Skocz do zawartości

PPP


Niuniek

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm wlasnie - mozna tak sprobowac "na chwile" zdjac BOVa?

 

Już próbowaliśmy i nie pomaga. No i nie powinno to mieć znaczenia skoro inne Imprezy z PPP i Bov-em nie mają tego problemu. :roll:

 

 

a jak dlugo jezdzisz z ppp ? od zimy czy juz wczesniej (wysoka temperatura - bo tylko wtedy masz jaja, tak?)

 

Od zimy, początkowo myślałem że gdzieś jest błąd z klimą ale bez niej jest identycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 249
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hmmm wlasnie - mozna tak sprobowac "na chwile" zdjac BOVa?

 

Już próbowaliśmy i nie pomaga. No i nie powinno to mieć znaczenia skoro inne Imprezy z PPP i Bov-em nie mają tego problemu. :roll:

 

 

a jak dlugo jezdzisz z ppp ? od zimy czy juz wczesniej (wysoka temperatura - bo tylko wtedy masz jaja, tak?)

 

Od zimy, początkowo myślałem że gdzieś jest błąd z klimą ale bez niej jest identycznie

 

 

Czemu Ty nie pojedziesz na hamownie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wez tyrknij do SIP i spytaj co jest

 

Przepraszam najmocniej, ale już tyle razy dzwoniłem do SIP-u i była cisza albo abym zadzwonił za pół godziny, że z całym szacunkiem wydaje mi się że jeśli ktoś mówi że oddzwoni to oddzwoni. Traktuje SIP jako firme profesjonalną i dbającą o klienta i mam nadzieje że takie przekonanie będę miał dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruszyć - ruszy. Bez turbo też ruszy.

 

A deregulacja zapłonu wywołana źle (pewnie defaultowo już bardzo niskim) ustawionym Advance Multiplier w ECU to znany bug w oprogramowaniu zarówno seryjnym Subaru jak i Ecuteka (i potem Prodrive'u). Za coraz bardziej konserwatywnymi ustawieniami zapłonu zaraz potem idzie zmiana dawkowania paliwa i znaczne obniżenie ciśnienia doładowania.

Zresztą wartość AM obniża się im dłużej i mocniej auto jest traktowane, przez co im bardziej się próbuje "przegonić" i "przetkać" samochód, tym gorsze ma osiągi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w ogóle, to problem rozwiąże raczej wgranie poprawnego softu. Nie tego samego jeszcze raz, tylko takiego, w którym nie ma błędów (AM to tylko szczyt góry lodowej, jeśli chodzi o błędy w oprogramowaniu ECU Subaru).

 

hwojtek, to jest generalne stierdzenie czy odnosi sie do konkretnego rocznika?

 

Jak pisalem, musialem czekac ponad miesiac na PPP bo soft jest inny niz do MY'04.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Koniecznie daj znac co te testy wykarza.

 

Chętnie ale jak już SIP chciał testować to pogoda się załamała :evil: więc pewnie kolejne pół roku będę miał usterke no i już tylko 1,5 roku na naprawe. Może się wyrobimy :roll:

 

Prosze teraz o modły do matki natury o rozpogodzenie i ocieplenie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...