Skocz do zawartości

Fajny film wczoraj widziałem, a momenty były?


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

Prestiz to juz chyba na DVD obejrze

Polecam w niedziele w południe :mrgreen:

Film z dużym potęcjałem, ale bez tego czegoś. Aspiruje do tajemniczego, mrocznego kina, a wyszedł niedzielny film dla całej rodziny.

Pachnidło znacznie lepsze, klimatyczne, ale jednak trochę przeciągnięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swiadek Koronny - ktos widzial?

 

Właśnie wróciłem. Jak dla mnie nie warto. Chcąc coś napisać o tym, co się działo w filmie zdradziłbym całą jego treść. Strasznie banalny film o polskich gangsterach. Do tego całkowicie nietrafione słowa w kulminacyjnym punkcie filmu. Kto oglądał ten pewnie wie co mam na myśli. Już chyba "Młode wilki" są lepsze. Wszystkie polskie produkcje, które ostatnio widziałem sięgają dna. Wierzę tylko w to, że „Ryś” nie zawiedzie moich oczekiwań :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie się nie zgadzam z przedmówcą. Moim zdaniem jest to jeden z lepszych filmów, które ostatnio widziałem, a patrząc przez pryzmat polskiej kinematografii, wręcz bardzo dobry. Scenariusz może rzeczywiście nie powala na kolana, ale kreacja Roberta Więckiewicza jest ponadprzeciętna. Dawno nie widziałem tak przejrzyście i wyraźnie nakreślonej postaci. Po serii zbierających na mdłości i nijakich aktorzynów, kreacja 'Blachy' wydaje się jakby z innego poziomu jakościowego. Chyba jakaś statuetka się szykuje, coś mi się wydaje...

'Młode wilki"?? Kolega chyba żartował...

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie nie warto.

 

Zgadzam się,

 

Do tego całkowicie nietrafione słowa w kulminacyjnym punkcie filmu

 

mało powiedziane, Ja zacząłem sie śmiać :mrgreen: , dobrze że było mało ludzi na sali.

 

kreacja Roberta Więckiewicza jest ponadprzeciętna

 

Tutaj sie zgodze, pozatym Więckiewicz zawsze dobrze grał.

 

na plus filmu można zaliczyć dobre ujęcia i gre kilku aktorów, reszta do Dupy :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ryś" do historii kina na pewno nie przejdzie, ale na prawde warto się na niego wybrać. Mimo, że troszkę przeciągnięty, miał kilka na prawde śmiesznych scen. No i teksty : "mamy kontaktaż, Pupa z Tęczy, splątały mi się fujary itp. :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Chodzi o zbieżność z hąkongiem. Ty napisaleś o stylu hongkondzkim, ja skojarzyłem z wypowiedzią o Gadzinowskiego sejmie, jak tłumaczył posłom PiS, gdzie to leży. Czasami warto coś innego posłuchać, niż tylko silnika... :mrgreen:

 

Mam nadzieję, że Ci przejdzie, bo dzisiaj od rana...

 

.... czuję się dobrze, w odróżnieniu od Tych, co wczoraj nie za bardzo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...