Skocz do zawartości

Fajny film wczoraj widziałem, a momenty były?


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

A komiksy Dragon Ball na półce stoją? Bo jak nie, to się nie liczy. :P

 

kij z komiksami, :rolleyes:

 

MARVEL owskich bajek też nie czytałem a filmy se chętnie obejrze :biglol:

u mnie tak bogato w domu nie bylo ;)

 

bida panie. Jak życ panie premierze :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybcy i wściekli 7.

Kumulacja niemożliwości na cm kwadratowy taśmy filmowej jest największa od czasów "Commando". Vin Diesel gra z gracją żelbetowego bloku, a Jason Statham jest tak twardy, że aż zatwardział i nie da się go przerzuć. Wątek rodzinno-miłosny jest słaby jak w "Pannie Dziedziczce" i przesycony sztucznym patosem, typowym dla Hamerykanców, mimo to... mimo to wszystko dwie godziny lecą jak z bicza i film ogląda się świetnie, jeśli wybaczy mu się pewne słabostki. A wybaczenie przychodzi z niezwykłą łatwością, bo to po prostu jest show i tak to trzeba traktować.

Zdecydowanie polecam bo nudzić się nie będziecie. I koniecznie w kinie!!!

 

PS.

Szkoda mimo wszystko, że Paula nie ma już w ekipie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybcy i wściekli 7.

Kumulacja niemożliwości na cm kwadratowy taśmy filmowej jest największa od czasów "Commando". Vin Diesel gra z gracją żelbetowego bloku, a Jason Statham jest tak twardy, że aż zatwardział i nie da się go przerzuć. Wątek rodzinno-miłosny jest słaby jak w "Pannie Dziedziczce" i przesycony sztucznym patosem, typowym dla Hamerykanców, mimo to... mimo to wszystko dwie godziny lecą jak z bicza i film ogląda się świetnie, jeśli wybaczy mu się pewne słabostki. A wybaczenie przychodzi z niezwykłą łatwością, bo to po prostu jest show i tak to trzeba traktować.

Zdecydowanie polecam bo nudzić się nie będziecie. I koniecznie w kinie!!!

 

PS.

Szkoda mimo wszystko, że Paula nie ma już w ekipie :(

Byłem ciekaw w jaki sposób skończą wątek Paula.... ale nie powiem. .. dam szansę Tobie [you] oglądnąć. .... szkoda ze tak szybko pozbyli się subaru.... mogłaby dłużej pojeździć w filmie. ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Szybcy i wściekli 7.

Kumulacja niemożliwości na cm kwadratowy taśmy filmowej jest największa od czasów "Commando". Vin Diesel gra z gracją żelbetowego bloku, a Jason Statham jest tak twardy, że aż zatwardział i nie da się go przerzuć. Wątek rodzinno-miłosny jest słaby jak w "Pannie Dziedziczce" i przesycony sztucznym patosem, typowym dla Hamerykanców, mimo to... mimo to wszystko dwie godziny lecą jak z bicza i film ogląda się świetnie, jeśli wybaczy mu się pewne słabostki. A wybaczenie przychodzi z niezwykłą łatwością, bo to po prostu jest show i tak to trzeba traktować.

Zdecydowanie polecam bo nudzić się nie będziecie. I koniecznie w kinie!!!

 

PS.

Szkoda mimo wszystko, że Paula nie ma już w ekipie :(

Byłem ciekaw w jaki sposób skończą wątek Paula.... ale nie powiem. .. dam szansę Tobie [you] oglądnąć. .... szkoda ze tak szybko pozbyli się subaru.... mogłaby dłużej pojeździć w filmie. ...

 

Chyba wszyscy już wiedzą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy będzie ósemka? ??

Też się nad tym zastanawiam ;)

@@BartZ, dzięki za recenzję. Mamy zamiar się dziś wybrać, właśnie w celu relaksu. :)

Spoko, daj znać jak wrażenia :)

Wielu miejscach paula zastepuje brat. Trzeba przygotować sie że jest to bajka na kółkach, ja pod koniec musiałem pobawić sie telefonem. Juz nie mogłem..

Ja ogólnie nie mam problemu z tolerancją takich filmów :) Poważnie ich traktować nie można, więc jak się je puści przez filtry to wychodzi fajna zabawa ;)

Chociaż dzisiaj pokusiłem się o obejrzenie "FIDO" i przyznam szczerze, że ledwie przebrnąłem, a jest to czarna komedia :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mnie tak ostatnio wzięło na oglądanie:

- Looper - straszne pierdoły, przesyłanie przez mafię ludzi do utylizacji w przeszłości, dziwne, lecz całkiem sensowe, czas traktowany zero-jedynkowo, jako przeszłość-przyszłość, z pominięciem tego, co dzieje się pomiędzy, mimo wszystko film ogląda się dobrze.

- Force Majeure (Turysta) - dawno się tak nie wynudziłem. Film dobry, ale rozwlekły, dość ciekawie przedstawia instynktowną reakcję na sytuację zagrożenia życia i  jej konsekwencje dla związku. Dużo niewygodnych sytuacji, ale jak ktoś jest ich fanem, to „Pohamuj swój entuzjazm” oferuje więcej dyskomfortu w 1 minucie niż „Turysta” w przez cały film. Poważny brak dynamiki. Do tego wszystkiego dla osób znających Kristofera Hivju z Gry o Tron (Tormund Giantsbane) aktor jest po prostu komiczny w roli osoby starającej się rozładować atmosferę i pogodzić małżeństwo.

- Foxcatcher - film oparty na faktach, dotykający trudności związanych z brakiem finansowania niszowego sportu, pokazujący chęć niezrównoważonego multimilionera do nadania sportowi większego prestiżu oraz lansowania siebie na trenera i zawodnika. Chciałem, żeby ten film mi się podobał i tak było, jednak jak na mój gust trochę za wolny.

- Igrzyska Śmierci - Kosogłos cz. 1 - oglądałem tylko z ciekawości, każda część podoba mi się coraz mniej.

- Whiplash - rewelacyjna historia rozwoju muzyka, Miles Teller bez większego polotu, jednak wielkie pokłony za grę (choć wątpię, że wszystko, co słyszymy, gra sam, bez cięcia i montażu), ale J.K. Simmons miażdży system. Na zwieńczenie całości dostajemy fenomenalne zakończenie. Bomba.

- Starred Up - historia niezrównoważonego młodego przestępcy, przeniesionego z poprawczaka do więzienia, w którym wyrok odsiaduje jego ojciec, pokazujący układy więzienne i próby resocjalizacji oraz konflikt z ojcem. Nie wiem w jaki sposób udało się tyle wycisnąć z nieco ponad półtoragodzinnego filmu. Nadal jest pod sporym wrażeniem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja takiego suchara odgrzałem, ciągle dobry ;)

large_xytHTHqtQlXtzyJTtlqnVjvDdqd.jpg

 

Film ma wyraz, zawszę z chęcią wracam do niego.

 

 

- Igrzyska Śmierci - Kosogłos cz. 1 - oglądałem tylko z ciekawości, każda część podoba mi się coraz mniej.

 

ten film to jest pomyłka :wacko:

 

 

 

- Whiplash - rewelacyjna historia rozwoju muzyka, Miles Teller bez większego polotu, jednak wielkie pokłony za grę (choć wątpię, że wszystko, co słyszymy, gra sam, bez cięcia i montażu), ale J.K. Simmons miażdży system. Na zwieńczenie całości dostajemy fenomenalne zakończenie. Bomba.

 

to se musze obejrzeć niebawem :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po seansie Szybkich i Wściekłych.

 

Nastawieni na relaks filmem się nie zawiedliśmy (zresztą trudno oczekiwać wielkiego kina w tego typu produkcjach). Fajnie sfilmowane sceny, wartka akcja, jedyne co mi się w takich filmach nie podoba to walki wręcz. Po jednym, góra dwóch ciosach jakie zadają sobie bohaterowie większość z nas już by nie żyła. ;)

 

No i Emiraty robią wrażenie. A tekst o Czarabach mnie rozwalił.  :biglol:

 

Będę musiał w wolnych chwilach nadrobić zaległości, bo chyba kilka części mi umknęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra tera to

 

6975917-avengers-age-of-ultron-643-385.j


Dla niektórych bajki, ale Joss Whedon pokazał klasę.

 

Film z pewnością bedzie należał do jedych z najlepiej zarabiających produkcji tej dekady.

 

Nie odchodzi od jedynki  szczególnie, warto wybrać sie na to świetne widowisko!

Edytowane przez pawelszuszu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...