Skocz do zawartości

Reklama Legacy


freeQu

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się z wami podzielic spostrzeżeniami na temat aktualnej kampanii reklamowej prowadzonej przez SIP dotyczącej modelu Legacy kombi.

 

Za kazdym razem gdy przeglądam gazetę i napotykam na ogłoszenie Legacy kombi "Jeszcze tylko 3 miesiące będę cieżarówką" to szczeże mówiąc chce mi sie płakac. Jak można wypuścic takie "cudo"???? :roll:

To zdjęcie wykonał jakiś domorosły fotorgaf, a pomysł jest poniżej poziomu akceptowalnego dla produktów z takiej półki cenowej.

 

Szanowna Dyrekcjo,

nastepnym razem proponuje ogłośić mały przetag na pomysły kreatywne. W Krakowie na pewno sa firmy, które zapewnia troszke wyższy poziom kreacji reklamowej i doradztwa w tym temacie, aby takie kwiatki nie mały wiecej miejsca.

 

Wypuszczanie takich reklam na pewno nie wpływa korzystnie na wizerunek marki Subaru w Polsce.

 

Chetnie posłużę fachową pomoca (nieodpłatnie), oby tylko takie pomysły nie ujrzały w przyszłości światła dziennego.

 

reklamożerca,

 

mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przyjaciele! A możecie napisać coś więcej o tej reklamie? Opisać ją, wkleić skan, podać linka... Wtedy można by podywagować :twisted:

 

Niestety nie siedze w czasopismach motoryzacyjnych i póki co dobrze mi z tym :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu tematu myślałem, że chodzi o tą reklamę z samurajem. Całkiem fajną zresztą.

 

Nie wiem czy ten post nie pasował by lepiej do działu "Pytania do Dyrekcji".

 

Badziej zależało mi na tym aby dowiedzieć się jak inni odbieraja ten przekaz?

Dyrekcja to wypuściła, więc to raczej sugestia dla nich na przyszłość niż pytanie!

 

mt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dodatek w tej reklamie Legacy ma podkładkę pod blachami ze starym numerem telefonu do SIP. Wiem że to pierdółka ale numer jest czytelny :roll:

 

i jeszcze jedno- miesiące upływają a tej pani na zdjęciu brzuch nie rośnie :mrgreen:

 

tego nie zauważyłem, ale świadczy to o braku dbałości przy przygotowaniu tego ogłoszenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego nie zauważyłem, ale świadczy to o braku dbałości przy przygotowaniu tego ogłoszenia

Mateusz, Ty to taki stanowczy jesteś :!: :D Chyba robisz w podobnej branży?

 

to prawda, siedze w tym po uszy :twisted:

 

swoją droga ciekawe czy ta Pani na zdjęciu to jest "sparowana" z kimś z SIP'u, bo na modelkę to mi ona nie wygląda :)

 

mówiac krótko, to ogłoszenie przynosi wstyd tej marce, jest paskudne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu tematu myślałem, że chodzi o tą reklamę z samurajem. Całkiem fajną zresztą.

 

Nie wiem czy ten post nie pasował by lepiej do działu "Pytania do Dyrekcji".

 

Hmm ta z Kobietą w stanie błogosławionym wygląda jak robiona przez jakaś garażową firmę reklamową.

 

Ta z Samurajem.... nie rzuca na kolana...

 

SIX w wielkim mieście już trochę lepiej, ale cos nie do końca.

 

Natomiast ilość testów i obecność Marki Subaru ostatnio w Polskiej prasie i telewizji bardzo pozytywna ! Za to Brawa !

 

Myślę ( choć nie jestem specjalistą w tej dziedzinie) Ze Subaru w Polsce powinna bazować na pozytywnych uczuciach w stosunku do Marki, z jakimi się użytkownicy często spotykają. SIP powinien je kultywować. Jeżeli Coś to może dać i pomóc to może mający pomysły wyślą do szanownej Dyrekcji swoje propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O samuraju:

Than_Junior, reklama telewizyjna, widziałem ją wielokrotnie na Eurosporcie.

Intakwrx, im więcej razy obejrzysz tą reklamę tym będzie lepsza. Taka super, hiper nie jest, ale zła też nie.

 

Mógłby ktoś zeskanować reklamę tego kombi, lub przynajmniej, powiedzieć gdzie ją szukać ?

 

Mteusz skoro zwracasz się : "Szanowna Dyrekcjo" ... ale ja zachowawczo napisałem, że nie wiem :mrgreen: Miło z Twojej strony, że to wyjaśniłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: Chryyyysteee Panie :oops: Ale wstyd! Teraz juz wiem co Mateusz miał na myśli...

 

W tej reklamie wszystko jest do bani, zaczynajac na kolorach, przez samochód, kończąc na "modelce". Tu sie nie ma co śmiać, tu trzeba zapłakać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłem, że tak okropnie niedobrze mi sie zrobi.

Paskudztwo, fuj, ja bym tam Pande 4x4 zamiast Legacy wkleił, to moze by pasowało.

 

to już chyba Tavria ma lepsze reklamy... :shock: Fuj! :|

 

Takiemu pięknemu samochodowi zrobić taką krzywdę... Niech się SIP modli, by FHI nie zobaczyło tego badziewia :twisted:

 

A przecież można było inaczej - np. tu, dać tę kobietę w miejsce instrumentu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za miłe porównanie - Ta Pani jest ciężarówką???

Dobrze że nie jeżdzę LEGACY. Dyrekcję proszę żeby nie kontynuowała serii w FORESTEREM lub IMPREZOM w roli głównej.

 

P.S. A przecież można było tak:

Recydywista obok LEGACY KOMBI " Już tylko 2 miechy zostały mi z(a) kratkom"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś bystrzejszy spróbował wyjaśnić dlaczego właściwie obok Legacy znalazła się Pani w stanie (jakby nie było) błogosławionym? Czy owe 3 miesiące - a z trudem dopuszczam taką możliwość - dotyczą także jej? Z pewnością chodzi o coś innego, tylko o co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...