Skocz do zawartości

WRX Limuzyna?? (Może widzieliście)


mariuszj0

Rekomendowane odpowiedzi

No widzisz a ja tego jeszcze nie widziałem. Nie przejmuj się tym Mariuszu.

Każdemu mogą się zdarzyć gafy. Szkoda tylko że tobie się trafiła się na początku. Popatrz ile oni mają postów. Dołączyli do tego forum właściwie wtedy kiedy ono powstało. Trudno się dziwić że to znają.

 

 

Tak wogóle to witam na forum i życzę wielu udanych postów.

Pzdrowienia TfK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagadka:

W jakim temacie również znajduje sie to zdjęcie ?? ( dla nie mających co robić ;P )

 

ja wiem...... ja wiem ...... no dobra... nie powiem :arrow: bo jako autor owego postu w ktorym po raz pierwszy znalazlo sie to zdjecie, uwazam ze nie jestem objety konkursem...... to by bylo nie fair :P:P

 

niestety ów post umarl bardzo szybko, to taka przestroga dla nowych forumowiczow, ze nie zawsze post rozwinie sie tak jak bysmy chcieli :? ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie można było wrzucić parę AHÓW i OHÓW, zamiast dołować chłopa.

Nic się nie przejmuj, dobrze zacząłeś. Są tacy co zaczęli od żółtej kartki, I byli tacy co na żółtej skończyli. Ogólnie atmosfera jest......noooo wiesz......tlen, azot wodór, czsami dużo H2O żeby spłukać jakieś fekalia. Czasami ktoś zrobi delikatne siusiu. Ale zdażają się chwile że trzeba puścić pawia i przejść obok tematu szerokim łukiem. życzę miłego pobytu i mnustwa postów, końsru.....kommsrt.....se kurde trudne słowo wybrałem .......Konstruktywnych wypowiedzi.

 

Siwy z rana jak śmietana ( tłusty )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...