Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

pomijając przygodę z biało-czerwonym Peugeotem, impreza fajna , trasa ciekawa:) zaskoczeniem był Lancer , który po pierwszech przejazdach czasowo nie zapowiadał walki o któreś z pierwszych dwóch miejsc.. my trochę za spokojnie pojechaliśmy w kilku miejscach , pamiętając wydarzenia z ostatniej imprezy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że nie miałem panewki pod ręką to można by Pablonasową żabę uzdrowić

A widzisz, wyszedł z Ciebie brak profesjonalizmu ;) . Za to pani z infolinii assistance proponowała usunięcie usterki na drodze. Ale się nie zgodziłem, głupi ja :facepalm::biglol:

 

Pojawiają się powoli filmiki.

 

 

No i to jest dobre :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cholera, ładnie to Clio jeździ. :mrgreen:

 

Są jakieś wyniki: http://rallysprinty.pl/wyniki2runda (wydają się opracowywane na kolanie)

 

W każdym razie pierwszy cel wygląda na zaliczony - walka z klasą pierwszą nawiązana. ;) Teraz trzeba spróbować wspiąć się nieco wyżej w klasie 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełną serią to on chyba nie jest, jak pamiętam, ale jest na cywilnych komponentach. W odróżnieniu od stożka, który był tam przy zakupie auta przez WuRCa.
Puszka jest

od Espace`a. Różni się tym od serii, że ma jedną dużą dziurę pod filtrem zamiast dwóch mniejszych. Albo odwrotnie :)

 

Czyli seria :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się pochwalę...Dziś ok. 11 rano przybył na świat kolejny przyszły posiadacz Subaru w mojej rodzinie. 3850 gr żywej wagi, 53 cm długi. W niedzielę będzie jego pierwszy oes po mieszanej nawierzchni asfaltowo-szutrowej - ze szpitala do domu. A imię jego to Krzysiu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/316161_10151655290915609_1844248182_n.jpg

 

Zapraszam wszystkich ze swoimi pociechami, bądź bez, do C.H. Alfa w Olsztynie :) Tego dnia będę tam z modelami zdalnie sterowanymi i każdy będzie mógł sobie pojeździć (no chyba, że będzie więcej dzieci - to one wtedy mają pierwszeństwo :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...