Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Wełniacz - Biskupiec jak w zeszłym roku?

Jak najbardziej :) Dobry peletonik nie jest zły :) Ja bym chciał o 8.00 już być w Nowych Gutach bo trzeba koła zmienić i zająć Pole Position do startu bo jak się 60 wygłodnialców rzuci to można stać i czekać w kolejce....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wełniacz - Biskupiec jak w zeszłym roku?

Jak najbardziej :) Dobry peletonik nie jest zły :) Ja bym chciał o 8.00 już być w Nowych Gutach bo trzeba koła zmienić i zająć Pole Position do startu bo jak się 60 wygłodnialców rzuci to można stać i czekać w kolejce....

 

To 6:30 na Bliskiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile czasu jedzie sie z Olsztyna do Nowych Gut przy obecnej pogodzie?

Albo o ktorej planujecie jakas 'zbiorke' w niedziele? :)

 

T.

 

na kolcu 45 min :P

dorsz mi jutro jakos popoludnie by pasowalo, okolice 16?

 

Najlepiej przed 16 by było, bo później już się ciemnawo robi, ale o 16 też mogę być.

 

P.S

 

Tak przy okazji cz.2 filmiku. Nawet miśki się załapały :)

 

Edytowane przez Dorsz914
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że tak żeby najpóźniej 6.40 ruszyć dalej.

 

W takim razie, kto chce się zabrać w peletonie - 6:00 parking przed Solixem? Pociąg odjeżdża 6:10. :)

 

Filip, ze Szczytna i okolic raczej pasuje bardziej przez Ruciane/Pisz niż Piecki i Mikołajki?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczysz, że się nie obudzisz? ;)

 

Gdyby liczyć na doświadczenie z zeszłego roku, to faktycznie absolutnie nie ma sensu - dojechaliśmy jako zupełnie pierwsi, nawet organizatorów jeszcze nie było. Ale w czym problem nawet chwilę na miejscu poczekać? Zresztą, ktoś na pewno i tak się spóźni. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mragowa mozna doleciec z rogatek w 25 minut wiec nie wiem po co taki pospiech :P ja mysle, ze godzine pozniej wyjade, bede jechac z tata, ktory poleci osobowka. przed 8:30-9 powinnismy byc na miejscu. czekac na miejscu mi sie nie chce skoro moge dluzej pospac ;) gdzie najblizsza stacja jest na ktorej mozna wlac 98?

Edytowane przez grygo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Orzyszu był jakiś lokalny "Okoń". Pewnie 98 mają. Pytanie, czy zaufasz. :twisted:

 

chyba nie bede miec wyboru ;) okonia kojarze z rajdu polski, smigalo sie czesto kolo niego. a co do tej 'wolnosci" to nie rob z siebie takiego przepisowego i zolwiowatego, bo moja mama mowila mi jak szalejesz na Radiowej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my mamy blizej gora wiec pewnie spotkamy sie na miejscu, panowie bedzie do zabrania fotograf w mragowie i do odstawienia z powrotem po imprezie w to samo miejsce, kto z jadacych z olsztyna zabralby go? welniacz, jacek bedziecie mieli miejsce?

 

dorsz podaj mi kom do siebie

Edytowane przez grygo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to pojawil sie problem. auto przerywa na 3 gary, prawdopodobnie szlag trafil CEWKE jak alternator ladowal chwilowo 15,5V, szukam teraz czegos na szybko na podmiane. ktos cos mialby pozyczyc na probe lub sprzedac? uczestnictwo w nowych gutach wisi na wlosku... :(

Edytowane przez grygo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...