Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

jak można wpłacić hajs na medale? proszę wiadomość na priv. Pytanie również z innej beczki, może jest ktoś kto by wirtualnie chciał pośmigać. W grę wchodzi np. Gran Turismo 5 na PS3, LFS, RBR. Gt5 to może nie jest topowy symulator ale pobawić się można. Podaję link do mojego filmiku sprzed lat. Może kogoś kto ma PS3 zachęci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie również z innej beczki, może jest ktoś kto by wirtualnie chciał pośmigać. W grę wchodzi np. Gran Turismo 5 na PS3, LFS, RBR.

 

W LFS grywam mniej lub bardziej regularnie. Ostatnio najczęściej męczyłem MRT próbę KJS-ową w szkole jazdy. Nadal nie robię "mistrza" regularnie, ale dość regularnie już potrafię schodzić poniżej 60s.

 

LFS-owy wątek (mało aktywny) jest tu:

http://www.forum.sub...odowy-gra-ktos/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie również z innej beczki, może jest ktoś kto by wirtualnie chciał pośmigać. W grę wchodzi np. Gran Turismo 5 na PS3, LFS, RBR.

W sumie dłuższy czas już w GT5 nie śmigałem, ale po filmiku chęć nachodzi. Bo kierownica mi się kurzy w oczekiwaniu na Project C.A.R.S. Jaki masz nick na ps?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak można wpłacić hajs na medale? proszę wiadomość na priv. Pytanie również z innej beczki, może jest ktoś kto by wirtualnie chciał pośmigać. W grę wchodzi np. Gran Turismo 5 na PS3, LFS, RBR. Gt5 to może nie jest topowy symulator ale pobawić się można. Podaję link do mojego filmiku sprzed lat. Może kogoś kto ma PS3 zachęci

od 2.18 zaczynają się prawdziwe emocje :twisted: coś co lubię :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W sumie dłuższy czas już w GT5 nie śmigałem, ale po filmiku chęć nachodzi. Bo kierownica mi się kurzy w oczekiwaniu na Project C.A.R.S. Jaki masz nick na ps?

nick psn michal555 :) Niedawno padł mi dysk w konsoli i skasowały mi się wszystkie save'y i fury. Gdybyś miał Legacy RSK 98 to oddam co chcesz za niego :D

 

od 2.18 zaczynają się prawdziwe emocje :twisted: coś co lubię :D

To tak przypadkiem z innego filmiku siię wpasowało, w burnsa też lubię pograć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze rozkminiam, że spotykamy się w niedzielę na GP o 13:00? I bawimy się jakieś 2 godziny (wliczając przerwy) i po 15:00 czas wolny? :D
w niedzielę na GP spotykamy sie najlepiej o 12:30 a o 13 rusza 1 trening

 

z przerwami to 2 godziny będzie mało, dla bezpieczeństwa lepiej zarezerwować sobie ze 3 godziny wolnego czasu a i to może być mało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łapy odpadają.....2 przejazdy pod rząd daje się odczuć :-)

 

ale czasy dzisiaj.......z balastem 25 kg ......tragedia .....mam nadzieje że będzie lepiej jak sie naucze karta z taką wagą

 

 

 

a..... proponuje ważenie na wadze na torze .....zważyłem się i tam waże 70 kg a w domu 68 :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś, "w pełnym rynsztunku", miałem 92,6 czy ,7kg - jeśli dobrze pamiętam. Jak się doważałem (przynajmniej za pierwszym razem) poprosiłem o 3kg i dostałem 5, bo mniej nie mieli (później już stale jeździłem z 5kg). Z jaką dokładnością mamy trafiać w te 95kg?

 

3 przejazdy - dziś bez żadnych negatywnych skutków w rękach (jak i tydzień temu) :twisted:

(może jutro delikatnie się odezwą, bo jednak dwa były pod rząd, ale to zupełnie nie to co przy pierwszych wizytach :cool: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że jak "walczyliśmy" bezpośrednio, to najwięcej traciłeś w tym długim łuku na drugim końcu sali i w drugiej szykanie (tej która jest za tym łukiem).

 

Z drugiej strony ja zdawałem się najwięcej tracić do Ciebie w pierwszym nawrocie (od razu za startem). Jednak jak jechałem tam za Tobą (nadal swoim torem), to już w przewężeniu się do Ciebie zbliżałem, więc z punktu widzenia czasu chyba jednak nie byłem tam wolniejszy od Ciebie, a jedynie "otwierałem" się umożliwiając atak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też miałem takie wrażenie

w tej szykanie albo za wczesinie hamowałem albo za późno i wtedy stawiało karta bokiem ....nie moge tam dobrze wjechać jak jade pełną petą po prostej ....musze za kimś pojeździć i popatrzeć

 

 

ale w tym 1 nawrocie ty wchodzisz poprostu troche szerzej ale za to masz potem większą prędkoś na wyjściu przy drugim zakręcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o pierwsze dwa nawroty to z balastem muszę się tam na nowo uczyć jeździć. Takim sposobem jak jeżdżę bez balastu się to nie udaje, za mało power`a ma kart :-P

 

Ja tam dzisiaj 3x30kg więc oczywiście czasy cudowne. Nie wiem tylko o co chodzi z kartem nr 7 który subiektywnie jechał całkiem nieźle, a czas... no comment.

Ciekawe czy jest możliwy błędny pomiar czasu?

 

Czasy z dzisiaj. Nie wszystkich mam na listach więc proszę się dopisywać.

 

Sesja 22:

2 - adi od pablonasa

3 - krążek sister :)

4 - axmann

5 - pablonas

6 - adalien

7 - krążek

8 - Adam od Albajna

9 - Łukasz Marchewa

10 - Albajn

12 - JPol

 

Sesja 24:

1 - JPol

4 - krążek

5 - Łukasz Marchewa

6 - Axmann

7 - pablonas

10 - Adalien

 

Sesja 25:

1 - Axmann

2- Łukasz Marchewa

3 - adalien

5 - pablonas

6 - JPol

post-680-0-35926700-1354227091_thumb.jpg

post-680-0-85061800-1354227103_thumb.jpg

post-680-0-21584500-1354227117_thumb.jpg

Edytowane przez pablonas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasy z dzisiaj. Nie wszystkich mam na listach więc proszę się dopisywać.

 

Sesja 22:

2 - adi od pablonasa

3 - krążek sister :)

4 - axmann

5 - pablonas

6 - adalien

7 - krążek

8 - Adam od Albajna

9 - Łukasz Marchewa

10 - Albajn

12 - JPol

 

Sesja 24:

1 - JPol

2- Albajn

4 - krążek

5 - Łukasz Marchewa

6 - Axmann

7 - pablonas

10 - Adalien

 

Sesja 25:

1 - Axmann

2- Łukasz Marchewa

3 - adalien

5 - pablonas

6 - JPol

9- Albajn

 

 

pierwsze pudło :)

Edytowane przez Albajn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...