Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Niedługo pojawi się tu filmik z mojego finałowego przejazdu.

Od razu wyjaśniam, że golf na starcie przede mną miał dwa kapcie z tyłu i organizacyjni radzili mi go prędko wyprzedzić, falstartu nie było ;)

 

Ogólnie impreza mega fajna, polecam wszystkim :yahoo:

Edytowane przez marecki_ol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co tam w Ornecie ...

 

Trochę dużo wiatru, ale temperatury były takie, że miało szansę go trochę związać i nie zdmuchnąć. Szkoda, zarobiony jestem do świąt i raczej nie znajdę czasu na upalanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mnie bez 4-łapa brak dojazdu. Wczoraj jadąc do Olsztyna średnia prędkość 35 km/h jeden wielki korek. Troche potrwa zanim ludziki przywykną do białego...

Edytowane przez Albajn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Masakra ile śniegu a mróz ma złapać i szybko się to nie stopi :yahoo: Ciekawe co tam w Ornecie ... :rolleyes:

 

Byłem dziś w Ornecie rozruszać napędy w moim Audi V8 4.2 quattro po dwuletnim przestoju. Jeździłem tylko po pasie startowym. Jest dużo śniegu, ale fajnie i równo. Na szczęście ośki nie zdążyły jeszcze porobić kolein, bo na razie nie dadzą rady wjechać :)

Z ciekawostek. Mieliśmy wizytę Policji. Przejechali za mną cały pas Kią Sorento. Ja bokami przez zaspy, oni wyjeżdżoną ścieżką. Zauważyłem ich na koniec. Żadnych nieprzyjemności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dachów nie było, tylko parę kapci, tor na koniec mocno zkoleinowany, ale ogolnie dawał rade. Bardzo sympatycznie. Marchewa ogarnął 1 miejsce.. przy okazji dzięki za prawy..

Edytowane przez Albajn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tor bardzo fajny, przez dlugi czas bylo rowno, ale pod koniec porobily sie juz koleiny. Oby wiecej tu takich imprez :) Łukasz teraz Ty bedziesz mial na sprint 100 km :P tak jak my do ornety :P Marchewa jak zwykle powiozl wszystkich :) dzieki na prawy! Pawel ma filmik moj i Śledzia jak siedzimy na prawym, takze ciekawe jakie miny beda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...