Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Wystartuje na pewno. Oby dzwonienie na cały rajd już wyczerpał :) Zaczynamy z Farym i chyba Wełniaczem na tałtach w okolicach Zielonego Laska. Na pewno nie na punkcie widokowym. No chyba że z Farym ustalimy jakieś sympatyczne miejscówki od Radka..,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po co komu Land Rovery? Impreza Turbo wystarczy :)
lub outback... z odcinka TAŁTY z racji niemożności powrotu do mikołajek drogą asfaltową(jakiś drobny wypadek i setki kibiców) zostałem zmuszony wybrać jedyna wolna drogę, fragment odcinka specjalnego który z racji nieprzejezdności został skrócony .... a na pokładzie 4 osoby i bagażnik pełny.... i nadal nie wiem czemu skrócili ten odcinek.... całkiem fajnie się jechało :)

 

pani na stacji ORLEN:

" Pan z rajdu?

-Tak.

-Chyba pan startował.

-Nie. Zdjęcia robiłem....." :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lub outback... z odcinka TAŁTY z racji niemożności powrotu do mikołajek drogą asfaltową(jakiś drobny wypadek i setki kibiców) zostałem zmuszony wybrać jedyna wolna drogę, fragment odcinka specjalnego który z racji nieprzejezdności został skrócony .... a na pokładzie 4 osoby i bagażnik pełny.... i nadal nie wiem czemu skrócili ten odcinek.... całkiem fajnie się jechało :)

 

Outbackiem... ;) My Lupo mojej żony w cztery osoby go jechaliśmy dwa razy i co ciekawe, gdy z na przeciwka wyjechało Volvo xc90 i jakiś Misiak L200, to my zjechaliśmy w jeszcze większe błotko, bo oni się chyba bali... No ale swoje joby od ukochanej dostałem za ten rajd :D

 

PS, pozdrawiam widzianych na rajdzie: pablonasa i jpola (i chyba albajna Foresterem?), jechałem pare aut za Wami w korku z Mateuszek do Mikołajek w niedziele.

Edytowane przez marecki_ol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam te wasze posty i aż sam żałuję że nie dałem rady wybrać się na ten rajd, szczególnie przeprawy przez nieznane brzmiały zachęcająco :P Może za rok już nowym nabytkiem uda mi się przyjechać tak na 2 dni..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edyta:

 

Widzę na horyzoncie podróż z ziemi angielskiej do Polski. Ino czaby zaczarować podróż tak, aby się wszystko na lewo przekręciło kołowrotnie i zastanawiam się gdzie takie magiczne miejsca som.

 

Filipo - dobrze było? :D

Edytowane przez Dziedzic_Pruski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze żeś edytował bo moderatornia ze Szczytna ma dziś zły humor z powodu zabrania Żaby przez pewnego złego ludzia z Lidzbarka Warmińskiego :(

 

Dobrze, że chociaż pomarańczki przełożył to sąsiedzi nie zauważą różnicy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS, pozdrawiam widzianych na rajdzie: pablonasa i jpola (i chyba albajna Foresterem?), jechałem pare aut za Wami w korku z Mateuszek do Mikołajek w niedziele

 

Miałem nadzieję, że Forek będzie miał szansę się wykazać, ale chłopaki postaowili nie wjeżdżać do jeziora :)

 

Mondeo w dizlu. Bierzesz?
ja tam widziałem ciekawsze okazy.. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...