Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Przypomniałem sobie ten filmik -> http://www.youtube.com/watch?v=uqXAB25R ... ature=plcp

i chętnie znowu odbiłbym się od jakiejś pryzmy trocin :lol:

Obejrzane po takim czasie daje inny obraz niż na gorąco. "Ślisko" podane za późno... ale przynajmniej fajny filmik wyszedł i jest co wspominać po latach. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okolo rok temu koledzy chcieli ogarnąć hamownie i nazbierali 8 autek, niestety z powodu nie elastycznego cennika odpuścili sobie. :(

Mam nadzieje ze chłopaki sie ogarnęli i robią teraz jakieś promocje. :wink:

Ja nie wybieram sie na hamownie bo wiem ile mam kucy. hihi... niestety za malo :cry::cry::cry:

 

Ostatnio pogada dopisuje wiec może zorganizujemy jakiś spocik pod chmurka :D

Pozdrawiam. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli to nie zamknięta "impreza" :) to ja sie tez zapisuje..

 

pablonas,

mam ciągle za mały przebieg po złożeniu silnika na takie zabawy

 

Zawsze mozemy pojechać do Wrocławia.., koles do tej pory kluczyka nie dosłał.. :/

i 1k podbijesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mozemy pojechać do Wrocławia.., koles do tej pory kluczyka nie dosłał.. :/

i 1k podbijesz ;)

 

Jak nie masz lepszego pomysłu na wydanie sześciu stówek to spoko - możemy lecieć :wink:

 

 

 

P.S. Wytrzeźwiał? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wycieczką na hamownie jestem bardzo zainteresowany ;) przy robieniu programu gostek powiedział że jakieś 300-320 kucyków ale to tylko przypuszczenia które chętnie zweryfikuję. Jeśli się zbierze parę autek i będzie fajna cena to jadę na bank.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dziś na hamownię i sprawa wygląda tak: Na rabacik jakiś możemy liczyć, jak duży to zależy od ilości samochodów... Koszt bez rabatu to 150zł od samochodu. Jak zbierzemy pewną liczbę Subaraków, ustalimy termin, to wtedy będziemy rozmawiać z Vtech'em o konkretnym rabacie.

Jaki termin by Wam pasował? Moja propozycja to termin w dniach 5-7 kwiecień, wiem że to tuż przed Świętami ale może akurat Wam podpasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dziś na hamownię i sprawa wygląda tak: Na rabacik jakiś możemy liczyć, jak duży to zależy od ilości samochodów... Koszt bez rabatu to 150zł od samochodu. Jak zbierzemy pewną liczbę Subaraków, ustalimy termin, to wtedy będziemy rozmawiać z Vtech'em o konkretnym rabacie.

Jaki termin by Wam pasował? Moja propozycja to termin w dniach 5-7 kwiecień, wiem że to tuż przed Świętami ale może akurat Wam podpasuje?

Koniec kwietnia początek mają jeśli o mnie chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...