Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczymy jaka ta 2 trasa będzie i w tygodniu czy za tydzień możemy podjechać i w forumowym gronie polatać na czas za friko a nie za 150zł, ciągle mnie te kolce bolą :evil: tak to bym wystartował pod publikę ale kasę wolę dać na benzynę niż wpisowe :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jaka ta 2 trasa będzie i w tygodniu czy za tydzień możemy podjechać i w forumowym gronie polatać na czas za friko a nie za 150zł, ciągle mnie te kolce bolą :evil: tak to bym wystartował pod publikę ale kasę wolę dać na benzynę niż wpisowe :roll:

 

Wełniacz, sorki, ale chyba sobie zdajesz sprawę z tego, że organizacja wyścigu to zabezpieczenie, karetka, ludzie do pomiaru czasu, numery, tablice startowe i masa innych składników....za free żaden klub nie zrobi imprezy.... :shock:

 

a za tydzień to raczej sobie kajakiem albo na szlauchu od ciężarówki polatasz, a nie autem.... :twisted:

 

i pod publikę, w związku z Twoją nieobecnością organizator załatwił na dziś Krzyśka Hołowczyca, nie wiem, czy go kojarzysz.... :mrgreen:

 

wszystkich niemalkontentów zapraszam do wzięcia udziału w zajebistej i na pewno ostatniej w tym roku możliwości polatania bokami po lodzie... :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem, pogoda beznadziejna, lał deszcz i wszystko mi przemokło. Organizacja okiem kibica słabiutka. Zabezpieczenie trasy marne, 1 auto wypadło w bandę i zanim quady przyjechały mineło z 5 minut... jakby się lód zarwał to by nikt nawet nie zauważył :| Zaraz jakieś foto/video się tu znajdzie dla emigrantów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda nie dopisała, także kibice nie mieli łatwo :wink: Na szczęście pare autek jechało na prawdę ładnie i szybko, co rekompensowało stanie w wodzie na deszczu :D

Szkoda, że nie widzieliśmy przejazdu Elka, bo pewnie było na co popatrzeć, ale jak trafiliśmy na drugi tor, ten za przesmykiem, to już było po przejeździe.

Poniżej troche moich fotek:

54940620.jpg

62151415.jpg

49957223.jpg

81817953.jpg

33731665.jpg

86110149a.jpg

43268928.jpg

20407623.jpg

49750435.jpg

16150736.jpg

43030038.jpg

49014290.jpg

66835165.jpg

67336057.jpg

86943722.jpg

71602535.jpg

98432963.jpg

39462721.jpg

86998108.jpg

33613297.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, jeszcze jedno - Maciek Kszyszycha prosił o rozpropagowanie informacji wśród znajomych - nie poleca już wjeżdżania na lód.

 

Coś na kształt cytatu: ze stojącą wodą i przy obecnych temperaturach - szybko zrobi się kruchy, a nie chcielibyśmy aby jakiś durny wypadek został skojarzony z naszymi jazdami - aby móc znów wykorzystać wypracowane w tym roku stanowisko i dobre wrażenie i w przyszłości zorganizować podobną imprezę.

 

marecki_ol, dzięki! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo pojawi się tutaj przejazd Jacka

Pierwszy przejazd, drugi akwen (de facto pierwsza jechana próba - większość zaczynała od niej (lub nawet wszyscy)).

 

Zastanawiałem się czy się "wyratuję" czy dać sobie spokój i ciąć - po śladach (miałem wrażenie, że nie był bym pierwszy :wink: ) - z prawej strony pachołka. 8)

 

 

grygo, 30s do pierwszego, 7 od trzeciego. W zasadzie w klasie mieliśmy 3x turbo - 2x Impreza i 1x 323 (podobno turbo), ale można przyjąć, że walczyłem z wolnymi ssakami (były dwa) jak równy z równym. :twisted:

 

 

PS. marecki_ol, Wełniacz - na zdjęciach i filmiku jest ujęcie z tego samego momentu? Czy wielokrotnie takie "manewry na szosie" odstawiałem? :mrgreen:

(w zasadzie to wiem, że wielokrotnie - zwłaszcza na pierwszym przejeździe próby przy plaży)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie się forum pokazało, sporo Subarek było i ładnie latały, szkoda tylko że mokro.

Co do organizacji to nie była rewelacja, ale i tak moim zdaniem cud, że udało się zorganizować cokolwiek. A przyznać trzeba, że i widownia była spora, na przejeździe Hołka aż molo klękło pod naporem ludzi, przy marinie :).

Ciekawe ilu oglądających wyczyny "samobójców na lodzie" wcześniej biła pianę, żeby tak nie robić.

Koniec końców fajnie wyszło, nawet pomimo g***nianej pogody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jpol, już nie bądź taki skromniacha :twisted: Na to ile jeździsz "wyczynowo" to i tak jest gitez. Po filmiku widać, że nie musisz się swojej jazdy wstydzić 8)

 

I pozwolę sobie stwierdzić, że od czasu Twoich pierwszych jazd RXem kilka lat temu do dzisiaj zrobiłeś ogromny postęp w jeździe. A nie jesteś przecież upalaczem. Twoja jazda jest ok 8)

 

O!

 

To mówiłem ja. Jarząbek Wacław. Trener drugiej klasy :P :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...