Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Coraz większa nagonka na upalaczy http://naszolsztyniak.pl/90147,Zaczely- ... abawa.html :evil:

 

Tagi: rajdy dzikie rajdy rajdy na lodzie rajdy na jeziorze

 

1

Komentarze 72

Dodaj swój komentarz Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

emotorsport#550511 | 46.76.*.* dzisiaj, 00:21

Jakie kwalifikacje do oceny grubości lodu ma Pani sierżant Katarzyna Charubin? Podejrzewam, że niewielkie...więc może niech pogada na tematy, o których więcej wie... Wszystkie wolne place w Olsztynie i okolicach dawno zabudowane budami handlowymi albo bankami, miasto ma kilka umarłych stadionów, po których biegają amatorzy szmacianki albo bezdomne psy... nie ma i nie będzie żadnego toru do jazdy samochodami, nikomu tak naprawdę nie zależy na bezpieczeństwie, które rośnie wraz z umiejętnościami kierowców, a tylko na karaniu i wysysaniu kasy z kierowców...żenada... Nabudowali orlików, żeby szmaciarze ganiali za szmacianką, bo Pan Premier też to lubi...a kierowcy są tylko do tankowania paliwa po 6 złotych i płacenia mandatów... Ludzie, którzy chcą spróbować kontrolowanego poślizgu są natychmiast wypędzani spod centr handlowych, a tylko takie dysponują wolnymi w nocy parkingami... też źle...wszystko źle....kogo obchodzi co robię ze swoim własnym autem na jeziorze? dlaczego ktoś ma za mnie decydować, co dla mnie jest dobre a co złe? Najprościej kopnąć i ukarać kierowcę, zamiast poprzeć inicjatywę, pomóc w organizacji, przy okazji podszkolić funkcjonariuszy drogówki, którzy nie wszyscy są asami kierownicy...gania się ludzi, którzy chcą w bezpieczny sposób potrenować i poćwiczyć swoje umiejętności...i cały czas wymyśla się wyssane z palca nowe sposoby, bo tak naprawdę prawo nie zabrania jazdy po jeziorach...dorabia się tanią sensację i nagina się istniejące przepisy do własnych potrzeb... rok temu alfa romeo, oznakowany radiowóz uganiał się po całym jeziorze krzywym za chłopakami, najpierw z radarem, a jak się okazało, że radar jest wyskalowany w kilometrach a nie w milach morskich, i nie ma postaw do karania, znalazł się znak zakazu ruchu, co prawda umieszczony 2 metry za wysoko i po niewłaściwej stronie, ale to już nie przeszkadzało funkcjonariuszom w próbach mandatowania niektórych kierowców...zamiast przywieść nalepki i proporczyki za inicjatywę, oficer dyżurny wysyłał nad jezioro po kolei kolejne radiowozy, jakby wydał prywatną wojnę kierowcom...zazdrość? że sam nie mógł pojeździć? dziadowskie państwo, dziadowskie przepisy, a z ich realizacją - też nie najlepiej.... odczepcie się od nas, dajcie pojeździć, jak sami nie chcecie, nie musicie... podobno jest demokracja, poprosimy o jej przestrzeganie...

 

 

Zobacz więcej: http://naszolsztyniak.pl/90147,Zaczely- ... z1lpsbBZg2

 

-- 9 lut 2012, o 00:32 --

 

POLICJA MOŻE , TO MY TEŻ MOŻEMY:

 

http://www.youtube.com/results?search_q ... a+jeziorze

 

 

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu jakaś mądra pani z policji się wypowiadała... Dżizes czy oni nie mają innych problemów od osób usiłujących podszkolić swoje umiejętności za kółkiem?

Dziwi mnie mocna subiektywność tefałenu24 - dziwne że nie zapytali np. Hołka w temacie latania po lodzie.

Tymbardziej, że z tego co wiem, Krzywe nie jest jedynym miejscem gdzie się lata po lodzie... Ba, z tego co pisał Elek niektóre AK organizują tego typu pojeżdżawki...

Ale jak to ktoś powiedział - jak żyć??

 

Pozdrawiam i do zobaczenia na lodzie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emotorsport,

 

Osobiście popieram zdanie elka, że dla kierowców nie robi się nic poza wypisywaniem mandatów za wymyślne przewinienia. Sprawa jest bardzo przykra i w moim odczuciu rażąca. Policja zamiast karać za inicjatywę powinna włączać się w tego typu akcje. Chyba nikt nie miałby nic przeciwko temu żeby to policyjni specjaliści zabezpieczyli tor, sprawdzili grubość lodu, przypilnowali porządku i może, przy okazji, podszkolili również swoje umiejętności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wszystkich NORMALNYCH krajach, w których woda zamarza, jest używana jako normalna droga.

Do transportu, do nauki jazdy itp, tylko w PL zawsze musi się jakiś lolek znaleść, który ma władzę w garści i sobie może jej poużywać....

 

W TVNie już leciał paszkwil z rzecznikiem Policji - dość ostrą panią sierżant....

słuchając jej BARDZO AUTORYTATYWNEJ wypowiedzi miałem wrażenie, że ma osobistą niechęć i wrogość do wszystkich jeźdżących po jeziorze....

czyżby jakieś stare prywatne sprawy sercowe z którymś kierowcą...? :lol:

znając polską mentalność...całkiem możliwe... :twisted:

 

szkoda, że TVN nie zadał sobie trudu porozmawiania z którymś z jeżdżących i szkolących swoje umiejętności na lodzie, kierowców....

 

takie jednostronne przedstawienie tematu jest jak widać domeną tej stacji...

Poprosimy może jakąś podstawę prawną tych szykan.... :mrgreen:

 

Czy Policja dysponuje jakimiś danymi odnośnie wytrzymałości lodu, że tak z przekonaniem godnym lepszej sprawy cały czas powtarza o tym niesamowitym zagrożeniu....

 

Po kilka cm grubszym lodzie w Stanach jeżdżą ciężarówki przewożące 20 ton towaru (plus ciężar trucka...),

 

a u nas lód się na pewno załamie pod osobówką ważącą 1400-1500kg....

 

jak widać, u nas, jaki kraj, taki lód... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Pani sierżant straszy 5-cioma latami odsiadki za spowodowanie zagrożenia czyjegoś życia...

jak kierowca zabierze na jeziorze pasażera na prawy.... :twisted::twisted::twisted:

Pani sierżant, jak auto pójdzie pod lód, nie będzie kogo sądzić... :P

 

Poproszę o postawienie mi zarzutu popełnienia gwałtu, narzędzia do tego potrzebne noszę przy sobie.... :twisted:

 

Idąc tym tokiem rozumowania, każdy kierowca biorąc kogoś do auta popełnia identyczne wykroczenie czy czyn zabroniony....wypadek z ofiarami może się przydarzyć każdemu, czy jestem w błędzie? :shock: :twisted::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj miałem małą pogadanke z miśkami przy wieździe na jezioro ale obyło sie bez mandatu i pkt

 

mogę dokładnie skopiować.... :D ,

dwaj nawet mili i sympatyczni panowie próbowali mi uświadomić, jaki grzech popełniam wjeżdżając na jezioro...

sprawiali wrażenie, jakby niespecjalnie chcieli, ale musieli.... :shock: :?

 

o co tu kaman ? ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano na TVN24 widziałem zapowiedź materiału o lataniu po Krzywym, ma być o ósmej rano, czyli niedługo, ja już nie zobaczę co ciekawego powiedzą, ale można się domyślać... :?

 

http://www.tvn24.pl/-1,1734257,0,1,ryzy ... omosc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebiescy zostali zobligowani do pokazania się przed kamerami, żeby w TVNie nie mówili, że policja jest bezczynna wobec "niebezpieczeństwa".

 

A TVN musi sobie jakąś sensację znaleźć, bo w końcu ile można pier..olić w kółko o smoleńsku? Zniknie TVN, znikną radiowozy.

 

 

Jakby ktoś był w tamtych okolicach, to dajcie znać co tam się dzieje. Bo jak wjazdy zastawione, to nie ma sensu kombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak dadzą sobie siana:

 

http://olsztyn.gazeta.pl/olsztyn/1,3518 ... taje_.html

 

Tu text miszcz:

 

Jezioro Krzywe. - To nie ulica. Nawet ryb nie można w spokoju tu łowić - mówili wędkarze. A spacerowicze narzekali, że zamiast podziwiać zimową scenerię, cały czas mieli w uszach ryk silników

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę dokładnie skopiować.... :D ,

dwaj nawet mili i sympatyczni panowie próbowali mi uświadomić, jaki grzech popełniam wjeżdżając na jezioro...

sprawiali wrażenie, jakby niespecjalnie chcieli, ale musieli.... :shock: :?

 

a skąd wiesz jak było..... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o rajdach

 

co ma treningowo-przyjemnościowe upalanie wspólnego z rajdami ? :shock: :?: :twisted:

 

buce z tvnu nawet nie rozróżniają dyscyplin sportowych....jak coś warczy...to musi rajd....żenada....jak ktoś zapindala jak porąbany po polskim hajłeju i go namierzą chłopcy radarowcy z ekipą tvn, (ten program - wypadek-wypierdek czy jakoś tak), to też pewno rajdowiec... :twisted:

a ta część z przodu auta to pewnikiem antarapa :mrgreen: dobrze, że już nie mówią na wszystkie samochody - taksówka... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny report w TV przed chwilą był :!: :!:

Uważajcie przed zamieszczaniem filmików w necie.

 

 

a co będą naloty na chate robić?? :mrgreen: .....o to elek niech brame zamknie bo jak wpisuje krzywe na youtubie to jego turbawka jest zawsze na 1 miejscu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...