Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Serdeczne Pozdrówka dla wszystkich odwiedzających tę stronę :!: :!: :!: :)

Nareszcie zajefajna inicjatywa w Olsztynie, gratulacje dla inicjatora :!: :!: :!: :mrgreen:

Długo nie obecny :oops: ale naprawdę usprawiedliwiony. :!: Subrawa. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

A o którą inicjatywę konkretnie chodzi?

Tyle ich , że nie łapię która to ta najfakniejsza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wątek był założony 29 marca 2010 roku ostatni post jest dzisiaj i jestem ciekaw, czy przez ten czas w końcu odbyło się jakieś spotkanie xd. Gdyby jeszcze coś było w planach to ja jestem za i chętnie się pojawię. 8) Niezależnie od tego po jakim czasie miało by to nastąpić xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że jasno się wyraziłem gratulując pomysłu inicjatorowi :) Przecież wiadomym jest, że chodzi o Elka emotosporta, który to zainicjował. :!: :shock: Jeżeli to za długie słowo , to niech będzie , że zaczął. :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Pozdro. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc witam wszystkich.chciałbym zaprosic was na kurs technik jazdy potrzebuję dwóch kursantow na jutro do borska może sa zainte

resowani

Jak przeczytałem twój post to od razu mi się skojarzył hardkorowy koksu xd http://www.youtube.com/watch?v=OiaSY0S9 ... re=related

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedługo chyba jadę na rekonesans do Ornety ;) w LW jest - 3 i śnieg fajnie pada :)

 

-- 22 sty 2011, o 16:24 --

 

Według mnie Orneta w tym roku nie będzie się nadawała do jazd. Zaraz fotki oddające trochę jak to wygląda na miejscu.

 

-- 22 sty 2011, o 16:40 --

 

Ta kałuża to boczny wyjazd... nie sprawdzałem głębokości :mrgreen: Hałdy śniegu to płyta na prost wjazdu a za tymi górami lodu taka ilość zlodowaconego śniegu, że do maja się nie stopi chyba :roll: Przejazd przez lotnisko ... rozjeżdżona kiedyś koleina zamarzła i trzeba jechać kołami po niej inaczej można zawisnąć albo coś urwać... mi się udało górą przejść ale 2x dotknąłem spodem mimo już wysokiego zawieszenia. Ogólnie warunki są beznadziejne i nie mam pojęcia co mogłoby to poprawić.... albo 10 ton soli i +10C przez tydzień albo musi nawalić 50cm nowego śniegu ale wtedy znowu się nie wjedzie :x Niestety o Ornecie trzeba zapomnieć chyba już w tym roku :evil:

orneta220111016.th.jpgorneta220111002.th.jpg

orneta220111004.th.jpgorneta220111007.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdzie się może chętny, który przewiózłby mnie kawałek po Olsztynie :lol: :?:

Są warunki:

:arrow: Impreza '98-'00

:arrow: najlepiej 2.0 N/A

:arrow: jak najbardziej seryjna, bez głośnych wydechów, bulgotów itp

:arrow: sprawna :lol:

Chodzi o to, że potrzebuję "punktu odniesienia" do sprzedawanych Imprez. Kupuję Subaru, ale tak na prawdę nie wiem jak powinno ono się zachowywać, jak brzmieć, nie zawsze będzie okazja, żeby przejechać się z mechanikiem, więc chciałbym zrobić research :mrgreen: Nie muszę prowadzić zadowolę się rolą pasażera na kilka minut :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krakowska ekipa twierdzi, że 2.0 115KM jest sprawniesze od 125KM .... jechałem za 1 forumowiczem w Krakowie i ciągle się zbliżałem :wink: Co by mi pasowało... pewnie jutro pojutrze i weekend niedziela ale konkretnie to nie wiem. Rzuć na PW swój telefon a jak bym się wybierał do Olsztyna to zadzwonie dużo wcześniej :wink: Wydech mam... wpisz na youtubie welniacz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prowadziłem, to nie wiem. :cry:

Śnieg, miejscami trochę betonu wychodziło. A agenci na długim kolcu zrobili z trasy śniegoszuter. W bezpośredniej bliskości trasy nie było zbyt wielu hardcore'owych band (sporadycznie trochę brył, ale nie sprawdzałem czy wygrałyby w starciu z samochodem). Poza trasą zaspy dość konkretne. Znaleźli się tacy, co mogą to potwierdzić. :mrgreen:

Trochę (a czasem trochę więcej) wyrypu - jak to na Gryźlinach.

 

Filmiki się kompresują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...