Skocz do zawartości

oryginalny plyn chlodzacy subaru - z czym mieszac??


JanekS

Rekomendowane odpowiedzi

z każdym płynem przeznaczonym do aluminiowych chłodnic, a teraz nie produkuje się już chyba innych.... :smile:

 

przed zima byl artykul w jednej gazecie o plynach do chlodnik. Okazalo sie ze nie mozna mieszcz wszystkiego ze wszystkim. Bylo to wyjasnione tym ze plyny skladaj sie z roznych sub. chem ktore moga się wykluczać lub zobojetniac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

 

Nie wdajac sie w szczegoly pytanie ze sknerstwa i lenistwa;-) - czy i z jakim ogolnie dostepnym plynem mozna mieszac oryginalny subarowy plyn chlodzacy?? nie chodzi mi o wode:)

 

pozdrowka

J

 

Po pierwsze to napisz z którego roku masz SUB , i jaki model :idea: . Bo w różnych latach były rózne płyny. Nie można ze sobą mieszać płynów klasycznych G11 z G12 bezkrzemianowych, oraz z płynami G12plus :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można ze sobą mieszać płynów klasycznych G11 z G12 bezkrzemianowych, oraz z płynami G12plus

 

Tak z ciekawości i troski. Ostatnio dolałem do oryginalnego płyn Prestone. Niby na opakowaniu napisane było, że miesza się z wszystkim ale teraz już pewności nie mam :???:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Prestone. Dostępny na prawie każdej stacji benzynowej.
Hmm... zależy jaki płyn. W moim Forku jest jakiś Subarowy płyn który się wymienia co 7 lat lub co ileś tam set tysięcy km więc nie ma szans mieszać z czymkolwiek.

 

Pozdrawiam

Ibex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...