Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Pilna sprawa :) czy może mi ktoś dziś na chwilkę na sprawdzenie użyczyć blowa bo chce coś sprawdzić czy nie przez niego nie mam wolnych obrotów, mógłby by być DV ale trzeba by było z cała rurą a jej nie mam a wyciągniecie jej wiąże się z ściąganiem IC dlatego najszybciej i najłatwiej będzie na sekundę odkręcić blowa :) ja mam teraz założonego DV jako blowa i chyba to jest przyczyną. Pomoże ktoś ?

 

-- 18 lis 2011, o 10:49 --

 

z flansza do WRX :P

 

Ravo proszę się pochwalić nabytkiem :D

 

Koledzy orientujecie się jak w zimie wygląda jazda po Redeco ?? bo mogłoby być ciekawie w zimie zrobić pojeżdżawkę po takim zaśnieżonym obiekcie i bez strachu o krawężniki i inne takie polatać trochę bokami. Dokładając jeszcze parę osób od Miśków i parę z Mazdaspeed możnaby zdołać zebrać dobrą liczbę osób coby koszt wynajmu toru był przystąpny.

Mamy zresztą tu takiego jednego co już parę imprez tam załatwiał :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilna sprawa :) czy może mi ktoś dziś na chwilkę na sprawdzenie użyczyć blowa bo chce coś sprawdzić czy nie przez niego nie mam wolnych obrotów, mógłby by być DV ale trzeba by było z cała rurą a jej nie mam a wyciągniecie jej wiąże się z ściąganiem IC dlatego najszybciej i najłatwiej będzie na sekundę odkręcić blowa :) ja mam teraz założonego DV jako blowa i chyba to jest przyczyną. Pomoże ktoś ?

 

-- 18 lis 2011, o 10:49 --

 

z flansza do WRX :P

 

Ravo proszę się pochwalić nabytkiem :D

 

Koledzy orientujecie się jak w zimie wygląda jazda po Redeco ?? bo mogłoby być ciekawie w zimie zrobić pojeżdżawkę po takim zaśnieżonym obiekcie i bez strachu o krawężniki i inne takie polatać trochę bokami. Dokładając jeszcze parę osób od Miśków i parę z Mazdaspeed możnaby zdołać zebrać dobrą liczbę osób coby koszt wynajmu toru był przystąpny.

Mamy zresztą tu takiego jednego co już parę imprez tam załatwiał :twisted:

 

Kiedys latalismy tam po sniegu w 2 imprezy + Mandaryna i 4 ewki.

Wyglada dobrze przez pierwsze 4 okrazenia.

Pozniej jest lodowisko i bez kolca ani rusz.

Ratowania probowalismy wszystkimi sposobami (lacznie z klaksonem, odpalaniem wycieraczek - nic nie pomagalo) :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie może już w niedziele bardzo rano po prószyć śniegiem lekko tylko będzie to uzależnione od temperatury w niedziele :D przewidywany jest deszcz ale i też ciepła niedziela więc nie wiadomo (pogoda i tak zawsze zmienna jest) ale nadzieje trzeba mieć.

 

 

http://new.meteo.pl/php/meteorogram_lis ... =Wroc%B3aw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie może już w niedziele bardzo rano po prószyć śniegiem lekko tylko będzie to uzależnione od temperatury w niedziele :D przewidywany jest deszcz ale i też ciepła niedziela więc nie wiadomo (pogoda i tak zawsze zmienna jest) ale nadzieje trzeba mieć.

 

 

http://new.meteo.pl/php/meteorogram_lis ... =Wroc%B3aw

 

Jeśli popada to tylko w Szwardzwaldzie. :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak tam,ilu z was się wybiera na Redeco 10.12 :?: Ja taki happy,że w pracy połapałem wolny wekend,ale dupa,moja ukochana przypomniała mi iż 10.12 akurat jestem w szkole na zaliczeniach i kicha,ale...zawsze zostaje styczeń,a bardzo mozliwe iż będzie biały :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najprawdopodobniej też 8)

 

Też jestem więc gdzieś tam się trafimy.

Jest szansa, że poprowadzę Mervinową ewkę (ale nie w ramach zawodów na całe szczęście dla jego dobrych czasów). :wink: :twisted:

 

Czarnula już po zmianie oliwy na docelową + syntetyczny filtr STI (różowy) :mrgreen: 8)

Kolejne 3kkm z nieco cięższym butem więc jeszcze tylko czekamy na oponki i już spokojnie może ładować białym w dowolnych ilościach (byle dużych). :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na polibudzie sa organizowane co roku zawody walki robotów pod nazwą Robotic arena. Z całej polski się ludzie zjeżdżają. Ja natomiast jestem z wykształcenia elektronik-laserowiec i będziemy uświetniać rozpoczęcie gali i zakończenie różnego rodzaju animacjami i efektami laserowymi :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba startować 10 na Redeco bo Evo zaczynają dominować :(

 

Taka jest kolej rzeczy - chcesz się bawić jazdą - kupujesz Subaraka, chcesz robić czasy - kupujesz ewkę.

Jak się z tym pogodzisz to łatwiej się żyje :mrgreen:

 

I mówi to naprawdę ogromny fan marki (który serce + przeważającą część portfela zostawił w Subaru). :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na polibudzie sa organizowane co roku zawody walki robotów pod nazwą Robotic arena. Z całej polski się ludzie zjeżdżają. Ja natomiast jestem z wykształcenia elektronik-laserowiec i będziemy uświetniać rozpoczęcie gali i zakończenie różnego rodzaju animacjami i efektami laserowymi :roll:

a jakaś animacja pt:lecący bokiem subar,i taka animacja nad głowami zgromadzonych??:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się da :P Tylko musiałby znaleźć się ktoś kto narysuje wektorowo animację w corelu klatka po klatce :mrgreen:

A to jest generalnie hardcore ::P

 

A nad głowami to ciężko bo na czymś się wiązka laserowa musi zatrzymać... ekran, rozpylona woda, dym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...