Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Tak,tak t ścieżka do Lasówki do naszego pensjonatu i tam jest zawsze duzo śniegu.

A za Lasówką kierunek na słynną Spaloną.... :twisted:

 

 

...robiłem tą trasę w zeszłym roku tylko w drugą stronę Spalona -> Zieleniec , chyba nie muszę mówić jak było :twisted:

..jeśli warunki się utrzymają to może już na początku przyszłego tygodnia wpadne przegonić żabę po białym a przy okazji może jeszcze coś pojeżdże na desce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szczęście tylko przez chwilę 8) , bo na WLTA Rakietowa nikt na to przygotowany nie był (opony) a pogoda niezłego psikusa spłatała :shock:. Było bardzo ślisko i nieprzewidywalnie

 

no, ale teraz (po zawodach) to już może padać :twisted:

 

I i II przejazd na slicku jechaliśmy w padającym śniegu - ciekawe przeżycie :mrgreen:

Kto miał trochę szczęścia to zrobił dobry czas na w miarę suchym i już później nie musiał się napinać.

 

A mnie ewcia zrobiła krzywdę :wink: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szczęście tylko przez chwilę 8) , bo na WLTA Rakietowa nikt na to przygotowany nie był (opony) a pogoda niezłego psikusa spłatała :shock:. Było bardzo ślisko i nieprzewidywalnie

 

no, ale teraz (po zawodach) to już może padać :twisted:

 

I i II przejazd na slicku jechaliśmy w padającym śniegu - ciekawe przeżycie :mrgreen:

Kto miał trochę szczęścia to zrobił dobry czas na w miarę suchym i już później nie musiał się napinać.

 

A mnie ewcia zrobiła krzywdę :wink: :twisted:

 

Widzialem yezus jak sie uwijaliscie z wymiana opon. Bylem tylko przez chwile bo zimno bylo jak cholera! Kurteczke masz zacna 8) Kontuzje jakies?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szczęście tylko przez chwilę 8) , bo na WLTA Rakietowa nikt na to przygotowany nie był (opony) a pogoda niezłego psikusa spłatała :shock:. Było bardzo ślisko i nieprzewidywalnie

 

no, ale teraz (po zawodach) to już może padać :twisted:

 

I i II przejazd na slicku jechaliśmy w padającym śniegu - ciekawe przeżycie :mrgreen:

Kto miał trochę szczęścia to zrobił dobry czas na w miarę suchym i już później nie musiał się napinać.

 

A mnie ewcia zrobiła krzywdę :wink: :twisted:

 

Widzialem yezus jak sie uwijaliscie z wymiana opon. Bylem tylko przez chwile bo zimno bylo jak cholera! Kurteczke masz zacna 8) Kontuzje jakies?

 

Było podejść i pomóc :wink: :P:mrgreen:

 

Śmiałem się z Mervinem bo cała załoga czarnego evo odziana w ciuchy SPRT :D

 

Z oponami to generalnie loteria była bo nie wiadomo czym jechać.

Slick nie trzyma albo trzyma, R1R niby lepiej ale nie do końca :mrgreen:

 

Kontuzja jedynie mentalna :wink: - przeleciałem się 2 razy bez pomiaru na lewym...

Choć przeleciałem to może duże słowo bo kanciasto było - pierwszy kontakt z takim sprzętem, i do tego samochód kumpla - nie chciałem przegiąć ale kilka buczurków i tak było. :mrgreen:

 

Odpycha się ta ewcia, oj odpycha. :twisted:

A jak zacnie pupką zamiata :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przydałoby się trochę sniegu :mrgreen: A co byście powiedzieli na jakiś w miarę spontaniczny spot jutro wieczorem? Wiem, że wtorek

i się pracuje ale może by się znalazło trochę czasu? Bo znowu baaardzo ucichło we Wrocławiu i fajnie by było się ruszyć, pogadać

na ślizganie bym jeszcze nie liczył choć nie wiadomo jaki pogoda słata figiel :wink: Moje auto gotowe (wreszcie... długo to trwało ale się udało)

więc jakby byli chętni to będzie GIT 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to trzeba by się pochwalić w jakimś większym gronie :twisted:

Jakby byli chętni to najprawdopodobniej będe w okolicach godziny 18-19 pod mostem milenijnym. Młody jestem to mi to

miejsce nie przeszkadza, a wczoraj widziałem tam konkurencję, a konkretnie Lancera EVO VI i powiem szczerze, że robił

wrażenie(był niesamowicie zadbany) Tak więc myślę, że trzeba pokazać, że Subaru też są we Wrocławiu :P

 

LOLOPIKUS71, a co coekawego się zmieniło u Ciebie? Bo u mnie nowa skrzynia, sprzęgło i chłodnica :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mógłbyś napisać po ile one są? Bo widziałem temat w kupię/sprzedam ale tam ciężko było ogarnąc... :mrgreen:

 

 

musisz ogarniac to z osoba ktora sprzedaje, pewnie gdzies na pierwszystch stronach bedzie. Rok temu chyba kolo 35zl kosztowaly.

Nie zajmuje sie sprzedaza tylko proponuje ze moge zabrac jak bede jechac do domu.

 

 

Szczur masz pomysly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...