Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

A to Panowie proszę mówić, że nie chodzi Wam o spot tylko o pojeżdżawkę :twisted: no to tu się w pełni zgadzam z Tobą szczur75

 

yezus Ty już na swoim sprzęcie czy dalej latasz na kumpla? ;)

 

yezus byl "pod mostem" czarna ale meczyl sie niemilosiernie bo dociera silnik :D

on się męczył?

Ty pomyśl, jak myśmy się z Bartem męczyli, żeby mu nie uciec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to Panowie proszę mówić, że nie chodzi Wam o spot tylko o pojeżdżawkę :twisted: no to tu się w pełni zgadzam z Tobą szczur75

 

yezus Ty już na swoim sprzęcie czy dalej latasz na kumpla? ;)

 

yezus byl "pod mostem" czarna ale meczyl sie niemilosiernie bo dociera silnik :D

on się męczył?

Ty pomyśl, jak myśmy się z Bartem męczyli, żeby mu nie uciec...

 

...męczymy się od ponad 6 miesięcy!!

..ale czego się nie robi dla ...subaru :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

...męczymy się od ponad 6 miesięcy!!

..ale czego się nie robi dla ...subaru :mrgreen:

 

:mrgreen:

 

ale ale...

kres naszej udręki bliski, zaprawdę powiadam Ci!

teraz...

to dopiero mamy przerąbane...

 

Jeszcze tylko ~2kkm ... już za chwileczkę, już za momencik nie będziesz musiał się starać żebyś mi nie odjechał.

 

:twisted:

 

A tak ogólnie to wielkie dzięki za wsparcie w tym ciężkim czasie - sprzętowe, mentalne - zawsze można na Was liczyć :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie mam wewnętrzną nadzieje, że drogowcy nie będą specjalnie skuteczni! Będzie więcej zabawy ale

jako, że po ulicach nie jeżdżą same Subaru to przyda się odśnieżanie, a i Subaru nie wszystko przejedzie :wink:

 

Jeszcze tylko mieć sprawny samochód :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i już autko odebrane,trafiło w moje ręce dzisiaj wieczorem i...warto było oddać je w zacne ręce Igiego,bo prezent jest nieziemski :mrgreen:

 

To uczucie jak wyjezdza sie z serwisu zrobionym autkiem jest bezcenne... :twisted:

 

jaki serwis,ot utalentowany Igi i tyle :mrgreen: jak pisałem,miała być niespodziewanka i ..mnie zaskoczyły efekty :) zamiast za każdym razem latać do drzwi kierowcy i zamykać z ręki centralny ,to teraz mam takie cuś:

 

-- Śr paź 26, 2011 9:29 pm --

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i już autko odebrane,trafiło w moje ręce dzisiaj wieczorem i...warto było oddać je w zacne ręce Igiego,bo prezent jest nieziemski :mrgreen:

 

To uczucie jak wyjezdza sie z serwisu zrobionym autkiem jest bezcenne... :twisted:

 

jaki serwis,ot utalentowany Igi i tyle :mrgreen: jak pisałem,miała być niespodziewanka i ..mnie zaskoczyły efekty :) zamiast za każdym razem latać do drzwi kierowcy i zamykać z ręki centralny ,to teraz mam takie cuś:

 

-- Śr paź 26, 2011 9:29 pm --

 

 

Jeszcze z tyłu pilota znaczek subrynki albo świnka i cud miód :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za spotkanie, miło było poznać :)

Kilka zdjęć ze spotu, następnym razem trzeba wybrać inną miejscówkę i we wcześniejszych godzinach bo do zdjęć światło było nie najlepsze :)

 

[ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ]

 

a kto to ma takiego ładnego bug'a sti? fmic dobrze widzę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

mam prośbę do osób z Wrocławia i okolic, czy znacie, a jeśli nie to czy możecie obadać te auta w jakim są stanie i czy warte wyjazdu??

 

 

1) http://otomoto.pl/subaru-impreza-wrx-4x4-C19409260.html

2) http://otomoto.pl/subaru-impreza-wrx-C20370764.html

 

 

 

będę wdzięczny za pomoc, w temacie o autach nikt nic nie powiedział na ich temat, a jestem zainteresowany wyjazdem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

mam prośbę do osób z Wrocławia i okolic, czy znacie, a jeśli nie to czy możecie obadać te auta w jakim są stanie i czy warte wyjazdu??

 

 

1) http://otomoto.pl/subaru-impreza-wrx-4x4-C19409260.html

2) http://otomoto.pl/subaru-impreza-wrx-C20370764.html

 

 

 

będę wdzięczny za pomoc, w temacie o autach nikt nic nie powiedział na ich temat, a jestem zainteresowany wyjazdem.

 

Pozdrawiam

 

 

Ta pierwsza też się interesowałem, jak chcesz mogę podjechać tam bo blisko mieszkam i wypytać się co i tak pewnie nic nie da, ktoś kumaty musiałby podjechać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nokiapl jeśli możesz to podjedz, obadaj jak wygląda wizualnie, czy nie ma jakiś dużych wad, czy silnik nie stuka. Z tego co widzę to chyba jest amerykaniec to może uda się spisać VIN?? sprawdzi się, jeśli się zdecyduje to oczywiście serwis obowiązkowo będzie w celu sprawdzenia stanu,

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tę pierwszą z Wrocławia oglądałem i nie jest warta zainteresowania. Przebieg na pewno nie jest taki jak pokazany w aukcji,

środek jest bardzo zaniedbany :? Z zewnątrz auto jest poobijane, widać było w akcji dużo szpachli, ogólnie dużo rdzy zaczyna wychodzić

i widać, że był robiony i to niedbale. Jedyne co nie wzbudziło jakichś tam zastrzeżeń to silnik, ponieważ chodzi gładko, nic nie stuka

i odpala zasadniczo od "strzała" :wink: Ale jakoś nie wzbudza zaufania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tę pierwszą z Wrocławia oglądałem i nie jest warta zainteresowania. Przebieg na pewno nie jest taki jak pokazany w aukcji,

środek jest bardzo zaniedbany :? Z zewnątrz auto jest poobijane, widać było w akcji dużo szpachli, ogólnie dużo rdzy zaczyna wychodzić

i widać, że był robiony i to niedbale. Jedyne co nie wzbudziło jakichś tam zastrzeżeń to silnik, ponieważ chodzi gładko, nic nie stuka

i odpala zasadniczo od "strzała" :wink: Ale jakoś nie wzbudza zaufania.

 

 

zresztą z zdjęć widać że coś tu śmierdzi;) dlatego szybko interesowanie spadło ;p

 

bucky raczej sensu nie ma ogladać chyba że chcesz do podjadę, ale Paciu21 widać już go sprawdził. Zawsze mozna wytknac wszsytkie "brudy" i cene podać duzo mniejsza ale znajac handlarzy to są łapczywi na mamone :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...