Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

pawlaswrc, no niestety :( Brak płynności finansowej w deweloperce zmusił mnie okrutnie do takiego podłego czynu. Jak się ruszy to będzie drugi ale to już MEGA POTWÓR! Plan jest tylko brakuje jeszcze kasy ale wreszcie domy się sprzedadzą wiec będzie super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie udzielałem się w wątku choć forum sledze codziennie. Jeśli nic mi nie stanie na przeszkodzie to powinienem też pojawić się w Oleśnicy ale raczej w celach poznawczo towarzyskich, ewentualnie jak będzie dobra pogoda to polatam sobie nad lotniskiem i porobie jakieś fotki moim samolotem :D

DSC06167.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich spotowiczów, wreszcie mogę pełnoprawnie poudzielać się w waszym wątku :) Od wczoraj stałem się szczęśliwym mieszkańcem Wrocławia ale niestety przez te dwa dni co wydaje się niemożliwe, nie widziałem żadnego Subaru a co dopiero mówić o ośiwiniaczonch. Co to marazm? czy to wina tak dużego miasta że ciężko was zobaczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety właśnie jakoś tak dziwnie we Wrocławiu jest... Ogólnie Subaru jeździ sporo jednak większość nie jest zainteresowana przynależnością

do tak wyjątkowej grupy szczęśliwych posiadaczy :twisted: Wydaje mi się nawet, że większość jest nieświadoma tego czym jeździ! Ja Subaru mam,

świnek JESZCZE nie ale będą obowiązkowo 8) Jeśli będą jakieś propozycje co do spotkań to ja, piszę to nie pierwszy raz, jestem chętny :mrgreen:

 

PS.

No i oczywiście witamy we Wrocławiu! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem od mego przyjaciela igiego priv z linkiem do tego,szybki rzut okiem na grafik i...23.10 mam dyżurek 24 h,a w sobotę...wolne:) więc na 99% pewnie zjawimy się :D:D

w sobotę my u was a następnym razem...my tez mamy lotnisko,mamy grilla,pachołki tylko czekamy na snieg :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to rozumiem :D Miejmy nadzieję, że wpadnie jeszcze więcej ludzi bo jako, że pod milenijnym bywam często to nawet trochę

mi wstyd, że jako jedyny mam tak wielkie szczęście bycia posiadaczem Subaru! A pod milenijnym samochodów/zlotów jest bardzo dużo i bardzo często,

a Subaru jeszcze nie widzialem ani razu :evil: No... ale może akurat się coś ruszy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...