Skocz do zawartości

Dni otwarte SIP


gr1zly

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

I ja też się załapałem z Gr1zlym na rundkę 2.5XT i WRX'em - po tym wszystkim wybrałbym forestera :) Ale tak naprawdę doceniam przestronność Legacy - i jak kiedyś już posiwieją mi włosy a konto zapełni się zerami to se sprawię jakiegoś ówczesnego Legacy Spec-B :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakiś spisek ! Dni otwarte są wtedy kiedy we Wrocławiu nei ma salonu ! :evil: :wink:

 

.... jak nie ma, jak jest 8)

 

.... gr1zly: Twoja przejażdżka to nic w porównaniu jak Pan Dyrektor nam "zaprezentował" wiśniówke 8) .....

 

pozdr. matt - oczarowany 2,5 XT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, że salon we Wrocławiu jest. I nawet jest teraz otwarty :D Mimo tego, że się dopiero rozkręca, zapowiada się lepiej niż ten na wyścigowej, no i jest 500m w linii prostej od mojego domu (będą mieli ciężkie życie) :mrgreen:

 

 

aflinta, a się wykręcasz od odpowiedzialności. Zapytam inaczej, oklejałeś jakieś Subaru ? Po co ? Czemu ? Dla kogo ? Dużo płacili ? Masz w domu telewizor ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aflinta, a się wykręcasz od odpowiedzialności. Zapytam inaczej, oklejałeś jakieś Subaru ? Po co ? Czemu ? Dla kogo ? Dużo płacili ? Masz w domu telewizor ?

 

Tak pomagałem oklejać, robiłem to zupełnie za friko. Ty jak kolegom pomagasz chcesz kasy za to? Mam TV ale nie oglądam za często. I czemuś taki wścibski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dni (drzwi) otwarte SIP ... jak najbardziej otwarte i mokre ;-)

 

Przyjechalismy z Vampeerem okolo godziny 15:00... jeszcze padalo - mila niespodzianka - TJ + nie wiem kto ;-) przybiegli z parasolami 8) - zupelnie jak pod Sheratonem... :wink: Sprobowalismy kanapeczek z pasztecikiem i ogladnelismy filmik z I i II Zlotu... porozmawialismy z Dyrekcja i jak sloneczko wyszlo za chmurek - pojechalismy dalej sie lansowac 8)

 

Na miejscu (oprocz nas) byli: TJ, matt, aflinta - a wiec Dni Otwarte SIP zaliczamy do udanych :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...