Jump to content

Nooo... że Subaru warte swojej ceny...

junasz
 Share

Recommended Posts

Biorę. Dzięki temu będę prawdziwym kawiorem :mrgreen:.

A co chatę ożeniłeś? :twisted:

[ Dodano: Wto Mar 16, 2010 9:02 am ]

to wiemy wszyscy. Ale żeby aż tak ?!

http://www.subaru.pl/komis/detale.php?SID=714&DID=-1

:shock: :mrgreen:

tak tak - to jest wersja Maybach i np. serwis helikopterem przylatuje jak coś padnie... :mrgreen:

a tu z drugiego końca ... Legacy MY010 kombi za ... 134 PLN :!: :!:

http://www.subaru.pl/komis/detale.php?SID=713&DID=-1

Hmm ... Czy to jest oferta handlowa :?: :?: Bo jeśli tak, to ... :cool:

Wiesz, skoro jednego wystawiają za pótorej bańki, to druiego mogą oddać za darmo :wink: :mrgreen:

Może tak cena podskoczyła po dzisiejszym artykule w Auto Świecie, gdzie nowego Outbacka nazwali "Bezpiecznym olbrzymem"

Zauważyliście, że Dyrekcja musiała ładnie wysmarować "piniąszki" na promocję i odpowiednie wyniki testów Subaru? :D Czy Motor czy Auto Świat - wszędzie Subaru i same ochy i achy :) Potem do wygrania Subaru, gdzieś fotka pana dyrektora na imprezie itd :D Trochę zbyt nachalna ta "promocja"

A co chatę ożeniłeś? :twisted:

Na tamten wóz musiałbym kilka ożenić :mrgreen:.

Kryzys, co robić? m2 w Warszawce juz tylko 12 kPln stoi... :mrgreen: :wink:

[ Dodano: Wto Mar 16, 2010 1:21 pm ]

Raga

no tak nie możemy... :wink: Najpierw utyskujemy w wątku chyba o nowym OBK, że promocja Subaru w RP nijaka, a teraz tak. Więcej, więcej... :mrgreen:

a może koncepcja była słuszna, auta są bardziej pod gusta przeciętnego redaktora gazety?

chociaż mnie poprzednie generacje legacy i imprezy bardziej pasowały, no ale pewnie gust mam spaczony :P

krist

nie tobie jednemu, ale nie jest to kwestia spaczenia gustu :wink: a gustu samego w sobie, jak już powiedziano: jednym podoba się lexus look innym ssangyong rexton :razz:

Raga

no tak nie możemy... Najpierw utyskujemy w wątku chyba o nowym OBK, że promocja Subaru w RP nijaka, a teraz tak. Więcej, więcej...

Ja wiem, ale gdzieś od miesiąca ruszyła taka machina nachalnej promocji Subaru, że aż mi fanu tej marki zaczyna to przeszkadzać :)

Biorę! W świetle prawa handlowego oferta powinna być chyba wiążąca... :twisted::lol:

Eluś jak już to w myśl przepisów KODEKSU CYWILNEGO - i przypuszczam ze w mysl 66 KC jest to informacja handlowa i nie stanowi oferty.

Co innego gdyby to była aukcja. Klikasz kup teraz i masz prawo do zakupu po cenie aukcji. Notabene - wiele osób poluje na takie okazje ( błąd sprzedającego) i klika kup teraz, bo szczerze mówiąc to kusząca oferta.