Skocz do zawartości

4 Pojeżdżafffka Tor Toruń 11.09.2010+szkolenie


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze wyoptuj Witku kogoś, kto będzie biegał co chwilę po torze :P i szarpał się z dziesiątkami opon, żeby przestawiać niewiadomo po co tor... :) , tor jest asfaltowo-szutrowy, na luźnej nawierzchni można się najwięcej nauczyć i poćwiczyć, to, że trzeba mieć chlapacze albo progi i dół drzwi zaklejone folią, bo się mogą poobtłukiwac, to każdy chyba już wie....nie będziemy robić gładkiego jak stół asfalciku, nawet jakby sie dąło.... bo może zawita jakieś ewo na slickach i asfaltowym zawieszeniu...to już jego problem, i albo wchodzi w temat jak jest, albo niech zostanie w domu i głaska autko flanelką... :twisted::lol: tor jest dla męźczyzn, zresztą wydawało mi się, że kierownicy nawet całkowicie cywilnych aut byli na 3P zadowoleni.....czy się mylę....? :?: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 435
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Elku, z ta roznica ze po 13 - 14 to juz nie bylo komu jezdzic. Rozmaitosc cieszy. Nie mozna zapytac wlasciciela toru ile bedzie chcial za taka akcje rekonfiguracyjna?

 

Co zas do nauki, to trzeba sie uczyc jazdy i po szutrze i po asfalcie, zwlaszcza ze ten torunski asfalt jest sliski i brudny. Na "3,5" maly ring dal mi bardzo duzo, bo z racji szybkosci i krotkosci moglem co chwile pokonywac 'eSke' i rozkminic dobry tor jazdy (a i tak zajelo mi ze dwie godziny az zlapalem jak to szybko przejechac, zeby byc dobrze ustawionym do dlugiego prawego zacisku).

 

Bedzie jak bedzie, i tak bedzie fajnie :mrgreen:

 

 

A jest możliwość zrobienia trasy tylko szutrowej? 8)

Nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mozna zapytac wlasciciela toru ile bedzie chcial za taka akcje rekonfiguracyjna?

 

 

Wituś, chyba nie zauważyłeś, że to ja z Filipem ciągaliśmy opony żeby ustawić trasę.... :lol: jak będzie potrzeba społeczna i parcie na asfalt, zrobimy na godzine czy dwie sam asfalt, niemaproblema, wezmę kilku osiłków forumowych na ochotnika :) do pomocy i ustawimy co i jak nam się będzie podobało, myślę, że akurat właścicielowi to powiewa, asfaltu nie trzeba tak często równać jak szutru.... :lol::twisted::lol: ważne żeby było bezpiecznie i zdyscyplinowanie jak na 3P :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JCB równało tor, ale opony trzeba było zwalczyć zwykłą siłą fizyczną....po wczorajszych uzgodnieniach z dyrektorem toru wstepnie ustaliliśmy, że jak juz tak bardzo chcecie, to na pierwsze kilka godzin (2-3?) ustawimy sam asfalt, a potem dla wyjątkowo nawiedzonych i wytrwałych dołożymy odcinki szutrowe, co Wy na to? Troche mnie to dziwi, bo po asfalcie można sobie wszędzie popiszczeć :) gumiakami, a z bezpiecznym szutrem bywają problemy....no ale ma być tak, żeby wszyscy byli hepi... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jeszcze nie bylem na zadnej Pojezdzafffce ale wybieram sie tam glownie, ze wzgledu na szuter :) po asfalcie to sobie mozna smigac w Ulezu, Nowym Miescie (tam bylem) czy Kielcach (tam nie bylem, ale z tego co widzialem to chyba tylko asfaltowy tor jest...) itp (no i po normalnych drogach sie jezdzi po asfalcie) - a po szutrze i to boookiem? Nie ma gdzie... wiec ja staje w opozycji: jak dla mnie to moglaby byc trasa tylko szutrowa i to dluuuga (wiem, wiem, nie da sie :P), a wiec im wiecej szutru, tym lepiej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z szutrem jast tak: czteronapędówki + dużo aut + dużo okrążeń = równanie toru = koszty...ostatnim razem przed naszym przyjazdem właściciel toru włozył duzo roboty w wyrównanie toru (części szutrowej), w czasie imprezy też równał, a po imprezie została demolka, czyli trzeci raz równał...po podliczeniu kosztów okazało się, że prawdopodobnie będą nam musieli podnieść opłatę, bo jesteśmy wybitnie destrukcyjni, do tej pory nikt tak nie zdemolował :lol::twisted::lol::twisted::lol: nawierzchni jak my... :D dlatego z szutrem trzeba ostrożnie....ja osobiście też wolałbym jeździć TYLKO po szutrze, bo mam asfaltu na codzień do oporu....ale nie jest to Pojeżdżafffka tylko dla mnie i faldżipa... :(:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec grzywaczewski przechodzi do opozycji, bo ja tez jestem za szutrem :mrgreen: opon mi nie starczy zeby tak rezac po tym asfalcie ciagle :) poza tym po obejrzeniu samej petli asfaltowej mam mieszane uczucia i moim zdaniem nie jest ona zbyt atrakcyjna zarowno do zabawy jak i nauki, za duzo winkli, ktore sie prostuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam a powiedzcie mi koledzy czy do tego torunia to kobiety zabieracie??bo ja chce sie tam wybrac do was pierwszy raz i troszke jestem nie poinformowany,i zagubiony,nie wiem nic o takich spotkaniach powiedzcie mi jak to wygląda czy to trzeba smigac po torze??czy można poprostu was poznać,pogadac i takie tam bo ja jestem w tym nowyyy..:)a są jeszcze miejsca??kurde może byc fajnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhm... coś przegapiłem ten wątek :roll: , ale chyba jeszcze się załapię :mrgreen:

 

1. Harvester

2. cezar25

3. zamieszanie

4. Qba25

5. Jarek Vega

6. Maniut

7. marecki_ol - POLAR

8. Wojtek Czech Serwis

9. Łukasz STI Coupe

10. Robert

11. jpol

12. Gepetto

13. pablonas

14. Kameleon

15. marcinwrxsti

16. grzywaczewski & Ivi - BEZ

17. Huzar105

18. Dyzio vel Karobka Distroyer

19. sendrek

20. grygo

21. adaś

22. socko

23. Wełniacz

24. Elberoth WRX Total Seria

25. emotorsport - POLAR

26. faldżip - jak beda koszulki, to KOSZULKA, jak nie, to bede bral bandy na gołą klate

27. Koras

28. vert- reno kangu

29. kropkowicz - z polaram

30. Primi - BEZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam a powiedzcie mi koledzy czy do tego torunia to kobiety zabieracie??bo ja chce sie tam wybrac do was pierwszy raz i troszke jestem nie poinformowany,i zagubiony,nie wiem nic o takich spotkaniach powiedzcie mi jak to wygląda czy to trzeba smigac po torze??czy można poprostu was poznać,pogadac i takie tam bo ja jestem w tym nowyyy..:)a są jeszcze miejsca??kurde może byc fajnie:)

Przyjezdzaj(cie). My nawet dzieci zabieramy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie szutrowi/asfaltowi to ja bardziej szutrowy jestem :mrgreen: , ale jakby na poczatku był tor tylko asfaltowy to z chęcią bym zalczył pare kółek na cywilnych 17-stkach, potem zmiana kół, obklejanie auta, paciorek i niech się dzieje :twisted:

Aha jeszcze jedno, zamawiam deszcz nad częścią asfaltową :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załatwione, będzie padało przez pierwsze dwie godziny. Zamawia Pan deszcz czy grad? Oberwanie chmury czy kapuśniaczek? :lol:

 

-- 11 sie 2010, o 22:01 --

 

powiedzcie mi koledzy czy do tego torunia to kobiety zabieracie

 

 

jasne...a przed kim mamy się popisywać...? przed sobą nawzajem? :) zawsze trzeba pamiętać, że kobieta to też stworzenie boże... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...