Skocz do zawartości

4 Pojeżdżafffka Tor Toruń 11.09.2010+szkolenie


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 435
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

tu:

 

viewtopic.php?f=10&t=135219

 

jak można zrobić wyścig równoległy bez mostku? no chyba że taki na dochodzenie z dwóch różnych pól startowych położonych po dwóch różnych stronach toru....jak tak, to sorki, mea kulpa kurde blaszka... :(:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Jak pisales o rownoleglych, to myslalem ze startujemy po prostu w dwa auta blacha w blache :twisted:

 

Jak ostatnio widziałem wyścigi równoległe w Toruniu (na lotnisku), to z każdego końca startowało 3-4 wozy i mijały się (zazwyczaj :mrgreen: ) pośrodku. W następnym roku imprezę (ATS) odwołali :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Jak pisales o rownoleglych, to myslalem ze startujemy po prostu w dwa auta blacha w blache :twisted:

 

Jak ostatnio widziałem wyścigi równoległe w Toruniu (na lotnisku), to z każdego końca startowało 3-4 wozy i mijały się (zazwyczaj :mrgreen: ) pośrodku. W następnym roku imprezę (ATS) odwołali :twisted:

 

To chyba byłem wtedy za mały, bo nie pamiętam takiego czegoś.. to jakaś impreza związana z tuningiem?

 

A co do tego mostka, to tak - ma być na skarpie, ale dawno nie byłem na torze (mam inne zajęcia..ehh te kobiety :roll: :twisted: ) to nie wiem czy jest. Trzeba Łukaszowi wierzyć na słowo 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emotorsport, w czasie waszej pojeżdżafffki na razie nie mamy innych zaplanowanych imprez więc rezerwować wam grzyba ??? :P

 

 

............grzyba............ :twisted::lol: w sęsie choroby nogów...? czy drewnianego miejsca wypoczynku i obżeractwa? :)

 

 

 

jasne, że tak, zawsze trochę cienia albo i suchego miejsca....zależy od Matki Natury.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko wskazuje na to, ze bede mogl zostac jednym z 5 desperados, wiec sie dopisuje :) :

 

1. Harvester

2. cezar25

3. zamieszanie

4. Qba25

5. Jarek Vega

6. Maniut

7. marecki_ol

8. Wojtek Czech Serwis

9. Łukasz STI Coupe

10. Robert

11. jpol

12. Gepetto

13. pablonas

14. Kameleon

15. marcinwrxsti

16. grzywaczewski & Ivi

17. Huzar105

18. Dyzio vel Karobka Distroyer

19. sendrek

20. grygo

21. adaś - myślę że do tego czasu GiejTek zacznie jeździć - bardzo wstępnie, bo w marcu też myślałem że na czerwcową Cynę już odpali

22. socko

23. Wełniacz

24. Elberoth WRX Total Seria

25. emotorsport

26. faldżip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...