Skocz do zawartości

4 Pojeżdżafffka Tor Toruń 11.09.2010+szkolenie


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 435
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No i sie zesrało w robocie :evil:

Elek , jesli jest mozliwość, by ktoś kto jeszcze nie wpłacił kasy karnął się za moje wpisowe (przelewając swoją dolę dla mnie) - byłoby super,

jeśli nie - tyż ok :mrgreen:

 

Pozdrawiam i życzę szerokich boczurów i mientkich band.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 Pojeżdżafffka się odbędzie, nawet bez uczestników... :mrgreen: z Forum....jest jeszcze na świecie kilku kierowców którzy lubią upalać i skorzystają z okazji... :) także spox... :)a do tego 20 osób też wystarczy, wszyscy się najeżdżą do znudzenia i skończymy wcześniej..... :D , będzie więcej czasu na integrację... :twisted::lol:

 

Gazik, jasne, że jest jeszcze troche czasu, jak ktoś się znajdzie na Twoje miejsce, przepiszemy startowe, bez problemu, szkoda że Ciebie nie będzie, bo Twoje występy był atrakcją.... :lol: napisz na Forum, w tym wątku i tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alternator mogę Wam dać za flachę Danielsa :lol:

 

dzieki - jak sie potwierdzi, ze to alternator - ozwiemy się.

ewentualnie, ze względu na odległość, może załatwimy to tak, że Ty prześlesz alternator, a my flaszkę danielsa zrobimy za Twoje zdrowie?

 

nie ma sprawy, prześlę alternator, Wy zrobicie flaszkę za moje zdrowie, a potem przywieziecie drugą mi drugą na 4 P :):P

 

Jest diagnoza z serwisu: alternator. Zatem Elek wysyłaj a ja idę po flaszkę ( a w zasadzie dwie ). Adres wysyłam Ci na PW.

Rozlicznia transakcji propouję dokonać w Toruniu ( No chyba że nam nie ufasz i chcesz żebyśmy Ci tego "łiskacza" przelali na konto :twisted:

 

Do zobaczenia na P4. Mam nadzieję że będzie tak fajnie jak na poprzednich ( a może i lepiej? ). Już nie mogę się doczekać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Harvester

2. zamieszanie

3. Jarek Vega

4. marecki_ol

5. jako

6. Łukasz STI Coupe

7. sendrek

8. jpol

9. Koras

10. Kameleon

11. marcinwrxsti

12. grzywaczewski & Ivi - BEZ

14. Huzar105

15. Nochal

16. 1/2 (pół) grygo

17. socko

18. Wełniacz

19. Elberoth WRX Total Seria

20. emotorsport

21. faldżip

22. vert- reno kangu

23. Cybel

24. Michał S Turbo

25. Mistrz Polski w Rallycrossie jako Gość Specjalny i Instruktor Jazdy

 

Według mojej wiedzy tak na dziś wygląda lista uczestników, jeżeli ktoś chce zrezygnować lub sie dopisać, poproszę do mnie na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na chwilę obecną odpadam justy. Stroiłem dziś silnik na metanol i po półgodziny panewka zaczęła krzyczeć "NIE". Cóż liczyłem, że silnik wytrzyma chociaż do jesieni... A nowego nie zdążę dotrzeć w tak krótkim czasie. Postaram się namówić kogoś w moje miejsce.

Przepraszam najmocniej :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam obliczony czas działania silnika. Przewidywałem, że do zimy nie wytrzyma. Zwłaszcza, że zimą silnik ma najgorzej. :mrgreen:

Gdybym nie wymyślił ponad 100 oktanowego paliwa i hardocorowego wyprzedzenia zapłonu z dodatkową dawką paliwa. To pewnie by wytrzymał i 2 upalania, ale nie tędy droga ;)

Ja postaram się namówić kogoś na moje miejsce może mnie zabierze, żeby emotosport mógł mi skuć mordę :mrgreen:

 

-- 4 września 2010, o 19:28 --

 

Dyzio_d, Ja mam 2 silnik już prawie przygotowany, ale trzeba go dotrzeć, a zrobić 1000 km do 3 tys obrotów to jest duża sztuka zwłaszcza przy 5.2 przełożeniu w skrzyni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...