Skocz do zawartości

BRAK SŁÓW - nowa impreza


Kameleon 02

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem pewien czy to, że Subaru projektuje gość od Alfy nie jest błędem. Europejskie samochody w większości wyglądają jak zabawki. Ale na impreze nie mogę narzekać no może troche. Światła już były zdaje się w BMW. A tak przy okazji mam trochę danych:

 

Specifications

Engine

Type: Flat-4, Turbocharged

Displacement cu in (cc): 121 (1994)

Power bhp (kW) at RPM: 280(206) / 6400

Torque lb-ft (Nm) at RPM: 311(422) / 4400

Redline at RPM: 8000

Brakes & Tires

Brakes F/R: ABS, vented disc/vented disc

Tires F-R: n.a.

Driveline: All Wheel Drive

Exterior Dimensions & Weight

Length × Width × Height in: 174.3 × 67.8 × 55.6

Weight lb (kg): 3218 (1460)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 769
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hmm.. to w sumie z STiaja nie duzo wyciagneli... momentu fajnie, ze na 422 wskoczylo... to juz cos...

 

Cóż, moc to tylko moment obrotowy w funkcji obrotów, więc będzie lepiej ciągnęło, po prostu nie będzie szybszy na autostradzie, za to lepiej będzie się zbierał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RadRSTI dzięki za filmik.

 

aflinta, w Imprezie o to właśnie chodzi, nie ? Jeśli ktoś narzeka że STI jest za wolne na autostradzie, to znaczy, że zły samochód wybrał...

 

Fajne te dane STI - tyle mocy co EVO 7, a moment taki jak obecne z PPP, ale przy mniejszej mocy...

 

Fajnie jak by jeszcze nowy WRX miał w opcji DCCD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wielkie dzięki - mi się wydawło, że znam się na IT, a ciągle nie opanowłem techniki dochodzenia do adresu źródłowego pliku windows media, który domyślnie ma się otwierać jako stream na stronie www... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do samego auta, to na tych fotach wygląda niestety tak sobie....

 

Cholera... ja mam stany ambiwalentne i jestem coraz bliższy rozdwojenia jaźni :twisted: :wink: - raz mi się podoba, a czasem uważam nową imprezę za kompletne brzydactwo i stylistyczny krok wstecz...

 

A potem myślę, że to może o to chodziło? Jakby impreza zrobiła się ładna, to zaczeliby ją kupować "niewierni" / "niewtajemniczeni w kult subaru" i to też by chyba nie było dobre :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do samego auta, to na tych fotach wygląda niestety tak sobie....

 

Cholera... ja mam stany ambiwalentne i jestem coraz bliższy rozdwojenia jaźni :twisted: :wink: - raz mi się podoba, a czasem uważam nową imprezę za kompletne brzydactwo i stylistyczny krok wstecz...

 

A potem myślę, że to może o to chodziło? Jakby impreza zrobiła się ładna, to zaczeliby ją kupować "niewierni" / "niewtajemniczeni w kult subaru" i to też by chyba nie było dobre :twisted:

 

Dobrze wyraziłeś też i moją opinię. Targam się na lewo i prawo nie mogąc zdecydować, czy mi się podoba czy nie. Ufff to znaczy, że nie jest ze mną źle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, wielkopolanin, rozumiem Wasze rozdwojenie, dlatego pisałem, że trzeba zobaczyć na żywo, bo zdjęciami można upiększyć (odpiększyć też). Wiem, że salon we Wrocławiu zamówił już nowego WRXa. Jak go zobaczę to będę się wypowiadał na temat jego urody (a jak dobrze pójdzie to i osiągów :mrgreen: ).

 

Stylistyczny krok wstecz to na pewno nie jest, Subaru nigdy nie było tak wyraziste.

GT wyglądało jak zwykły "japończyk", ale od MY01 jest to samochód wyróżniający się z tłumu (jeśli nie bijący po oczach), co nie zmienia faktu, że nadal jest to nasze ukochane SI.

Teraz przynajmniej będzie wiadomo, że to Subaru (jak odświeżą resztę stawki) i nikt chyba nie będzie mylił tego auta z Nexią czy innym Hyundaiem.

 

Zresztą ja lubię markowe rzeczy i chciałbym ten samochód, bo to Subaru, Subaru Impreza.

Amen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz przynajmniej będzie wiadomo, że to Subaru (jak odświeżą resztę stawki) i nikt chyba nie będzie mylił tego auta z Nexią czy innym Hyundaiem.

Mojego WRX'a ostatnio pewien gość pomylił (nie złosliwie) z "Niebieską KIA" - jak to usłyszałem to poczułem się jakbym dostał z otwartej w ryj :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojego WRX'a ostatnio pewien gość pomylił (nie złosliwie) z "Niebieską KIA" - jak to usłyszałem to poczułem się jakbym dostał z otwartej w ryj :evil:

 

A ja bym się w takiej sytuacji cieszył... :twisted: Jakbym potrzebował "poklasku tłumów", achów i ochów na nadmorskim deptaku, zamiast imprezy kupiłbym (bez obrazy!) Audi, BMW czy innego Merola - każdy wiedziałby, co jedzie. A czy mi na tym zależy? Nie... Niech sobie myślą, że nowa impreza, z racji podobieństwa do Suzuki / Seat, to właśnie jeden z samochodów tej marki i to jeszcze poddany lokalnemu "tjuningowi"... :twisted:

 

A zresztą o niszowości subaru i podejściu do marki, było już na Forum tyle powiedziane, że chyba niczego nowego nie wniesiemy... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, wielkopolanin, rozumiem Wasze rozdwojenie, dlatego pisałem, że trzeba zobaczyć na żywo, bo zdjęciami można upiększyć (odpiększyć też).

 

Hmmm... :roll: Przekonałeś mnie...

 

Zresztą ja lubię markowe rzeczy i chciałbym ten samochód, bo to Subaru, Subaru Impreza.

 

To też prawda. Niech wygląda, jak chce - dopóki będzie subaru imprezą, będzie dla nas "the ultimate car" 8) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... mi nowa impreza bardzo się podoba (wreszcie jakąś agresje to auto ma w sobie nie włączając MY 1999) jedynie te szyby tylnie boczne i tylnia przyciemnione bez przednich bocznych wyglądają mega odpustowo na wzór naszych tjuninkowanych malczów :? .... to jest be! i oby na europe w ogóle nie przyciemniali jak tak mają przyciemniać :x .......

 

pzodr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kuzyn zapytał się kiedyś "jak sprawuje się wasze nowe Suzuki...".

 

Przemeq, nie wiem jaki masz samochód, my mamy niebieskiego WRXa z dużym spojlerem i przyciąga spojrzenia bardziej niż BMW, Audi czy Mercedes (przynajmniej w Polsce i Pradze czeskiej!). Czasami trzeba przyznać zdążają się śmieszne sytuacje np. dzieciaki na widok auta zaczęły biec i krzyczeć fajny samochód, innym razem jakiś starszy pan zawzięcie przyglądał się wlotowi na masce podczas gdy samochód stał zaparkowany (żeby było śmieszniej siedziałem w środku).

 

Pewnie SI nie niebieskie i pozbawione spojlera, nie wyróżnia się spośród limuzyn, ale takie bardzo...jednak, mam nieodparte wrażenie, że Impreza w przeciwieństwie do niemieckich aut częściej wywołuje podziw/szacunek niż zawiść.

P.S. Ciekawe było przysłuchiwanie się opinii i reakcji przechodzących ludzi, kiedy raz zaparkowaliśmy koło SL'a (niestety tego starszego, kwadratowego)...

 

P.S.2 Ciekawy OT może z tego wyjść jak inni podzielą się swoimi doświadczeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...