Skocz do zawartości

Koszulki forum.subaru.pl - II edycja


landm

Rekomendowane odpowiedzi

Rusza druga edycja koszulek forumowych. Jak ktoś był na Plajadach to wie jak wyglądają i jaką są pomocą przy integracji. Jak ktoś nie był, niech zapyta tych co byli :)

 

Koszulka jest w kolorze niebieskim. Są dwie możliwości: zwykła i w serek. Jedna i druga występuje w wersji męskiej i damskiej.

Dla ułatwienia wyboru rozmiaru koszulki:

męska M:

szerokość 50 cm

wysokość 71 cm

męska L:

szerokość 54 cm

wysokość 75 cm

męska XL:

szerokość 57 cm

wysokość 75 cm

męska XXL:

szerokość 60 cm

wysokość 76 cm

 

Krój damskiej wersji jest taki, że koszulki zwężają się w talii (mniejsza wartość). Szerokość na górze i na dole jest mniej więcej taka sama (większa wartość).

damska M

szerokość 44,48

wysokość 58

damska L

szerokość 48,51

wysokość 62

damska XL

szerokość 50,54

wysokość 63

 

Koszt koszulki to 40 zł.

 

Pieniądze proszę wpłacać na konto:

19 1140 2004 0000 3302 3051 6591

BRE SA WBE/Łódź

Studio Arto

ul. Borowskiego 2

03-475 Warszawa

W tytule proszę wpisać "Koszulki Subaru - nick z forum"

 

Możliwy odbiór osobisty w Warszawie lub wysyłka (+ 5 zł).

 

ZAMÓWIENIA PROSZĘ WYSYŁĄĆ NA PW DO 9 czerwca

 

Proszę podać:

- ilość

- zwykła/serek, damska/męska

- rozmiar

- nick

 

Lista chętnych:

09.06.2005 ver. 1

1. CracowDragon - 1x męska, zwykła, XXL

2. charlie - 1x męska, zwykła, XL

3. Witek - 1x męska, serek, XXL

4. Przemeq - 1x męska, zwykła, M

5. Boryz - 1x męska, serek, XL

6. MateuszW - 1x męska, zwykła, XL

7. Loucyphre - 1x męska, zwykła, XL

8. Vert/porucznik Borewicz - 1x męska, zwykła, XL

9. aquarius - 1x damska, zwykła, M

10. Buffy22 -

11. Mamusia -

12. Leszek - 1x męska, zwykła, L

13. LeLo - 1x damska, serek, M

14. Lacky - 1x męska, zwykła, XXL

15. Fido__ Team - 1x męska, zwykła, L; 1x damska, zwykła, L; 2x damska, zwykła, M

16. nor-b - 1x męska, zwykła, XL

17. Megis - 1x damska, serek, M

18. Rychu - 1x męska, zwykła, L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 151
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Rozmawiałem z landm na temat koszulek. Próbowałem przekonać go do wyższej gramatury, ale tutaj natrafiliśmy na opór koloru - a przecież inne niż niebieskie nie mogą być 8). Warto by było, jeśli oczywiście cena nie będzie zby wygórowana, pomyśleć nad nadrukiem typu flex - trwalszy, ładniejszy i w ogóle. Chyba, że bardzo wam na personalizacji zależy, ale zawsze prasowanke można dokupić, a nawet samemu na plujce wydrukować.

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nową wersję na plejady 2006 zrobimy grubszą lepszą w innym kolorze.

Teraz to ma być tylko dodruk, więc moim zdaniem powinny być takie same jak poprzednie.

Nicki są kluczowe dla tego pomysłu i to dzięki nim wszyscy łatwo się rozpoznawali na Plejadach i jeszcze łatwiej integrowli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego dopiero na Plejady!? ;)

Nową wersję..., inną, lepszą...

 

Obowiązującą w najbliższym czasie jak wszyscy Ci co na Plejadach mówili, że też takie chcą dojdą do siebie i zamówią.

 

Ale tak jak mówię - wolałbym sobie SAM doprasować nick, a mieć 180-gramową koszulkę i flexa.

Nic nie szkodzi na przeszkodzie żebyś sobie zrobił taką koszulkę jak chcesz. Mogę Ci przesłać projekt w Corelu, żebyś już miał gotowy i do dzieła :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olga, owszem - żaden problem. Ale gdzie to wydrukować? A tak, przy kilku(dziesięciu)nastu koszulkach koszty bedą niewiele większe, a koszulki lepsze, trwalsze etc.

 

Oczywiście nie odbieraj tego jako ataku na inicjatywę - bo ta jest świetna. Tylko dlaczego jej nie udoskonalić?

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie chce innej lecz taka samą :twisted: (no może w moim przypadku ze znaczkiem w drugą stronę :wink: ) W przyszłym roku pomyśli się nad zmianami :roll: co będzie mi bardzo na rękę ponieważ dwie takie same w kapliczce z dwu zlotów będą mniej ciekawie wyglądać niż różne... :shock:

 

Pozdrawiam

Ten zawsze na odwrót :lol: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracając do koszulki STI znalazłem coś takiego:

http://shop.subaru.com.au/?main=%2FCata ... T-Shirt%2F

ale jestem zdania że należałoby w niej coś pozmieniać - zmniejszyć napis na plecach, ewentualnie dodać coś na rękawie jeśli to nie problem i wtedy zrobić już tak jak pisał owoc666

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie chce innej lecz taka samą :twisted: (no może w moim przypadku ze znaczkiem w drugą stronę :wink: ) W przyszłym roku pomyśli się nad zmianami :roll: co będzie mi bardzo na rękę ponieważ dwie takie same w kapliczce z dwu zlotów będą mniej ciekawie wyglądać niż różne... :shock:

 

ale możesz mieć dwie takie same- ale inne (w serek i zwykłą) :lol:

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

charlie, to jakieś tanie to "nic", chyba, że to promocja. Np. darmowy SJS kosztuje 32.000 ojro....

Na szczęście te koszulki nie dla mnie więc się ceną nie muszę martwić, bo jak się "ma" WRXa to obciachowo chodzić w takiej koszulce... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie odbieraj tego jako ataku na inicjatywę - bo ta jest świetna. Tylko dlaczego jej nie udoskonalić?

Oczywiście, że trzeba udoskonalać i np. czarne z różowym STI możemy zrobić z folią flex, flock lub jaką sobie większość będzie życzyć (oczywiście w jakiejś rozsądnej cenie :wink: ).

 

Natomiast dodruk z samej swojej definicji jest taki sam jak cały "nakład". Dlatego będę się upierać, że te i teraz powinny być takie same, a kolejne ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Was proszę nie zmieniajcie na razie wzoru... następne niech będą inne. Poza tym jeżeli teraz zmieni się wzór to Ci którzy koszulek nie mieli dostaną inne i na spotkaniach już będziemy mieli dwa rodzaje... I w ten sposób padnie częściowo idea. Na Plejadach widok tłumów w jednakowych koszulkach był fenomenalny. Za rok zrobi się inne nowe świeże pod względem wzoru i w tedy znów będziemy wyglądać olśniewająco i jak jedna całość... Jestem zdecydowanym przeciwnikiem wszelkich zmian wprowadzanych teraz mimo, że doprowadziło by to do powiększenia mojej kapliczki o kolejny odmienny od reszty eksponat... Jeszcze raz apeluje o pozostanie przy obecnym...

 

 

P.S. Ale walnąłem smęta... Obiecuje, że to ostatni na dłuższy czas... :mrgreen:

 

P.S.2 Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku i łagodny wymiar kary... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...