Skocz do zawartości

Koszulki forum.subaru.pl - II edycja


landm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 151
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Moja propozycja do przyszlorocznych koszulek:

Kolor: Pomarancz/Zolc (byle nie Niebeski)

Logo: Subuar, WRX, Sti (rozowe)

Napisy: tj. w tym roku

A moja propozycja jest taka żeby logiem było logo forum (o ile do tego czasu zostanie zatwierdzone i przygotowane do obróbki).

 

PS. Nie każdy właściniel np. Forysia, czy Legacy będzie chciał mieć logo WRX czy Sti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z krystalizowaniem się SJS dla forumowiczów na 17 czerwca, ustalam ostateczny, nieodwołalny :wink: termin na 9 czerwca.

 

yyy... tego... yyy... termin czego, że się pozwolę zapytać? Bo jeśli wpłat na nowe koszulki, to proszę o info, bo - z tego, co pamiętam - się wziąłem i zapisałem 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyy... tego... yyy... termin czego, że się pozwolę zapytać? Bo jeśli wpłat na nowe koszulki, to proszę o info, bo - z tego, co pamiętam - się wziąłem i zapisałem 8)

Termin składania zamówień.

Wpłaty też mile widziane.

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji polecam uważną lekturę pierwszego postu. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji polecam uważną lekturę pierwszego postu. :wink:

 

yyyy... dzięki :mrgreen:

 

Nie to, że chciałbym się tłumaczyć 8) , ale to wszystko wina tego, że jak klikam na jakiś temat, to spytny mechanizm zarządzający Forum przerzuca mnie do ostatniego maila, którego nie czytałem, nie biorąc pod uwagę, że pierwszy mail mógł zostać w tzw. międzyczasie zmieniony, np. w taki sposób, że JAK WÓŁ tam stoi, co oznacza data 9 czerwca... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym przynudzać ale przypominam wszystkim niezdecydowanym i niedoinformowanym ;-) że jutro mija termin składania zamówień na koszulki.

 

W pierwszym poście tego tematu jest aktualna lista osób, które zamówiły koszulki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, doszła. Możesz spać spokojnie ;-)

 

Ufff... Bo już się martwiłem, że będzie to dla mnie stracona noc... W stresie nie dość, że nie można spać, to trudno jest się też zająć jakimikolwiek innymi zajęciami :wink:

 

No chyba, że jedzeniem... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...