Skocz do zawartości

Rozpórka tylna Impreza kombi


kazio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

w kombiaku nie ma podszybia jak w sedanie pod tylna szybą, dlatego w ekstremalnych warunkach tylne kielichy mogą pracować....na pewno taka rozpórka da więcej w kombi niż w sedanie, gdzie moim zdaniem jest zbędna albo prawie zbędna....służy raczej tylko optyce...tylko w kombi po jej zamontowaniu i rozłożeniu tylnych kanap może przeszkadzać w przewożeniu większych klamotów, do czego jest w zasadzie kombi na ogół potrzebne...jedyne przeciwwskazanie... :)

 

A jak z przednią rozpórką, warto montować?

Właśnie kupuję staby i się zastanawiam czy rozpórki też potrzebne? Tylna to już wiem, że niekoniecznie, a przód?

No i jeszcze pytanko odnośnie stabów, kupić 22 tył i 20 przód? Jaka jest seryjna grubość staba z przodu w WRX-ie?

 

Pozdrawiam!

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z przednią rozpórką, warto montować?

Właśnie kupuję staby i się zastanawiam czy rozpórki też potrzebne? Tylna to już wiem, że niekoniecznie, a przód?

 

warto, najlepiej w komplecie przednia gorna razem z dolna(trapez). poprawia sie stabilnosc auta na nierownosciach i precyzja prowadzenia. najbardziej odczujesz jednak, ze przod nie zyje sobie wlasnym zyciem tylko jest zwarty z cala buda.

 

No i jeszcze pytanko odnośnie stabów, kupić 22 tył i 20 przód? Jaka jest seryjna grubość staba z przodu w WRX-ie?

mysle, ze jak juz chcesz zmienic tez staby to raczej przod tez 22mm. z przodu masz pewnie 19mm, wiec jak zalozysz 20mm to nie odczujesz prawie wcale roznicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej ciężko będzie o kompromis... Albo sztywno, albo pojemnie...

Rozpórka nie zabiera bagażnika, jedynie pojawia się problem przy złożonych siedzeniach, ale demontaż to max 5 min, ja nawet na krótko nie przykręcam nakrętek ponownie. Przy jeździe po mieście amory nie wypadną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej ciężko będzie o kompromis... Albo sztywno, albo pojemnie...

Rozpórka nie zabiera bagażnika, jedynie pojawia się problem przy złożonych siedzeniach, ale demontaż to max 5 min, ja nawet na krótko nie przykręcam nakrętek ponownie. Przy jeździe po mieście amory nie wypadną ;)

 

Bardziej miałem na myśli potrzebę złożenia kanapy do przewieziena czegoś większego. Wyślij mi kazio PW ze szczegółami - też chcę sztywno, nic wielkiego nie będę GT'kiem woził - on nie do tego :)

 

-- 9 paź 2011, o 15:36 --

 

O, już wysłałeś. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...