Skocz do zawartości

6 Sezon BBC Top Gear


ComeToDaddy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam to juz na dysku i widzialem, zaskoczyl mnie ten CLS, czas lepszy mial od Aston Martina i ciut gorszy od ferrari (nie pamietam ktory model)...ogolnie mam 3 sezony top gear, teraz dochodzi do tego 2GB innego (tez fajnego) magazynu Fifth Gear:) jak by ktos z Kraka chcial, to kiedys moge podrzucic plytki na spotkanko jakie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie mam 3 sezony top gear

 

 

Ale w wersji oryginalnej (angielskiej) czy ripowane z TVN Turbo (pl lektor) :?: Bo mam to 2. ale tylko 2 sezony (s04 i s05) i tez sluze w rejonie wawy :)

 

Nie orientuje sie ktos czy na TVN Turbo bedzie s06 puszczane :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał mieć takiego wuja Stica, czy Stiga... Jakoś tak było by wujku wujku wiesz jak Cie bardzo kocham. Mogę dotknąć Astona.... :twisted: 8) MARZENIA :lol: ach marzenia :oops: Ciekawe ile taki db-ków smiga po naszych polska droga! Ja bym chciał móc się przejchać takim Astonem! pierd... Majbacha :) Aston lepszy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj sasiad ma nowisienkie DB8 (jesli mi sie liczby nie pomylily) :)

 

Chyba DB9 :) To jakis kumpel mojego sasiada. Ja mojego nienawidze, od kiedy kupil stalowego Astona DB9 ;) Drugiego tez nie lubie bo ma nowa biala szostke - co za kolor!!! Fu!

DB 8 to jest ten najnowszy model Astona, taki mniejszy DB 9 tylko nie wiem czy on już jest w sprzedaży
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...