Skocz do zawartości

my98 na my99


adas127

Rekomendowane odpowiedzi

witam panowie pewnie to pytanie bylo zadawane juz na forum ale sie nie moge dokopac.

mam zozbita przodem GT my98 i zastanawiam sie czy lampy zderzak od my99 beda pasowac a moze trzeba caly pas przedni zmienic.

a i jeszcze jedno w ksiazce jest wpisane ze to GT 555 co to oznacza sa jakies roznice miedzy GT a GT 555. z wizualnych ktore zauwazylem to kolo lewarka ma znaczek i na panelu.

ciekawi mnie czy sa jakies inne.

 

pozdrawiam

Adas127

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adas127, wiele osób sobie zmienia reflektory i zderzak na nowsze ze względów estetycznych. Tak jak wiele osób wymienia wspomniane przez Ciebie części na starsze ze względów ekonomicznych (po stłuczce). I nie ma z tym żadnego problemu.

 

Ja mam GT 555 modelowo z rolu '99. Największe różnice to brak ABS, klimy, poduszek, inna kierownica, ponoć cieńsze szyby :wink: Generalnie niższa masa pojazdu (u mnie 1230kg). A z wyglądu to chyba niewiele.. Ja mam dywaniki ze znaczkiem 555 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adas127, wiele osób sobie zmienia reflektory i zderzak na nowsze ze względów estetycznych. Tak jak wiele osób wymienia wspomniane przez Ciebie części na starsze ze względów ekonomicznych (po stłuczce). I nie ma z tym żadnego problemu.

 

Ja mam GT 555 modelowo z rolu '99. Największe różnice to brak ABS, klimy, poduszek, inna kierownica, ponoć cieńsze szyby :wink: Generalnie niższa masa pojazdu (u mnie 1230kg). A z wyglądu to chyba niewiele.. Ja mam dywaniki ze znaczkiem 555 :wink:

 

Dzieki za ODP. co do ABS to nie wiem bo jeszcze fury na live nie widzialem tylko foty. Klima jest i poduchy byly bo wystrzelily hehehehe. Kiera jest taka jak w WRX z 2001. Wiec sam juz nie wiem o co caman.

 

pozdr Adas127

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reflektory pasują, zderzak też, tylko pamiętaj też o kierunkowskazach w zderzaku, bo są zdaje mi się, też są inne

 

dzieki

 

wertowalem allegro i fatycznie my99 na inny kierunek w zderzaku.

 

pytalem w nowym poscie o ten zderzak

 

http://moto.allegro.pl/item904582072_su ... japan.html

 

ma ktos jakies opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzak w załączonym linku to replika 22B - moim zdaniem najładniejszy przód do Imprezy Classic :cool:.

Sam się przymierzam, aby wstawić taki zamiast oryginalnego GT. Jedyna kwestia jaka mnie nurtuje, to jakość i trwałość takich replik - wyglądają ładnie, ale czy nie pękają zbyt łatwo? (oczywiście mam na myśli pęknięcia przy normalnym użytkowaniu, a nie dzwonienie :wink: )

 

Elek ma rację - kierunki MY98 i MY99 są inne. O ile mi wiadomo, te z MY98 pasują właśnie do zderzaka 22B.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksztalt reflektora jest taki sam i mocowania. Zgadza się.

 

Tak naprawdę to nawet do starszych da się spokojnie załozyć lampy z modeli 98-00 - ale będą szczeliny między maską oraz atrapą a lampą.

I zreszta sporo osob dokładnie tak robi, bo zdobycie zamiennikow do lamp pierwszych roczników klasyka chyba proste nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...