Skocz do zawartości

OSTATNI zimowy trening w NMNP 14 LUTY niedziela !


vert

Rekomendowane odpowiedzi

Vert i Piotr,

 

dzięki za super jeżdżenie. Jak puścił lód wczesnym popołudniem zrobiło się naprawdę szybko:) Mi w pojeżdżawce przeszkodził... zepsuty zamek klapy bagażnika. Z kłapiącą klapą jeździ się kiepsko.

 

 

Co do filmu to niestety złośliwość rzeczy martwych. Jakaś awaria baterii nastąpiła (rzekomo była full). Za to tych kilku szczęśliwców co udało nam się nagrać będę mieli niezłe ujęcia, bo wszystko kręcone w 4k (rozdzielczość jak 4xHD 1080) i 120 klatek na sekundę ;-)

 

Michael, w Redzie 120 klatek jest możliwe tylko w 2K, ale wtedy głębia ostrości jest bardzo słaba, porównywalna z kamerami elektronicznymi 2/3", w 4K najwięcej to 30 klatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 221
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to był skrót myślowy, bo nie wiem jak w końcu Krzysiek nagrywał. Jeszcze z nim nie gadałem.

 

tj. ja chciałem slowmo, ale Krzychu coś mówił, że woli nagrać w 4k, bo cośtam (sprawy techniczne związane z obiektywem - na detalach się nie znam ;-) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vert, dzięki bardzo za zajefajną imprezę! Wyjeździłem się za wszystkie czasy mimo tych 53 furek.

Dzięki całej ekipie z Łodzi za wspólny wyjazd.

Dzięki koledze ze srebrnego Forka za wyrwanie z zaspy.

Dzięki wszystkim za super imprezę i czekam na następną :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja cos skrobne :mrgreen:

mega hardcorova pojezdzawa :mrgreen::twisted:

dzieki wielkie dla Verta i Piotra za ogarniecie tematu :!: dzieki Verciu ze mnie przewiozles NINĄ. :mrgreen: fajnie bylo widziec jak mnie witasz z usmiechem przy starcie do kazdego przeajzdu :mrgreen::mrgreen: ale tylko do momentu aż sie skonczyla gorzka żołądkowa :twisted:

 

Góru Adam - jak zwykle szacun , bede cwiczyl zadany temat :wink: hasło dnia powalilo mnie na kolana :mrgreen: smialismy sis z Fitem całą droge. :mrgreen:

 

ogolnie sie troche wyjezdzilem biorac pod uwage ze zrobilismy w sumie 670km oesowych :twisted:

 

Dla FITNESA jak zwykle brak słów :!: TRENERZE MÓJ TRENERZE DZIĘKI :!: Podziekuj Olivi za mega kanapki :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fajnie było! Vert - MISTRZOSTWO ŚWIATA! Taka trasa, taka radocha. MNIAM!

 

Niestety musiałem się skupić na jeździe, a nie na walorach towarzyskich, bo zależało nam na szybkim powrocie do domu. A jeszcze było dwoje chętnych w naszej załodze do jazdy na lewym, to praktycznie sobie wyrwaliśmy kierownicę i robiliśmy kółko za kółkiem :twisted:. Żałuję tego elementu towarzyskeigo, bo, jak widać, było sporo forumowiczów, których chciałbym poznać, a w końcu nie poznałem i sporo takich, z którymi fajnie by było odświeżyć kontakty. No cóż - następnym razem 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylo super - potwierdzam :grin: :!: troche mnie sie auto pogniotlo ale co tam...

 

MarioF i inni - jak macie jakies photo/wideo to dawajcie !

 

Specjalne podziekowania dla Verta (za impreze) i Fitnesa (za instrukcje) !

 

Luzik....podobało Mi się jak juz zamiatałeś z kinetyki na lekkich kontrach....Mi tylko było troche ciasno na lewym..hihi...fajnie było przewieżć Twoich małolatów..."teraz nas przewiezie wujek Fitnes"..-bezcenne...(dzieki za przejazdzke,mam nadzieje,że cos podpatrzyłeś)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Vert - wielkie dzięki za 8 godzin świetnej zabawy. Trasa jednym słowem bajka i nawet odwilż miała swoje plusy, bo tylko urozmaiciła ją o dodatkowe efekty jak łapanie przyczepności podczas kontry, co przyznam parę razy wyrzuciłoby mnie gdzieś daleko w pole.

Straty na szczęście niewielkie. A co do żółtego sznurka, którego użyczyłem koledze, to myślę że będzie jeszcze okazja do spotkania, a jeśli nie to życzę żeby nie służył mu pomocą zbyt często... A i ta Vecrta to jest granatowa a nie fioletowa :P..

I jeszcze podziękowania dla kolegi co mnie z bandy ściągał... :mrgreen:

 

Jeszcze raz wielkie dzięki za świetnie przygotowaną trasę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja napisze kilka zdan bo warto.

Vert!!! Super pod kazdym prawie wzgledem (brak koryta to maly minusi :razz: ).

Trasa zawodowa. Szeroka czasami waska ,szybka i techniczna w niektorych partiach. Mozna bylo sprawdzic jak dzialaja prawa fizyki i nie tylko.

Krotko mowiac to najlepsza trasa zimowa w jakiej bralem udzial. Wielki poklon w Twoim kierunku Vercik. Bo wiesz chopie o co chodzi. No i rowniez milo bylo poznac.

Jesli chodzi o o sama jazde to w wiekszosci 3,4 bieg czasami 2 na hamowaniach i nawrotach. Na koncu OS-u dobra 4-ka.

Ale z Vertem to byla jazda bez trzymanki :mrgreen: Bylo grubo ale bezpiecznie. Dzieki za wskazowki Vercik. :o

Nauka nie poszla w las. Teraz wiecej pokory do tego samochodu.

Chcialem jeszcze podziekowac koledze z forka z miasta Lodzi chyba Góral i z imprezki kombi (przepraszam ze nie pamietam ksywki) w automacie za wyciagniecie mnie z band i pozyczenie lopaty :lol:

Pozdrawiam Fitnesa i Duparteza.

ps. Bartez teraz cena zderzaka wzrosla bo liczy sie jak dwa. :mrgreen: Jestes zainteresowany :?: Bartez Dupartez :mrgreen:

Bylo super i pozdrawiam spotkanych ludziow tych co juz znam i tych co mialem okazje poznac.

 

Postaram sie wgrac kilka filmikow ze srodka jak mi sie uda. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

specjalne podziękowania dla chlopaka z seata leona za herbate :!: umarł bym bez niej !dobrze jezdzisz chłopie :!:

vercik

 

nie ma sprawy, zal mi sie zrobilo jak widzialem, jak zamarzales na starcie :)

 

co do jazdy jestem mega zadowolony, dobrze ze bandy byly miekkie bo oska nie zawsze dawala rady wyciagnac na zakrecie :) Auto troche poobijane,ale mimo wszystko wracalem z duzym bananem na twarzy, nawet podczas kolacji z dziewczyna caly czas sie czulem jakbym wciaz jechal bokiem w zakretach :)

 

podziekowania dla kolegi z czarnej subarki z nie-ASO za wyciagniecie z zaspy i dla kolegi z compacta 318 DWR za wypchniecie na ostatnim zakrecie :P

 

Jednym slowem : SUPER !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za wszystkie tak miłe kurcze słowa.

Strasznie się cieszę że tak to wszystko powychodziło.Mnie to gigantyczną radością napełnia te wasze opinie i...aż chce sie robić dalej.

 

...jednak tak jak napisałem teraz poświęcam się pracy zawodowej i rodzinie.

 

dzięki wielkie za wspaniały czas z wami.

 

vert

 

 

...co nie oznacza że nie zrobie jakiegoś spotkanka ...kiedyś :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vert, równiż wielkie dzięki za zacną pojeżdżawkę

ewka została rozdziewiczona i dobrze, Fit mi mówił w Kielcach, że do pierwszego bum człowiek się pier... z autkiem, i to 100% racja.

W Kielcach było pierwsze bum, wczoraj kolejne i tak ma być.

znów się czegoś nauczyłem, dzięki Piotrkowki Fukowskiemu za rady

 

do następnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STIFF, chyba dwa,zaraz po tym jak skosilem znak :P

ten ostatni zakret nie dawal mi spokoju i za kazdym razem chcialem przejsc rybką przez ta szykane i plynnie wyjsc na samym koncu... raz wychodzilo lepiej a raz gorzej :P

 

Fit mi mówił w Kielcach, że do pierwszego bum człowiek się pier... z autkiem, i to 100% racja.

 

dokladnie :) jak zobaczylem ze te bandy sa rzeczywiscie miekkie to hamulce troche popuscily :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vert, równiż wielkie dzięki za zacną pojeżdżawkę

ewka została rozdziewiczona i dobrze, Fit mi mówił w Kielcach, że do pierwszego bum człowiek się pier... z autkiem, i to 100% racja.

W Kielcach było pierwsze bum, wczoraj kolejne i tak ma być.

znów się czegoś nauczyłem, dzięki Piotrkowki Fukowskiemu za rady

 

No właśnie o Tobie zapomniałem...dobrze Cię było zobaczyc....no,stajesz się normalnym driverem ! A auto zaczyna Ci służyć , a nie Ty jemu !!!

Wpadaj 1go !!! ....Piotr ogarnia i czai temat konkretnie i napewno dobrze podpowiada!

Pozdro.Fit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zobaczylem ze te bandy sa rzeczywiscie miekkie to hamulce troche popuscily

 

az takie miekkie nie byly :mrgreen: mam pogniecione trzy elementy :cool: :roll: :razz:

 

ale zestaw naprawczy w postaci spinek blyskawicznych dawal rade i wszystko trzymalo sie kupy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jednak tak jak napisałem teraz poświęcam się pracy zawodowej i rodzinie.

 

Vert,

spójrzmy prawdzie w oczy. Ja mam trochę dość zimy, jednak jak już śnieg leży to mus jeździć w niedzielę. Może wydelegujemy specjalną grupę, która w następny weekend zorganizuje Twojej żonie na tyle ciekawe zajęcia kulturalno-rozrywkowe, że nie zauważy nieobecności męża, a może nawet będzie się z niej cieszyła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jednak tak jak napisałem teraz poświęcam się pracy zawodowej i rodzinie.

 

Vert,

spójrzmy prawdzie w oczy. Ja mam trochę dość zimy, jednak jak już śnieg leży to mus jeździć w niedzielę. Może wydelegujemy specjalną grupę, która w następny weekend zorganizuje Twojej żonie na tyle ciekawe zajęcia kulturalno-rozrywkowe, że nie zauważy nieobecności męża, a może nawet będzie się z niej cieszyła?

 

 

ups gruby temat, tylko kto w takim wypadku pojedzie na pojezdżawkę :mrgreen:

 

 

pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...