Skocz do zawartości

OSTATNI zimowy trening w NMNP 14 LUTY niedziela !


vert

Rekomendowane odpowiedzi

wróciłem.

 

nie wiem co pisać po tym dniu.napewno padam na ryj.wypiłem wielki łyk finlandi (hehe) i mi troszeczke cieplej.

 

BARDZO WAM WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ za zaufanie i przybycie w walentynki.

padł dziś rekord frekwencji 53 auta :shock: :shock: :shock:

jestem w szoku tym bardziej że przyjechały auta z: kielc,bielska,łodzi,rzeszowa

mam nadzieję że sie podobało i sie wyjezdziliscie.kolega z czarnej BMW powiedział mi kiedy wyjezdzaliśmy ze zrobił 180km oes :shock:

 

specjalne podziękowania dla chlopaka z seata leona za herbate :!: umarł bym bez niej !dobrze jezdzisz chłopie :!:

 

MAM RÓWNIEŻ CZYJEŚ REKAWICZKI NARCIARSKIE (GAZIK ?)

 

dostałem też od kogos puszke picia-dzięki

Fitnes poratował mnie gorzką zołądkową i kanapką :mrgreen: PYCHA

 

specjalne podziekowania dla:

 

fitnesa za instruktaż :idea: bardzo jazda ...agresywna.zupełnie inny styl niz mój ale było szybko :twisted:

 

barteeeza duparteza za super profi przejazd :twisted:

 

wąskiego ! to był przejazd mojego życia :shock: no i miło było cię poznać tak w ogóle :wink:

 

Kołdeja niejakiegoo za żarty na starcie :mrgreen:

 

MAJKELOWI dziękuję za profi ekipe filmową mam nadzieję ze zobaczymy co nieco.

 

no i mojemu kochanemu piotrkowi fukowskiemu za ...całokształt. PIOTRZE DZIĘKI

 

do następnego razu ... :mrgreen:

 

...no i mojej kochanej żonie że rozumie moje...hobby :idea:

 

vercik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 221
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki Vecik za walentynki :mrgreen:

I oddawaj rękawiczki :mrgreen:

 

Ogłoszenie parafialne:

Letko zaaferowany awarią servo skubnąłem jednemu z kolegów żółty sznurek. ( fioletowa vectra jeśłi dobrze pamietam :roll: ) Jesli ktoś kojarzy do podeślijcie namiar to się wytłumaczę, żeby na forum opla kichy nie było :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brogie Bravo - to był mój pierwszy raz. Było megakozacko. Dzięki Vert bo na prawde że ci się chce to pełen szacun. Rewelacja jak sie jedze na lewym a nie prawym - zmachałem sie tak że przepociłem wszystko - no może dłuższe machanie łopata troche pomogło ale to było pod koniec a z rana to co rundke koleje ciuchy ściągałem - zupełnie inacze niż jak sie jest wiezionym.

Dzięgi dla Mikołaja, Michaela i Darka za podpowiedzi - starałem sie wdrażac w życie i czasem już sie nawet udawało. Może to jednak nie będzie ostatni raz tej zimy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vert, wielkie dzięki za kolejną udaną imprezkę.

Faktycznie,dziś "furmanek" było jak na targu w Końskich,ale i tak się wyjeżdziłem,zrobiłem ok.100km.

Dzięki wszystki z "łódzkiej"ekipy za wspólną jazdę i towarzystwo.

Pozdrówki dla wszystkich spotkanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vert, przy takiej frekwencji i opadach nowego śniegu, nie pozostaje ci nic innego, jak zrobić kolejną edycję za tydzień :!:

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen: chwilowo zdycham mówiąc szczerze...

 

[ Dodano: Nie Lut 14, 2010 8:20 pm ]

za tydzień ZTCW robi Opał, ale może za 2 tygodnie... :?:

 

opał robi za 2 tygodnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega z czarnej BMW to ja i się pomyliłem - zrobiłem 175km na OS

 

vert kolejny raz dzięki było megazajefajnie :D wyciagali mnie tylko raz, więc też duży + (ale za to jaka bomba z bandą - kto ma fote przodu mojej bmki po ty starciu proszę wrzucić na forum)

 

samochodów faktycznie w pytę ale jazdy było baaaardzo dużo i nie zostaje nic innego jak czekać na kolejny raz - tylko już nie w tym miesiącu bo limit wyjeździlem i mnie żona nie puśści :evil:

 

następnym razem ustalcie kto mi daje do pojeżdzenia 4x4 bo Michael się nie zdecydował na moje uslugi odśnieżania. obiecuje że bomby w bandy będą lekkie :D

 

czyja była ta ekipa kamerująca i gdzie zobaczymy jej efekty ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vert, no to niech ci będzie - zrób za 3 tygodnie, za tydzień lece na weekend na nartki a ty wypoczniesz :mrgreen:

 

za 3 tygodnie to ja lece na nartki do francjii :twisted:

 

film krecił wlasnie majkel....ale skrecił tylko 6 aut bo nie zabrał bateriii pluszków na zapas... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: jak to majkel...dobrze ze se nic nie złamał :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vert dziękuję, było zaje... wogóle miałem super swięto walentynkowe po pierwsze żona pozwoliła żebym jechał, po drugie kolega na miejscu pozyczył GT-eka (czarny złote felgi) (własciciel Lanosa STI - DZIEKUJĘ WIELKI CZŁOWIEKU) trochę ja polatałem (około 70km) trochę właściciel (a ja z boku i dawałem instrukcje).

 

Podsumowując warunki wypasione zima zimą, ale trasa była super przygotowana, bandy miękkie aczkolwiek i tak żadnej nie dotknąłem (no dobra raz, ale tyłem a to się chyba nie liczy :mrgreen: ).

GT-ek słabo wygladał z przodu, ale to efekty poprzednich pojeżdżawek właściciela :razz:

 

jeszcze raz dziekuję najlepsze moje walentynki

 

P.S. za tydzień łikendowe narty w białce, więc może za 2 tygodnie powtórka ( w niedzielę)

 

pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vert, ooo zazdroszcze, ja bylem na początku stycznia w 3 dolinach ale to bylo dawno i już chce znów. Gdzie śmigasz?

 

valthorens - tak sie to chyba pisze :?:

 

 

Krzysiek cieszę się że jesteś zadowolony :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

film krecił wlasnie majkel....ale skrecił tylko 6 aut bo nie zabrał bateriii pluszków na zapas... jak to majkel...dobrze ze se nic nie złamał

 

czy majkel to ten z kamerą na statywie ?? mnie złapał z 2-3 razy, więc trochę materiału ma

 

dawać foty na forum !!

 

opał mówił że robi luty/marzec i z tego co wiem to kosmita ma zamówiony termin chyba na 14.03. a śnieg ma być podobno do końca marca :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróciłem.

 

nie wiem co pisać po tym dniu.napewno padam na ryj.wypiłem wielki łyk finlandi (hehe) i mi troszeczke cieplej.

 

BARDZO WAM WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ za zaufanie i przybycie w walentynki.

padł dziś rekord frekwencji 53 auta :shock: :shock: :shock:

jestem w szoku tym bardziej że przyjechały auta z: kielc,bielska,łodzi,rzeszowa

mam nadzieję że sie podobało i sie wyjezdziliscie.kolega z czarnej BMW powiedział mi kiedy wyjezdzaliśmy ze zrobił 180km oes :shock:

 

specjalne podziękowania dla chlopaka z seata leona za herbate :!: umarł bym bez niej !dobrze jezdzisz chłopie :!:

 

MAM RÓWNIEŻ CZYJEŚ REKAWICZKI NARCIARSKIE (GAZIK ?)

 

dostałem też od kogos puszke picia-dzięki

Fitnes poratował mnie gorzką zołądkową i kanapką :mrgreen: PYCHA

 

specjalne podziekowania dla:

 

fitnesa za instruktaż :idea: bardzo jazda ...agresywna.zupełnie inny styl niz mój ale było szybko :twisted:

 

barteeeza duparteza za super profi przejazd :twisted:

 

wąskiego ! to był przejazd mojego życia :shock: no i miło było cię poznać tak w ogóle :wink:

 

Kołdeja niejakiegoo za żarty na starcie :mrgreen:

 

MAJKELOWI dziękuję za profi ekipe filmową mam nadzieję ze zobaczymy co nieco.

 

no i mojemu kochanemu piotrkowi fukowskiemu za ...całokształt. PIOTRZE DZIĘKI

 

do następnego razu ... :mrgreen:

 

...no i mojej kochanej żonie że rozumie moje...hobby :idea:

 

vercik

 

Noo...to ja wtracę moje trzy skromne grosze . :!:

Generalnie dzięki "naszej"ekipie Fjs-owców za miły dzień na wypasionej Fuko-Vertowskiej imprezie .... Wydymka konkretna!!!! konkret impra !

 

Vert, w imieniu "naszym"dziekuję za miły dzień -w imieniu rzeszowsko-kielecko-buskowo-mieleckiej ekipy...

 

Vert , no to było wesoło...Miętówka zrobiła robote..Kanapki mojej córuni widzę,że też :mrgreen: .Dzięki Piotrkowi za przewózke,Tobie też -dobrego masz nauczyciela :mrgreen: ...dzięki za przejazdzke,zmaściłem troche,chciałem potrenować i lekko hulałem,ale cóż... :mrgreen:

Bartezz dupartez daje rade. :!: :wink:

Miło było spotkać tylu kumpli...Adama,Jacka Abt,Wąskiego,Waldiego,Buncha,Owoca :shock: ....kurka nie pamiętam jeszcze kogo.Spoko klimacik.

Mam nadzieje,że przydałem sie co niektórym trochę chociaż.... :grin:

 

...jak cos jeszcze wymysle to napisze.

Pozdrawiam Wszystkich spotkanych !!! Fit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fitku było strasznie miło generlnie. a fukoszczak jest super nauczycielem i niesamowicie ogarnia na prawdziwych oesach :cool: wielka szkoła pokory :idea:

 

kanapeczki dzieciaczka były najlepsze na swiecie :!:

 

...Fukoszczak daje rade,Ty też ,moim skromnym zdaniem....a ja wciąż w innym aucie co chwile(w jeden dzień)..i jak tu być szybkim? :mrgreen:

 

Cieszę się z tego dnia.Pozdrów Pitera!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Verciu wielkie dzięki, było mega kozacko, mimo, iż nie jeździłem. Twoje wejścia w zakręty iście inspirujące :)

 

W ogóle pozdro dla wszystkich spotkanych mordek.

 

Co do filmu to niestety złośliwość rzeczy martwych. Jakaś awaria baterii nastąpiła (rzekomo była full). Za to tych kilku szczęśliwców co udało nam się nagrać będę mieli niezłe ujęcia, bo wszystko kręcone w 4k (rozdzielczość jak 4xHD 1080) i 120 klatek na sekundę ;-)

 

Tylko trochę cierpliwości teraz ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W REDzie padła bateria, a w on board’ach na pierwszym planie jest "diabełek", tzn. jak jadę prosto, a na szczęście częściej jadę bokiem :mrgreen: , albo tyłem :roll: Zobaczymy czy Michael coś z tego zmontuje?

Od rana była jeszcze ekipa z kamerą (powiązana z MrioF), a materiał ma się ukazać w "Uwaga Pirat" :mrgreen:

Jedyne moje foto

gopr0002.jpg

:lol:

Vert, jeszcze raz wielkie dzięki

dobrze, że to ostatnia pojeżdżawka, bo ja już nie mam na nie siły :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj straciłem zimowe dziewictwo... Cokolwiek to znaczy i ze szczym się kojarzy. Bandy zwiedzałem bokiem, tyłkiem, przodem i górą. zapożyczywszy z innego sportu siatkę pojęciowa, mogę rzecz za górą niejednej bandy floaterem latałem.

blue gt combi jest lekko stłuczony na lewym boku, wsiadam prawymi drzwiami, ale jestem pełen szczęścia i oczekiwania na next one.

VERT muchos gracias y esperamos mas!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...