Skocz do zawartości

Boks


szubaru

Rekomendowane odpowiedzi

A bo nie lubie jak mi ktoś ni stąd ni zowąd mówi że się na czymś zupełnie nie znam :D

 

Jak to ?! Ja ,Polak z kresów i się nie znam?!! :D ;(

 

Szpilka galareta jest i basta;( stać go na dużo więcej :)

Coś się Wam chyba dyscypliny pomyliły  ;)

To nie pokaz kulturystów 

To waga ciężka więc krótko - trafiony zatopiony  :)

Szamot,no ale mowa o "debesciakach"-Kliczkowie,Evander,Tyson,Lenox i paru innych za przeproszeniem nie wyglądają jak Wach-obwisly "akromegalik" który nawet na koksie stanowił przystawkę dla Kliczki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Gołoty to się zgadzam. Głowy mu brakło bo wszystko inne miał.

 

A co do Szpilki to te wiszące cycki nie mają żadnego znaczenia. Prawdą jest,że ma naturalny talent i wiele zalet i .............. walczy jak idiota. Wielokrotnie i z uporem.On nie przegrywa z przeciwnikami.On przegrywa ze sobą. On wychodzi do ringu się bić,wyżyć się i skutki tego są opłakane. Tu siłownia nic nie da. Prędzej psychoterapeuta sportowy.

 

Jak do ringu wchodzi mięśniak i technik to zwykle jest 1:4. I to kocham w boksie. Choć to jeden też bywa emocjonujące.

Adamek to dzidek u schyłku kariery.Traci wyczucie dystansu,szybkość,nogi.Ale jest mega doświadczony. Jak Szpilka będzie walczył jak z Jenningsem to skończy jak z Jenningsem bo inaczej być nie może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Nie wiadomo komu tu kibicować :)

Prawdę mówiąc to jedynym przyszlosciowym, dobrze rokującym naszym pięściarzem, ktory moze nafikać cos w tym sporcie jest Artur Szpilka.

Adamka czasy juz przeminely, teraz bedzie walczył z ambitnemi mlodzikami i tylko dla pieniędzy bo szansy na żaden tytuł juz nie ma...

Ale jakiś lubię tego Adamka, dobrze mu życze i zawsze mu kibicowalem... Jak wygra ze Szpilką to moze Arturowi zamknąć drogę do dalszej kariery...

Szpilkę tez lubię, jest prostacki, taki młody Tyson ale ma to cos, tą iskierkę do tego sportu i mu to wychodzi...

... i komu tu kibicować ? :)

Edytowane przez Premo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to w sumie powiewa, kto wygra, pięściarstwo mnie jakoś niespecjalnie kręci, choć moim zdaniem Szpila może zrobić suprise:) Myślę, że walka może mieć podobny przebieg do Saleta - Gołota. Niemniej dzisiaj wieczorem chętnie zobaczę to walkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki myk, ale cicho sza, TV mam z UPC, za każdym razem kiedy jest PPV z KSW, to zamawiam transkrypcję i gotów jestem zapłacić, ale ani razu nie przyszło do mnie polecenie zapłaty, swego czasu nawet do UPC telefonowałem zaniepokojony że nic do mnie nie przychodzi, a Pani powiedziała abym się nie przejmował, zatem znowu zamówię PPV i zobaczymy co będzie dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No to pochwalcie sie jeszcze jakimiś stronami ze streamami bo jestem u tescióf a obejrzeć bym chciał :)

Zamów sobie na web tv dostęp premium na 3 dni za 3,99 i będziesz miał dobrą jakość bez cięcia.

 

masz pewność że walka będzie dostępna?

W sumie 3,99 można przeżyć :) ale nie chciał być zmuszony do szukania czegoś na 5 min przed :P

albo w trakcie..[jak kol wiek by to nie zabrzmiało]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zobaczymy hehehe doswiadczenie w ringu zaciętość i technika to  Adamek obawiam sie ze moze byc wolniejszy,Szpila brak doswiadczenia,nie jest taki twardy na jakiego pozuje,lecz moze byc szybszy i dynamiczniejszy,mysle ze pierwsze 3 rundy powiedza wszystko, Adamek bedzie góra,wygrana Szpili jak dla mnie to 35% pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko za tym panowie stoi tez gruby hajs, w Adamka nie ma juz po co inwestować bo juz duzo nie zarobi, za to Szpilka może jeszcze sporo pieniążków wrzucić promotorom.

Boks zawodowy już dawno przestał by sportem i stal się biznesem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tylko za tym panowie stoi tez gruby hajs, w Adamka nie ma juz po co inwestować bo juz duzo nie zarobi, za to Szpilka może jeszcze sporo pieniążków wrzucić promotorom.

Boks zawodowy już dawno przestał by sportem i stal się biznesem :(

 

 

Boks zawodowy od zawsze był biznesem, a tzw. amatorski - polityką....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...