Skocz do zawartości

Rajd Polski już blisko !


Korsarz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A na koniec juz zdjecia naszej Subarynki (mojej i Agnieszki), ktora poruszalismy sie na rajdzie jeszcze co prawda na starych rzeszowskich blachach i troche niedomytej... :) Wiem, ze to nie ten topic... ale jakos tak przy okazji prywate uskuteczniam ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pumex: bardzo fajne to twoje legacy, zreszta jak kazde legacy czy chociazby subaru 8) natomiast chyba zadko sie spotyka ten rocznik w wersji sedan......bo ja na zywo to jescze go nie wiedzialem :evil:

 

P.S. subaru Zygmunta jest na chodzie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nieukrywana duma stwierdzam, ze nim jezdzilam, co prawda tylko jako pasazer, ale za to pod gorke stroma calkiem :D To subaru naprawde jezdzi!!! Mam nadzieje, ze Zygmunt zabierze nas (mnie i Szymka) na jakas off-roadowa wycieczke, w koncu :wink: Na fotce Legacy002.jpg widac je rowniez tyle ze od tylu bardziej :) Jesli ktos chce sie przekonac na wlasnie oczy, zawsze moze wpasc do Srebrnej Gory :wink:

Pozdrawiam,

Agnieszka vel Krebelka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam od siebie, iż Legacy Szymona naprawdę robi piorunujące wrażenie. Z zewnątrz może wygląda dosyć spokojnie i niespecjalnie zdradza co ma pod maską (chociaż Subarofile wiedzą czego się spodziewać). Wszystko zmienia się diametralnie po zamknięciu drzwi... powalające przyspieszenie, niesamowita wygoda i błoga cisza w środku. Aż się nie chce wysiadać :wink:

Na dniach będę wrzucał swoje fotki z rajdu. Jeśli natomiast chodzi o Rajd Krakowski, będę się starał Rafale i Łukaszu (o ile dobrze pamiętam) jakoś spróbować Was znaleźć (mam nadzieję, że jedziecie razem), jednak na dzień dzisiejszy sam nie wiem gdzie będę się poruszał. Nie ma co teraz planować, bo z doświadczenia wiem, że i tak się wszystko u mnie zmieni po 1 OSie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak, potwierdzam, to SUBARU naprawde jest na chodzie, choc nie ukrywam, ze wymaga jeszcze "drobnych" zabiegow kosmetycznych, ale technicznie jest OK. Obiecuje przejazdzke kazdemu, kto odwiedzi mnie na tym moim Koncu Swiata.

P.S. Roman, wybierasz sie do SG na dlugi weeckend?

P.S2. Niestety nie mam poskanowanych wiecej fotek :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mk.si,

no faktycznie ten model w sedanie to rzadkosc i szczerze mowiac poza tym moim innego jeszcze nie widzialem :wink: na poczatku tez mu sie dlugo przygladalem, ale po przejechaniu sie nim juz nie mialem watpliwosci - stwierdzilem, ze musze go miec :wink: i nie zaluje :) Mam nadzieje, ze przy jakims spotkaniu bedziesz mial mozliwosc sie przekonac, ze to zaden fotomontaz :wink: i ten samochod naprawde istnieje ;)

Tak wogole, to w ostatniej rozmowie z Zygmuntem padla idea zrobienia w Srebrnej Górze spotkania Subarumaniakow. Mozna by nad tym pomyslec... :)

Pozdr.

Pumex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mk.si,

no faktycznie ten model w sedanie to rzadkosc i szczerze mowiac poza tym moim innego jeszcze nie widzialem :wink: na poczatku tez mu sie dlugo przygladalem, ale po przejechaniu sie nim juz nie mialem watpliwosci - stwierdzilem, ze musze go miec :wink: i nie zaluje :) Mam nadzieje, ze przy jakims spotkaniu bedziesz mial mozliwosc sie przekonac, ze to zaden fotomontaz :wink: i ten samochod naprawde istnieje ;)

Tak wogole, to w ostatniej rozmowie z Zygmuntem padla idea zrobienia w Srebrnej Górze spotkania Subarumaniakow. Mozna by nad tym pomyslec... :)

Pozdr.

Pumex

 

wierze na slowo, ze to nie fotomontaz :P ......a co do spotkania to moze ja juz bilety na pks zarezerwuje :?: chyba, ze z ktoryms forumowiczem sie tam do Ciebie zabiore :roll: :P ...

 

pozdr.

mk.si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to juz 3 osoby na spotkanie sa :) no i oczywiscie jeszcze gospodarz - Zygmunt ;)) My wybieramy sie z Agnieszka do Srebrnej na najblizszy dlugi weekend, wiec jakby co... :wink:

Pozdr.

Szymon

P.S. a w zalaczeniu Subaru Zygmunta w autoryzowanym :lol::lol::lol::lol::lol: warsztacie :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, kasę na Rajd Krakowski możesz z powodzeniem przeznaczyć na wyjazd do Zygmunta... No chyba, że Ty dopinasz budżet Rajdu Krakowskiego, a nie na Rajd Krakowski...

 

http://motoryzacja.interia.pl/news?inf=395059

 

Baj de łej... Rozumiem, że łatwiej było podnieść budę niż silnik? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, widze, ze musze sie zmobilizowac i jednak zrobic przeglad rejestracyjny :? No, nie, zartowalem, wcale nie jestem wsciekly, dzieki Szymek za mobilizacje. Mam prosbe, kto jest pewien przyjazdu do SG na dlugi lykend, niech w jakikolwiek sposob da mi znac, zeby nie musial mieszkac przy ognisku (opcja pozytywna), albo u mnie w pokoju (opcja). P.S.Jak dalej tak pojdzie, to najlepszym rajdem w polsce, ma szanse zostac Samochochodowy Rajd Srebrnogorski (w zal. przesylam fotke teamu Pelikanski, Dymurski)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krakowskiego nima :( To na co ja pojade w tym sezonie? chyba na Rajd Żubrów :twisted:

 

.....Rajd żubrów to swoja droga (w tamtym roku ....czy to bylo w tym, nie pamietam, to przeciez bylo duzo subaryn) a jest przeciez jeszcze rzeszowski, calkiem niedaleko od krakowa.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krakowskiego nima :( To na co ja pojade w tym sezonie? chyba na Rajd Żubrów :twisted:

 

.....Rajd żubrów to swoja droga (w tamtym roku ....czy to bylo w tym, nie pamietam, to przeciez bylo duzo subaryn) a jest przeciez jeszcze rzeszowski, calkiem niedaleko od krakowa.....

 

 

W tamtym roku były Zubry. I w istocie było sporo Subaryn i Lancerów, było tez kilka ciekawych Porsche, i jeszcze było wiele innych sportowych aut takich jak: syrena itd. Mój znajomy startował na prawym fotelu w zółto-białej Hondzie Civic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...