Skocz do zawartości

Rajd Polski już blisko !


Korsarz

Rekomendowane odpowiedzi

Nareszcie coś, co będzie przypominało dawne, dobre czasy !

Na starcie zgłoszonych jest 5 WRC :

1. Campos

2. Travaglia

3. Kuzaj

4. Vasin

5. Czopik

 

Ponadto 2 A-grupowe Miśki - Dytko i węgier Zentes - , stadko N4, no i kilka A6 i A7.

 

Myślę, że numery 1-3 stocza między sobą walkę o zwycięstwo (1xSubaru przeciw 2xPeugeot).

Następna grupę powinni stworzyć Vasin i Czopik (znowu Subaru v. Peugeot). Może się do niej podłączą jakieś Miski ?

ponadto ciekawe jak tym razem wypadnie konkurencja w A6 i czy A6 nawiążą konkurencję z N4 ?

 

Moim zdaniem będzie ciekawie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

a kto z Was sie wybiera na trase rajdu? My (Ja+ moja druga polowka - Agnieszka) wybieramy sie do Srebrnej Góry - w piatek wieczorem :)) jestesmy tam stalymi bywalcami wiec jezeli ktos potrzebuje informacji na temat bazy noclegowej i rozrywkowej to sluzymy pomoca :))) pozdrowionka dla wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt, chyle czolo :) mea culpa :))) za bardzo wpatrywalem sie w logo jednego ze sponsorow na dole ;))) w kazdym razie pytanie do szanownej dyrekcji :)) gdzie bedzie "urzedowac"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Zależy gdzie obowiązki rzucą :)

Częściowo z pewnością na strefie serwisowej, a częściowo prawdopodobnie znowu skorzystam z "szybkiej taksówki".

Trasy nie znam, więc trudno mi jeszcze ocenić gdzie warto sie ustawić.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My sie ustawiamy w Srebrnej Górze, na tzw. "zakrecie smierci" (180 stopni z lekka tarka i fajnym spadem) razem z miejscowymi znajomymi. Chyba, ze zapadnie inna decyzja to pojedziemy na Wilcza. W razie czego mozna nas szukac na piwku przed Gorska Perla:))))))

Dzieki za strone, rzeczywiscie bardzo dokladna:))) Mamy nadzieje, ze uda nam sie wydobyc nasze subaru w koncu:-)))

Agnieszka, Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Travaglii nie będzie, ale za to Bruno Thiry powymiata swoim Pugiem. Oczywiście, że zarówno Kuzi jak i Thiry będą starać się objechać Camposa, który jak na razie lideruje w ME. Ciekaw jestem, kto wyjdzie zwycięsko z tej konfrontacji. Oczywiście liczę na Subaru :D Cieszy powrót kuzynów Dytko, chociaż wiem, że to niestety jednorazowy występ (oby nie) i oczywiście Łukasza Sztuki. Jeśli lubicie się pobawić w typowanie wyników, polecam stronkę :arrow: www.rally.bielsko.pl :!:

Pumex1 najprawdopodobniej będę miał kilka spraw do Ciebie odnośnie rajdu. Czekam tylko aż mi się wyklarują sprawy. Generalnie właśnie chodzi o spanko i ewentualnie transport. Ale to później. Pozdrowionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuzaj chwali "Dyrekcje":

 

"...

- A co na to Twoi sponsorzy? Przecież w ten sposób pozostaje mniej

miejsca dla ich reklamy?

 

Leszek Kuzaj: - Jestem w stałym, bardzo bliskim kontakcie z Prezesem

Subaru Import Polska, panem Witoldem Rogalskim. Powiem krótko -

bardzo się ucieszył i pogratulował mi pomysłu.

..."

 

http://www.autoklub.pl/news/shownews.php?id=4830

 

 

pozdrawiam :),

Abt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Rajd Polski jest juz za nami. Wygral go Campos...szkoda, ze Thiriemu padla turbina na ostatnich OS, bo walka miedzy nimi byla niezywkle emocjonujaca, cieli sie doslownie o sekundy...ale takie sa juz rajdy. Szkoda tez ze Czoperowi nie udalo sie utrzymac trzeciej pozycji, ale najwazniejsze ze ukonczyl rajd i poznal bardziej Imprezke...a juz za tydzien kolejne emocje i Rajd Grecji z udzialem Kuchara...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roman, po pierwsze, dziekuje, ze odwiedziles moje skromne progi, po drugie, moje SUBARU, to 1800 Kombi (1982), po trzecie, zaluj, ze nie uczestniczyles we wczorajszej nocnej przejazdzce po bliskiej okolicy, bo nie mogles sprawdzic, co to auto potrafi w terenie. Mam nadzieje, ze szybko mnie odwiedzisz i zaliczymy jakas terenowa wycieczke. Zreszta wszystkich milosnikow SUBARU (i nie tylko) zapraszam w moje progi w Srebrnej Gorze.

P.S. Pozdrowienia od Szymona i Agnieszki. Wolasnie skonczylismy palic ogien przed hotelem i niestety rano powrot do "cywilizacji". :? [/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

po opowiesci Romana niewiele juz mam do dodania :wink: rzeczywiscie bylo swietnie, mimo ze jak dla mnie to uczestnicy moze troszke zbyt ostroznie i zachowawczo pokonywali trase (no moze poza czolowka... :wink: Chociaz przyznam, ze 184km/h na Wilczej robi wrazenie - polecam zobaczenie tego fragmentu na wlasne oczy - kiedys moja stara Vectra jechalem tam cos w okolicach 110-115 km/h i przyznam sie robilem to z dusza na ramieniu... :wink:

W kazdym razie przejazd przed zerowka OS-em tez byl calkiem niezapomnianym wrazeniem, a zwlaszcza mina czlowieka z gwizdkiem z "obstawy rajdu", ktory wytrzeszczal oczy probujac zobaczyc z jakim numerem jedziemy :lol::lol::lol:

Zrobilem okolo 50-ciu zdjec, wiec pod koniec tygodnia postaram sie wrzucic pierwsze z nich (mam nadzieje, ze udaly sie jakies fajne ujecia :wink: )

Pozdrowienia dla wszytskich - rowniez od Agnieszki - a zwlaszcza dla Romana (pewien bursztynowy napoj z jego miasta towarzyszyl nam przez te pare dni :wink:

Szymon vel Pumex :)

 

P.S. Subaru 1800 Zygmunta trzeba zobaczyc koniecznie... :))) a o przejazdzce off-roadowej nie wspominajac... niejeden Forester mialby na co "patrzec" :lol: Postaram sie za jego zgoda zamiescic zdjecie tego cuda - chyba ze wlasciciel zechce zrobic to sam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahah... wlasnie sie dowiedzialem, ze Zygmunt moim Oplem jechal tam 140km/h... czyli predkosc rajdowa... biorac pod uwage pewnie niedokladnosci licznika, to i tak seryjnym samochodem bez tuningu miescil sie calkiem niezle w wynikach rajdowych... a droga nie byla wtedy zamknieta...

czego to czlowiek sie dowiaduje po czasie... :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Bardzo się cieszę, że pomimo nieobecności Leszka oglądanie Rajdu, a tym bardziej okoliczności towarzyszące były tak miłe :D

Sam niestety musiałem już w piątek być w Krakowie z bardzo smutnego powodu .

Mam nadzieję, że zdjęcia z Rajdu juz wkrótce zostaną zamieszczone, oraz że niniejsze forum jeszcze nie raz przyczyni się do poznania się "bratnich dusz".

 

Łaczę pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz troszkę posłodzę na temat forum subaru. Otóż gdyby nie lista dyskusyjna Subaru, ubiegły weekend byłby kolejnym, normalnym weekendem w moim życiu (zapewne uczyłbym się się na egzamin). A tak poznałem kolejnego Forumowicza, masę świetnych ludzi, spędziłem miło czas itp. :D Życzyłbym sobie, aby grono rajdowców-forumowiczów rosło w liczbę i siłę. Liczę, że na Rajdzie Krakowskim spotkam Szanowną Dyrekcję, bo rajd z pewnością odwiedzę.

 

A tak ma marginesie: stuknęła mi właśnie setka 8) Piękne uczucie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...