Skocz do zawartości

Galerie zdjęć


ex-Dyrekcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ojciec Założyciel

Do stworzenia tego wątku zainspirowało mnie oglądanie galerii z Islandii ( podróże ) - piękne zdjęcia, piękne krajobrazy :!:

Pomyślałem, że może jest to temat do "rozmów fotograficznych" - poczytałem więc ten wątek i .... stwierdziłem, że nie bardzo rozumiem, o czym się tam mówi :wink:

A przecież w międzyczasie tu i tam można na Forum znaleźć tyle pieknych zdjęć ( oglądąjac je niejdnokrotnie zazdroszczę talentu / umiejętności autorom :wink: .

Ale czasem także amatorom udaje się zrobić ładne zdjęcie, którego oglądanie także innym sprawi przyjemność ..

 

I stąd pomysł stworzenia wątku "galerie zdjęć", gdzie można by linkując swoje galerie ( dzięki programowi Picassa nawet ja już się tego nauczyłem :cool: ) podzielić się wrażeniami z innymi ..

W celach testowych poniżej link do zdjęć z poprzedniego weekendu w okolicach Krakowa - nie wiem jak to będzie odebrane na zdjęciach, ale zima naprawdę piękna :)

 

http://picasaweb.google.pl/dyrekcja01/0124Zima#

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
Może nie wypada poprawiać gospodarz

Wypada - przecież to tylko propozycja :wink:

ale mamy już taki temat,
Pomyślałem, że może jest to temat do "rozmów fotograficznych"

Ale myslałem tu raczej o prezentowaniu miejsc, czy sytuacji, które nam sie podobały - nie o dyskusji na temat przesłon i WB ( domyśliłem się po chwili czytając watek, że nie chodzi o Matkę Forumową :cool: ); szczerze - spoglądając na jakość TAM prezentowanych zdjęć wręcz wstyd pokazać cos robionego przez 99%-owego laika klasyczną "małpką"

 

Ale, jak wspomniałem, to tylko propozycja :cool:

 

Pozdrowienia

 

PS. Dziękuję za miłe słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W celach testowych poniżej link do zdjęć z poprzedniego weekendu w okolicach Krakowa

 

no prosze, Dyrekcja tak mi kolo domu przejeżdzala bez uprzedzenia... jakbym wiedzial, jakies godne powitanie by sie przygotowało :razz:

a zdjecia OK :cool: widok stanu oblodzonych kabli energetycznych pozwala zrozumiec czemu w okolicy niektorzy prawie 2 tygodnie prądu nie mieli :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
no prosze, Dyrekcja tak mi kolo domu przejeżdzala bez uprzedzenia

Narożna działka z pięknym domem i widokiem na skałki , Wierzchowie ?

Jeżeli tak, to pozdrowiłem Forysia parkującego na podjeździe :mrgreen:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narożna działka z pięknym domem i widokiem na skałki , Wierzchowie ?

Jeżeli tak, to pozdrowiłem Forysia parkującego na podjeździe

 

prawie :wink: tam faktycznie stoi taki czarny forek czasami, moj jest szary i stoi jakies 700 metrów dalej (jadąc dalej tą prostą drogą, ktorej takie ładne zdjęcia widzialem w galerii :smile: ale nie przy głownej drodze tylko nieco w głąB). Pozdrawiam i zapraszam ponownie w nasze okolice :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
Mam w posiadaniu swojo fotografie w kompielówkach i tera jezdem rozdarta, czy wkleić jako pienkny widok czy raczy w "Estetach".

Ja w analogiczneij sytuacji rozważałbym wątek "coś nie teges" :mrgreen:

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w posiadaniu swojo fotografie w kompielówkach i tera jezdem rozdarta, czy wkleić jako pienkny widok czy raczy w "Estetach".

Ja w analogiczneij sytuacji rozważałbym wątek "coś nie teges" :mrgreen:

 

Pozdrowienia

No to dzienki Szanowny Derekcji ...żem sie już ...narozdzierała.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne zdjęcia

Aż przyjemnie popatrzeć

 

Dzieki, jak slusznie zauwazyl radnor, czesc z nich niestety nie jest mojego autorstwa (moze to i lepiej :razz: ) tylko wyladowala u mnie na dysku twardym, a ze tematyka zimowa to sie podzielilem...

 

t8lek, nie chce byc czepialski, ale ten nessie jest duuuzo starszy, niz zima 2010. w internecie juz tak ze 3 lata ta fotka krazy.

 

true, dobry czlowieku :wink: tylko gdzie oni taki snieg znalezli 3 lata temu? :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
t8lek, nie chce byc czepialski, ale ten nessie jest duuuzo starszy, niz zima 2010

1. Na OT - zgodnie z zasadami - dozwolone są OT :mrgreen:

2. Tytuł to "Galerie" , więc nawet nie jest to OT :cool:

taka liryczna w tym roku ta zima była...

Zdjęcie b. mi się podoba. Ale skojarzenie z "liryką" ... jakoś tak chłodno do tego podchodzę :wink:

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...