Skocz do zawartości

Kierowca rajdowy z...Bydgoszczy? Czyli o Gacku555


MegasWRC

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

ogladam wlasnie filmiki na YT i oczywiscie natknalem sie na gackowe przejazdy. skubany jest dobry, jak to mawial kurzeja o holku (nie pamietam dokladnie, cytuje z pamieci "no dziadzia potrafisz mnie jeszcze przestraszyc/zaskoczyc, niepotrzebne skreslic ;) ) podobnie mozna powiedziec o gacku tylko te dziadzia niekoniecznie pasuje, bo chlop mlody i dziarski :mrgreen: ten gosc udowodnil mi wielokrotnie, ze do naprawde dobrej zabawy niepotrzebne jest evo IX z podtrzymaniem, programem i innymi "bajerami" a wystarczy zwykly GTek po bardzo podstawowych przerobkach. dodatkowo Gacek ma taki dar, ze potrafi jazde "satysfakcjonujaca dla oka" polaczyc z dobrymi czasami. wystarczy wziac stoper w reke i zwyczajnie porownac czy to evo aby na pewno takie wspaniale? :lol: :arrow:

 

 

 

a tutaj filmik do porowanania :)

 

 

nie chodzi o to, ze umniejszam stanikowi czy cos, bo trzeba przed nim chylic czola, w dalszym ciagu jest w 5 najlepszych (moim zdaniem) kierowcow na szutrze w polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów.

Miło mi poinformować wszystkich że w sezonie 2010 będe startować w RSMP w barwach GULF POLAND RALLY TEAM

poniżej linki do relacji z prezentacji:

 

http://www.itv24.com.pl/film/915/gagack ... ezentacja/

 

http://ww6.tvp.pl/6983,20100511971320.strona

 

Do zobaczenia na LOTOSIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 miejsce w generalce i 1 w klasie A7,

wiem że zaraz kilka osób napisze że tylko dwóch w mojej klasie jechało ale warto spojrzec na generalke, pierwsza oska dwulitrowa nie licząc CLIO R3 które jest mega kozak furą,

Mam nadzieje ze na Rajd Polski juz graty do Hondy przyjda, bo obecna specyfikacja to seryjna Honda z zawieszeniem PROFLEX EVO IV.

Juz teraz na Rajd Polski zapraszam

P.S. Na Polskim Swiniaki beda większe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...