Skocz do zawartości

Kierowca rajdowy z...Bydgoszczy? Czyli o Gacku555


MegasWRC

Rekomendowane odpowiedzi

Maricnn nie rób mi tegoo! - nie dawaj linków do takich filmików, bo aż mi się łza w oku zakręciła!! To były czasy... te świszczące blow off'y, ta walka, atmosfera, pełno ludzi... ehhh... od jakiegoś czasu RC w Toruniu leży i kwiczy, ale jak może uzyskają tę licencję z powrotem, to duch toru w Toruniu powróci.

W ogóle jesteś meeega kozak - RESPECT!! Musisz kiedyś się jeszcze pojawić w tym sporcie! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świszczące blow off'y

 

te fury nie maja blow offow :mrgreen:

 

Musisz kiedyś się jeszcze pojawić w tym sporcie!

 

zle to brzmi, ale marcin doskonale wie, ze jesli w najblizszej przyszlosci nie pojawi sie w charakterze zawodnika na jakims rajdzie to ma wpindol od managera, ktorzy juz zaczal trenowac muskuly w tym celu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bywam bywam na gg, jak co to pisz, jak bede przy kompie to odpisze, :)

 

[ Dodano: Pią Lut 05, 2010 8:50 pm ]

Wybierasz się na parapetowke do Kuchara? W sumie to Twoje okolice, z chęcią popatrzylbym na Twoje wyczyny na żywo

 

Milo że ktoś chciałby popatrzeć jak śmigam, NIe miałem takiego planu bo w piątek ide na ostatnią imprezę karnawałową, ale już rozważam taka opcje zeby ewentualnie w piątek spakować auto, pobawić się przy mineralnej i pojechać do tego Debrzna :) info zamieszczę o konkretnej decyzji max do czwartku :)

 

[ Dodano: Sob Lut 06, 2010 1:49 pm ]

warto wejść i obejrzeć zdjęcia profesjonalistki :

www.koperska.com

 

mega fajnie wykonane foty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Miło mi poinformować szanownych forumowiczów iż wcielam w życie plan który od roku mnie męczy. Męczył mnie brak startów w poważnych rajdach.

Jestem w trakcie budowy Hondy Civic Type R którą mam zamiar pojawić się na Rajdzie LOTOS, szuterek to moja ulubiona nawierzchnia więc tym bardziej się cieszę. Po LOTOSIE oczywiście plan startu to RAJD POLSKI ( to bedzie juz mój trzeci Rajd Polski, dwa razy na mecie na 4 miejscu w klasie , jechałem Astrą GSI)

Mam nadzieje że z wieloma maniakami rajdowania, którzy stacjonuja na forum spotkam się na rajdach.

 

kopiaimg0441.jpg

kopiaimg1625.jpg

kopiatnimg2336.jpg

kopiaimg0156.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...