Skocz do zawartości

Ułęż - Zimowa Szkoła Jazdy II - 06.02.2010 (sobota)


czwartek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

czy Opel Vectra z na Kieleckich blachach przeżył jeżdżenie?

 

Jak wyjeżdżałem parę minut przed 16 to jeszcze jeździł więc jest duża szansa, że przeżył :mrgreen:

 

Od siebie dodam, że drugi raz miałem wielką przyjemność uczestniczyć w szkoleniu i kolejny raz wracałem z bananem na twarzy. Pomysł z podziałem tras sprawdza się genialnie - dzisiaj zrobiłem koło 140 km i nie czekałem w kolejce ani minutki. Szkoda tylko, że zawias mam nieco za twardy i w pewnych miejscach musiałem bardzo zwalniać bo szkoda mi się robiło mojego Subaraczka. Na szczęście nie odnotowałem żadnych szkód własnych i jak zwykle wyjeździłem się do bólu.

Niecierpliwie oczekuję na następną pojeżdżawkę - wielkie podziękowania dla organizatorów i ekipy grillującej.

Pozdrawiam wszystkich dzisiaj poznanych i spotkanych ponowinie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DNL napisał/a:

czy Opel Vectra z na Kieleckich blachach przeżył jeżdżenie?

 

 

Jak wyjeżdżałem parę minut przed 16 to jeszcze jeździł więc jest duża szansa, że przeżył :mrgreen:

 

już sam zadzwonił...

miał banana na oplowskiej twarzy, więc mówić nie mógł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też się bardzo podobało :cool: Szkoda momentami mi było mojego "wielowahaczowego" zawieszenia,ale tragedii nie było. Zrobiłem tylko 70km,ale ktoś musiał postać chwile przy grillu :mrgreen: Coś słabo skrzydeł poszło,przywiozłem ze sobą ponad połowe :wink: Fotek jest grubo ponad 100,ale chwilowo jeszcze nie na moim kompie,jak tylko będa to kilka zapodam. I jakieś nie długie filmiki też są. Dziękuje wszystkim za udaną impreze i dziękuje za runde białem EVO :wink:

 

edit:

Kilka szybkich fotek z tel. i nie tylko

 

201002063362.jpg

 

dsc07692j.jpg

 

201002063366.jpg

 

dsc07698.jpg

 

dsc07668s.jpg

 

201002063366.jpg

 

201002063367.jpg

 

201002063371.jpg

 

dsc07715i.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza doskonała ! Dla mnie to już 5 zaliczona pojeżdżawka w tym roku, i zdecydowanie najlepsza.

 

Oceny w skali 1-6:

 

Wytyczone trasy: 6

Przygotowanie tras: 5+

Organizacja: 6

Wyszynk: 5+

Instruktarz: 4+ (5+ - czwartek; 3+ - reszta)

 

U mnie dzisiaj tylko jedno kopanie, ale tradycyjnie - zdecydowanie najbardziej efektowne (prawie dach zaliczony :mrgreen:, wszystko przez Czwartka :wink: ). Jak ktoś ma zdjęcia - niebieski WRX bug eye na białych felgach - to wklejajcie !

 

Warto było przyjechać choćby dla przejażdżki z Karolem na prawym - evo 11 jest w 200% tak dobry jak niesie fama, i ogarnia furę jak nikt inny. Co tu dużo mówić - wysiadłem na miękkich nogach i z bananem na twarzy ! Jeszcze 68 pojeżdżawek, i będę jeździł w 20% tak dobrze jak Karol ! :lol::lol::lol:

 

Mega szacun !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zescie mi przycukrowali, dziekuje :mrgreen:

czuje sie gwiazda na 5 minut bo Bryka i reszty nie bylo :lol:

 

ps.taki dobry to nie jestem....zdemolowalem oba zderzaki i tyne lekkie drzwi.....mysle ze polowa zostala zdemolowana podczas przejazdzki z jedna z pań, altonena z trzeciego biegu zaliczylismy :mrgreen: i mysle ze ze 2 razy na dwoch kolach lot odbylem....

 

ja sie pisze na nastepna impreze tych organizatorow, nastepny weekend?

 

A i Pozdrowienia dla Pani instruktor :mrgreen: co po lapkach bije :mrgreen:

 

dobra ide pic.....

 

[ Dodano: Sob Lut 06, 2010 9:00 pm ]

aaa i ten traktor ! marzenie, chyba se kupie taki.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps.taki dobry to nie jestem....zdemolowalem oba zderzaki i tyne lekkie drzwi.....mysle ze polowa zostala zdemolowana podczas przejazdzki z jedna z pań, altonena z trzeciego biegu zaliczylismy :mrgreen: i mysle ze ze 2 razy na dwoch kolach lot odbylem....

 

Gdzie drwa rąbią - tam wióry lecą. Zderzak, wiadomo - element eksploatacyjny. Jak klocki i sprzęgło :mrgreen:

 

Najmniej części pogubili ci, co najmniej jeździli. I niech żałują zamiast się cieszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sie zarejestrowalem na waszym forum aby podziękować za bardza fajna zabawe. Ze wzgledu, ze na to ze moje auto ma 3 tyg i ledwo co dotarte , nie mowiac o tak naprawde mojej pierwszej pojezdzawce w zyciu bylo naprawde zejefajnie. Bartek pisz na maila jak bedziesz cos organizowal nastepnym razem. Dzieki jeszcze raz za fajna zabawe! Karol na serio robisz wrazenie smigajac !!! Pozdrowienia dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani... chcialem wam wszystkim podziekowac za przybycie. Jestem zadowolony, ze pomimo bardzo trudnych warunkow zachowaliscie czujnosc co zagwarantowalo mila, wspolna zabawe.

 

Chcialem bardzo serdecznie podziekowac gelonowi za mega wypas jedzonko (skrzydla byly kozak) oraz gourmetowi za przyciagniecie sojuza na koks. Musze tez podkreslic udzial mojej ekipy instruktorow oraz logistykow na ktora zawsze moge liczyc a to wlasnie dzieki ich pracy mozliwe jest ogarniecie tak fajnej imprezy.

 

Tym razem glosu nie stracilem!!! czyzbym sie ociagal w pracy, czy to Wy zaczeliscie lepiej jezdzic?!?! Narazie literki mi sie nie kleja i obiecuje potem podsumowac cala impreze. Narazie pije wasze zdrowko w hotelu Olivia gdzie na dole przygrywa orkiestra :razz:

 

ZimowaSzkolaJazdy2-rekin.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również chciałam bardzo podziękować Organizatorom za super imprezę!

Widać było, że włożyliście bardzo dużo pracy w przygotowanie tras.

Dziękuję baaardzo wszystkim instruktorom.

 

czwartek – super były wszystkie przejazdy z Tobą na prawym a szczególnie te kilka kółek na ‘szybkiej’ trasie!

 

zrobilem 160km z czego polowa pewnie w "powietrzu" ale wyjezdzilem sie !

 

a zrobiłeś chociaż 1km prosto a nie bokiem? :mrgreen:

 

altonena z trzeciego biegu zaliczylismy

Myślę, że chyba wiem o co chodzi z altonenem :wink:

 

Dzięki Karol za te kilka rund!

Wrażenia niezapomniane !

 

Kameleon,

No problem ;) polecam się na przyszłość, jednak mam nadzieję, że nie będzie już konieczności zamawiania lawety ;)

 

..a co do następnej imprezy, to coś mi się obiło o uszy, że 27 lutego będzie powtórka :cool:

 

 

Pozdrowienia dla wszystkich & mam nadzieję do zobaczenia na następnej „czwartkowej” pojeżdżawce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bardzo dziękuję czwartkowi za dzisiejsze latanko :cool: Właśnie spożywamy kukurydzę w płynie w hotelu czekając na jutrzejszą repetę i słuchając biełyje rozy :mrgreen:

 

Jabbar, czy Ty aby nie byłaś tym czerwonym Mitsu? :roll: :mrgreen:

 

P.S. Pozdrowienia dla wszystkich wariatów, których dzisiaj spotkałem i którym banan z japy nie schodził :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie brawa dla organizatorów - było świetnie. Po prawdzie przyjechałem z małym katzenjammer (0%, ale starość nie radość :mrgreen: ), ale jedno kółko treningowe pomogło w podjęciu właściwej decyzji :roll: Albo wzrasta poziom, albo wariaci :razz: wyginęli - coraz mniej aut ląduje w bandach lub w plenerze. Dobrym pomysłem było podwójne kółko z jednym instruktorem - mogłem na bieżąco realizować uwagi. Podziękowania dla instruktorów (jakaś choroba z odmrażaniem kończyn? :shock: ), dla gelona za profi catering (gdyby jeszcze były 3 cytryny :lol: ), obsługi grilla przy -10, dla elberotha za przejażdżkę - nie uznajesz chłopie półśrodków :shock: . J.Bauer chyba Ciebie wyprzedziłem na trasie do Wawki - straaasznie nierówno i wolno jechałeś, jakaś awaria czy stres popojeżdżawkowy? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę sie powtarzał - gratulacje i czekam na następne spotkanie !

Najlepiej było pod koniec, kółko za kółkiem i rzeczywiście mniej osób wypadało z trasy ...

Dzięki dla kolegi w niebieskim bug'u na kolcu za wyrwanie ze śniegu - potęga !

Żałuję, że nie mogę dziś też polatać :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było nader fantastycznie :grin: Wielkie brawo dla organizatorów :!: :!: :!:

Na widok niemal pionowych band wysokich niczym zapora w Solinie, rura nieco mi zmiękła a turbina spuściła powietrze :mrgreen:

Dzięki temu jednak podchodziłem do zakrętów z należytym respektem i starannością. Najeździłem 100 oesowych kilometrów i jedynym uszczerbkiem na zdrowiu Forka jest naderwana osłona pod silnikiem :cool:

 

Pozdrawiam współuczestników oraz ekipę szkoleniowo logistyczną i obiecuję, że następnym razem nie wezmę ze sobą ani pół kanapki aby móc zjeść wszystkie skrzydełka :mrgreen:

 

I jeszcze czekam na efekt katorżniczej pracy ekipy fotografującej. Patrząc na was, stojących na wygwizdowie, po kolana w śniegu odczuwałem szczere współczucie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dorzucam się do podziekowań dla organizatorów. Wczoraj było jeszcze lepiej niż 3 tygodnie temu na pierwszej imprezie.

 

Widzę, że nie byłem jedynym, który zaliczył altonena na dużej prędkości. Podobno czwartek jechał wtedy za mną Astrą. Podobało Ci się? :twisted:

 

Pomysł z podziałem tras jest super; nie ma stania w kolejce i stąd sie bierze to, że zrobiłem 150km.

 

Jedynym zastrzeżeniem jakie mam to wysoki podłóżny próg ok. 100m za nawrotem na treningówce. Kilka razy zdarzyło mi sie w niego bardzo mocno przydzwonić. Ale fura wróciła w całości nie licząć pogóbionych zaślepek na halogeny i tablicy rejestracyjnej z przodu. Jeżli ktoś znajdzie blache WT 26439 to będę wdzięczny za zwrot :mrgreen:

 

Wytyczone trasy: 9

Przygotowanie tras: 8 - tylko przez tą krawędź za nawrotem, którą kilka razy boleśnie odczułem :(

Organizacja: 10

 

Gratuluję i dziękuję! :)

 

Pozdrawiam chłopaków od GTka, Maćka i Michała. Fura chodzi jak zła! :)

 

gelon, wrzucaj foty i filmy bo na pewno złapałeś kilka dobrych ujęć ;)

 

elberoth, dzięki za szufle, która pozwoliła mi się wykopać z zaspy. A głęboko się wbiłem. Trochę mi zajęła ta robota ale dzięki szufli niczego nie pourywałem. Mam film z Twojego parkowania w zaspie :) Wstawie go później bo teraz już mnie gonią do rodzinnych zajęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J.Bauer chyba Ciebie wyprzedziłem na trasie do Wawki - straaasznie nierówno i wolno jechałeś, jakaś awaria czy stres popojeżdżawkowy? :shock:

 

Niestety nie mogłem przekraczać 80 bo nie oczyściłem należycie kół i coś strasznie biło po kierownicy. Tak czasem bywa, że dodatkowy odważnik z lodu skutecznie zniechęca do szybszej jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gelon, wrzucaj foty i filmy bo na pewno złapałeś kilka dobrych ujęć ;)

 

 

Ja to mam tylko kilka fotek z tel,ale moi koledzy z aparatami mają sporo :wink: Jak tylko będe miał je u siebie na kompie odrazu wrzuce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że wytyczenie tras było jeszcze lepsze niż poprzednio.

 

W szczególności na szkoleniówce.

Szykany przed winklami, pokazujące gdzie się wcześniej zacząć huśtać aby przejść go pełną bombą - bezcenne!

 

pozdro

goory

 

Szkoda, że dziś już mnie tam nie ma.

 

[ Dodano: Nie Lut 07, 2010 5:04 pm ]

aaaaa

 

i jeszcze jedno.

 

Pozdrowienia dla sąsiada. Na parkingu przed naszym (Czwartka i moim) blokiem stoi czarny WRX kombi z karteczką na przedniej szybie po wczorajszym szkoleniu (nr 7). :lol:

 

pozdro

goory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was ma jakieś zdjęcia z imprezy ? Były przynajmniej 2 osoby które robiły foty.

 

Poszukuję zdjęć swojego auta ... jakichkolwiek w locie, bo jeszcze nie dorobiłem się żadnego :cry:

 

Niebieski WRX bug eye, białe felgi, duży spoiler z tyłu i brak rejestracji z przodu. Z tyłu rej. NO3400E.

 

[ Dodano: Nie Lut 07, 2010 10:01 pm ]

Wytyczone trasy: 9

Przygotowanie tras: 8 - tylko przez tą krawędź za nawrotem, którą kilka razy boleśnie odczułem :(

Organizacja: 10

 

Ponieważ widzę na przykładzie postu kwietnia, na forum jest zwyczaj podawania ocen w skali 0-10, dla porządku nadmienię tylko, że moja ocena kilka postów wyżej jest wyrażona w skali 1-6 :smile:

 

Innymi słowy - nasze oceny się pokrywają. czawartek - możesz od razu wpisać mnie na kolejną edycję.

 

[ Dodano: Nie Lut 07, 2010 10:21 pm ]

Dzięki dla kolegi w niebieskim bug'u na kolcu za wyrwanie ze śniegu - potęga !

 

Polecam się na przyszłość :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czawartek krotko mowioc ocień haraszo :!: :mrgreen:

Pierwyj sort ta cala pojezdzawka.

Jak zwykle stanales na wysokosci zadania i podniosles poprzeczke dla innych organizatorow. :mrgreen:

GRATULACJE :!: :!: :!:

Dziekuje za :

organizacje, trasy, grilla, instruktarz, wyciaganie itp, itd. oraz wszystkich pozytywnie zakreconych ktorych mialem okazje poznac lub zobaczyc ponownie.

Jak wiekszosc podam swoje oceny:

9 trasa, 10 organizacja, 7 przygotowanie tras, 11 jedzenie i picie ,,herbatki goracej", 9 sik.. i sra.. w toitoi. To wszystko w skali 0-10.

 

Pozdrawiam i do milego nastepnym razem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...