Skocz do zawartości

Ułęż - Zimowa Szkoła Jazdy II - 06.02.2010 (sobota)


czwartek

Rekomendowane odpowiedzi

drewno na ognisko
w takim razie zamiast grilla zróbmy ognisko. point również przywozi drewno, ja mam kilka prętów do nadziania kiełbasek, trochę drewna też wezmę. Tym lepiej, bo grill który zaofiarowałem jest rozmiaru kapsuły lądowniczej z Sojuza :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Będę na 100% w sobotę.

Niedziela niestety stoi pod dużym znakiem zapytania. Raczej nie dam rady..

 

czwartek, Poniżej mała korekta dot 2 osoby w aucie (zgodnie z info, które wysłałam Ci na @ z moimi danymi, danymi samochodu, nr kołnieżyka itd ;) -> 1 auto , 2 osoby = jeden kierowca + koleżanka towarzysko ;)

 

 

0. Goory

1. J.Bauer

2. Tomek EvoX

3. spokojny

4. Elberoth

5. gelon

6. gourmet

7. Krzysiek_WAWA

8. POINT (maciek)

9. teters

10. Kwietniu

11. kolega POINT-a

12. aerospin

13. ...

14. ...

15. ...

16. Marro (+ drugi kierowca)

17. Polunho

18. Jabbar (+ koleżanka - towarzysko)

19. Bartekfi

20. beben

21. Łukasz

22.Wąski

23. bolid72

24. Bosman

25. ...

26. ...

27. ...

28. ...

29. ...

30. Kameleon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0. Goory

1. J.Bauer

2. Tomek EvoX

3. spokojny

4. Elberoth

5. gelon

6. gourmet

7. Krzysiek_WAWA

8. POINT (maciek)

9. teters

10. Kwietniu

11. kolega POINT-a

12. aerospin

13. evo 11

14. ...

15. ...

16. Marro (+ drugi kierowca)

17. Polunho

18. Jabbar (+ koleżanka - towarzysko)

19. Bartekfi

20. beben

21. Łukasz

22.Wąski

23. bolid72

24. Bosman

25. ...

26. ...

27. ...

28. ...

29. ...

30. Kameleon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świat sie kończy :shock:

 

Evo 11 zapisał sie na szkolenie :shock: :!:

 

Muszę to zobaczyć!

 

Czwartek - wsadz na prawy do Evo 11 - instruktorkę Jagę - powinni się :roll: "dobrze dogadywać" :roll: :mrgreen::mrgreen:

 

Zapowiada się gruba impreza - 2 dni jeżdzenia po śniegu do bólu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świat sie kończy :shock:

 

Evo 11 zapisał sie na szkolenie :shock: :!:

 

Muszę to zobaczyć!

 

Czwartek - wsadz na prawy do Evo 11 - instruktorkę Jagę - powinni się :roll: "dobrze dogadywać" :roll: :mrgreen::mrgreen:

 

Zapowiada się gruba impreza - 2 dni jeżdzenia po śniegu do bólu

 

 

:mrgreen: no codzienie sie czegos tam uczymy......

Jaga ma mocne nerwy? :mrgreen:

 

ps.mam nadzieje ze szeroko bedzie tak na 4 bieg.... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwartek - wsadz na prawy do Evo 11 - instruktorkę Jagę - powinni się :roll: "dobrze dogadywać" :roll: :mrgreen::mrgreen:

 

Zapowiada się gruba impreza - 2 dni jeżdzenia po śniegu do bólu

 

.

Jaga ma mocne nerwy? :mrgreen:

 

:

 

 

 

Ty się nie martw o Jagi nerwy tylko o swoje ręce (jak coś zrobisz źle Jaga tłucze po łapkach) :roll: :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwartek - wsadz na prawy do Evo 11 - instruktorkę Jagę - powinni się :roll: "dobrze dogadywać" :roll: :mrgreen::mrgreen:

 

Zapowiada się gruba impreza - 2 dni jeżdzenia po śniegu do bólu

 

.

Jaga ma mocne nerwy? :mrgreen:

 

:

 

 

 

ale nie wygra zemna w łapki :mrgreen:

 

 

 

Ty się nie martw o Jagi nerwy tylko o swoje ręce (jak coś zrobisz źle Jaga tłucze po łapkach) :roll: :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świat sie kończy :shock:

 

Evo 11 zapisał sie na szkolenie :shock: :!:

 

Muszę to zobaczyć!

 

Czwartek - wsadz na prawy do Evo 11 - instruktorkę Jagę - powinni się :roll: "dobrze dogadywać" :roll: :mrgreen::mrgreen:

 

Zapowiada się gruba impreza - 2 dni jeżdzenia po śniegu do bólu

 

 

:mrgreen: no codzienie sie czegos tam uczymy......

Jaga ma mocne nerwy? :mrgreen:

 

ps.mam nadzieje ze szeroko bedzie tak na 4 bieg.... :twisted:

 

 

Na probie szkoleniowej moze byc ciezko wsadzic 4 bieg... ale słyszałem ze super jezdzisz i znajac mozliwosci Lancera nie jest to wykluczone :mrgreen:

 

Ciezko jest cos przekazac czy zauwazyc jak jest za szybko... tak naprawde na ewentualne podpowiedzi jest miejsce gdy jest mega slisko i technicznie ;-) Bede sie trzymal twierdzenia, ze kazdemu kierowcy mozna cos podpowiedziec... poprostu za kierownica podczas akcji robimy wiele czynnosci w sposob odruchowy

 

Instruktorka Jaga poza udanymi wystepami w rajdach za kierownica jezdzila tez jako pilot Majki Sz.. Wygraly chyba kiedys Rajd Festiwalowy... nie pamietam dokladnie daty ale pamietam do dzis ich jazde.... bylo tak zacnie i mega szybko, ze mnie opadla kopara a wyniki mowily same za siebie. Babska zaloga zloila wszystkich wymiataczy w bardzo licznej klasie N0 :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na probie szkoleniowej moze byc ciezko wsadzic 4 bieg...

 

ja kiedys wsadzilem na probie szkoleniowej nawet 5 bieg ale obroty mi spadly :))))

 

moze noge z gazu zdjales :mrgreen:

 

[ Dodano: Czw Lut 04, 2010 5:22 pm ]

Świat sie kończy :shock:

 

Evo 11 zapisał sie na szkolenie :shock: :!:

 

Muszę to zobaczyć!

 

Czwartek - wsadz na prawy do Evo 11 - instruktorkę Jagę - powinni się :roll: "dobrze dogadywać" :roll: :mrgreen::mrgreen:

 

Zapowiada się gruba impreza - 2 dni jeżdzenia po śniegu do bólu

 

 

:mrgreen: no codzienie sie czegos tam uczymy......

Jaga ma mocne nerwy? :mrgreen:

 

ps.mam nadzieje ze szeroko bedzie tak na 4 bieg.... :twisted:

 

 

Na probie szkoleniowej moze byc ciezko wsadzic 4 bieg... ale słyszałem ze super jezdzisz i znajac mozliwosci Lancera nie jest to wykluczone :mrgreen:

 

Ciezko jest cos przekazac czy zauwazyc jak jest za szybko... tak naprawde na ewentualne podpowiedzi jest miejsce gdy jest mega slisko i technicznie ;-) Bede sie trzymal twierdzenia, ze kazdemu kierowcy mozna cos podpowiedziec... poprostu za kierownica podczas akcji robimy wiele czynnosci w sposob odruchowy

 

Instruktorka Jaga poza udanymi wystepami w rajdach za kierownica jezdzila tez jako pilot Majki Sz.. Wygraly chyba kiedys Rajd Festiwalowy... nie pamietam dokladnie daty ale pamietam do dzis ich jazde.... bylo tak zacnie i mega szybko, ze mnie opadla kopara a wyniki mowily same za siebie. Babska zaloga zloila wszystkich wymiataczy w bardzo licznej klasie N0 :shock:

 

no cos w tym jest co piszesz.....jednakze nastawiam sie na szybka probe z odrobina przyczepnosci, dobrze sie nastawiam? :smile:

bo w ostatnia niedziele to sie wynudzilem jak mops !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cos w tym jest co piszesz.....jednakze nastawiam sie na szybka probe z odrobina przyczepnosci, dobrze sie nastawiam? :smile:

bo w ostatnia niedziele to sie wynudzilem jak mops !

 

nie dziwie Ci sie... w ostatnia niedziele ja zrobilem 2 przejazdy i pojechalem na obiad, co nie jest do mnie podobne :twisted:

 

proba treningowa na twoje auto bedzie bardzo szybka... a ze sniegu jest po pachy to i przyczepnosc bedzie :lol:

 

Przypominam przysylajcie mi swoje dane na PW (imie, nazwisko, auto i nr rej). Ja jutro skoro swit ruszam na odsniezanie a chcialem dzis wieczorem przygotowac juz materialy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kto się wybiera na 100% i będzie miał kilku pasażerów to trzeba dokupić kiełbasy :smile: Ja zrobiłem zakupy na grilla ,ale jest obliczone na kierowców + ekipa porządkowa :wink: Jeśli ktoś jedzie z kibicami i ma ochote na coś ciepłego to po małym pętku kiełby niech zawinie ze sobą. O musztardzie było wspomnieć .. Mam musztarde :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duzo sniegu to malo powiedziane :shock: Dzis od 9:00 do 13:00 jezdzilem rowniarka i ledwo dawala rade sie przebic. Trasa jest szeroka! Zostaly jeszcze grzaskie miejsca i jest troche miekkich kolein i kartofli, ale odsniezajac celowo zostawilismy warstwe sniegu zeby bylo po czym jezdzic. Jutro bedziemy jeszcze od 7:00 do 10:00 wyrownywac trase traktorem z plugiem.

 

Kilka zdjęć na naszym profilu facebook.

 

Niestety przekonalem sie, ze na lysych oponach zimowych z tylu nie ma jazdy. 2 razy sie zakopalem a raz tak poszedlem w bande, ze zeby nie to ze trzymalem gaz do konca to pewnie bysmy lezeli na dachu :mrgreen:

 

ZimowaSzkolaJazdy2-Snieg.jpg

 

Szykujcie sie na swietna zabawe w sniegu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstałem rano, ubrałem się w spodnie narciarskie, zapakowałem kiełbasę, pieczywo, musztardę itp... Niestety po ok 5 km jazdy w kierunku Ułęża coś zaczęło strasznie stukać gdzieś przy kołach :evil:

Wcześniej trochę czasem postukiwało, dziś już zaczęło ostro dudnić... :mad:

 

Życzę Wam fajnej zabawy... i mam nadzieję, że to nie ostatnia edycja Szkoły..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...