Skocz do zawartości

Subaru Impreza WRX w Automaniaku


nemo

Rekomendowane odpowiedzi

"nie oznakowane" Imprezy przyciąć mieczykiem

heh, a jak ktoś lubi jak autko nie ma żadnych nalepek, jest takie cichociemne i niepozorne......... no chyba ze pójdzie za stylem ameryki i nalepki człowiek będzie sobie przyklejał na przednich drzwiach..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Powrót do tematu jak sie podobał albo nie podobał program o imprezie. Moim skromnym zdaniem bardzo łandnie brzmi :D ten silnik.

 

No wlasnie - moze jakies małe streszczenie? Bo ja niestety w sobote rano w takim bylem stanie, ze nawet gdybym się wygramolił z łóżka to niewiele bym zobaczył i zrozumiał... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subiektywne streszczenie: zium, brum, samochód ładnie brzmi, skręca OK, jeździ szybko. A generalnie to wszystko w modnym stylu - przekrzywiona kamera, zbliżenia i mało konkretów. Jeśli byłbyś człowiekiem, który nic nie wie o tym samochodzie, to po tym programie stan Twojej wiedzy nie byłby dużo lepszy

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to bardzo pozytywnie :)

 

Choć standardowo komentarz, ze jak dasz po gazie ostro to dużo pali.... jak komuś dużo pali to niech sobie Matiza kupi....

 

A i oczywiście ze kierownica za duża i wnętrze spartańskie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to bardzo pozytywnie :)

 

Choć standardowo komentarz, ze jak dasz po gazie ostro to dużo pali.... jak komuś dużo pali to niech sobie Matiza kupi....

 

A i oczywiście ze kierownica za duża i wnętrze spartańskie....

 

a przelaczyliscie zaraz po skonczeniu ayutomaniaka (tvn) na polsat?

tam wtedy konczyl sie "pasjonaci". i zientarscy zaprosili figurskiego do zrobienia

motoryzacyjnej antylisty i w kategorii najbrzydszy samochod bylo -> subaru impreza ... niebieska ze zlotymi felgami :-)

 

b.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak odnosnie tej duzej kierownicy. Czy jest ona naprawde TAKA wielka? I jezeli jest to czy sa jakies racjonalne przeslanki, dla ktorych ona zostala zamontowana? No bo chyba argument w tylu "zeby sie kierowca nie zabil" to zaden argument :?:

 

ps. Ten "cool" styl potrafi doprowadzic do bialej goraczki, ewentualnie do rozstroju nerwowego... Jeszcze troche i beda produkowac telewizory z systemem żyroskopowym :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy aż taka wielka, ale dla mnie okazała się zdecydowanie za duża. No i musiałem ją wymienić na 350'kę...

Zresztą przy okazji powiększyłem odsadzenie (w stosunku do serii) i teraz jest dla mnie w sam raz.

Ale to pewnie kwestia indywidualnych preferencji, wiec każdemu może odpowiadać co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, no może nie aż tak, przy seryjnej przekładni trochę trudno by się kręciło...

Taka pozycja może być chyba jedynie przy bardziej bezpośrednich, takich jak w wurcu czy A grupie, przełożeniach kierownicy.

Ale fakt, że lubię mieć kierę blisko.

Bez wkładki łączącej pedały z kierownicą (łącznik w tym czasie robił zdjęcie), wygląda to tak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie tej żółtej taśmy: przydaje się? Podobno dobrze to mieć, gdy się człowiek uczy "porządnie" jeździć? Zakładam, że u Ciebie ta kiera tak miała od nowości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat czucie przednich kół mam niezłe. :? Najgorsze jest gdy ty już masz pełne portki i widzisz zbliżający się słup, a pasażerowie dalej opowiadają sobie kawały

 

Chociaż wydaje mi się, ze przesadzam z kontra w przypadku nadsterownosci. No ale ponoc praktyka czyni mistrza (choc aktualnie nie za bałdzo jest czym trenować)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pasek ma też większy sens, gdy przełożenie jest bardziej bezpośrednie, bo jak masz kierownicę, którą możesz zrobić 5 obrotów od lewo max do prawo max to i tak nie będziesz wiedział czy pasek na górze znaczy, że koła idą prosto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie tej żółtej taśmy: przydaje się? Podobno dobrze to mieć, gdy się człowiek uczy "porządnie" jeździć? Zakładam, że u Ciebie ta kiera tak miała od nowości...

 

Odnośnie żółtego "celownika", to te typy tak mają.

Czy się przydaje? Zapewne nie jest to coś niezbędnego, ale trochę chyba pomaga, szczególnie jak jest ślisko i jedzie się z zakrętu w zakręt cały czas przekładając kontry.

A już na pewno większy ma sens w samochodach o normalnych przekładniach, niż w wyczynówkach, gdzie pół obrotu to 3/4 maksymalnego skrętu. Raczej przy takim przełożeniu nawet na śliskim trudno nie wyczuć, że koła nie są na wprost.

Natomiast przy seryjnym samochodzie nawet i te pół obrotu to dosyć mało na skręcie kół, więc błąd w ocenie może się zdarzyć.

Zresztą można zauważyć, że w np w wurcach raczej nie widuje się tych pasków, a na kierownicach w bardziej "przyziemnych" rajdówkach są one prawie zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno są też tacy którzy przyklejają sobie ten żółty pasek tylko po to żeby dzieciaki, podczas smarowania tłustymi nosami po szybach, z nieskrywanymi emocjami wzdychały "siezas, ale fajowa rajdówa, ma ileśtam tam na liczniku" :)

 

To fakt, ostatnio widziałem taki wyklejony pasek w dełu tico..... :shock:

Ale mimo to dzieciaków z tłustymi nosami (z innymi zresztą również) jakoś nie było w pobliżu...

Może był za cienki.........? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt, ostatnio widziałem taki wyklejony pasek w dełu tico.....

Ale mimo to dzieciaków z tłustymi nosami (z innymi zresztą również) jakoś nie było w pobliżu...

Może był za cienki.........?

 

Myślę, że nie był odpowiednio obniżony... No i zapewne nie miał spoilera. Kicha, krótko mówiąc.

Ale ajkby tak oprócz tego żółtego paseczka przyciąć mu sprężyny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...