Skocz do zawartości

.... Impreza WRX 300 UK with PPP oraz gratisowe PPP w UK....


matt

Rekomendowane odpowiedzi

:arrow: ..... heh fajnie w tym UK-eju mają z tymi limitowanymi seriami 8) ......... :arrow: pełny news KLIK! ......

 

Tu znajdziecie galerie Imprezy WRX 300 UK

 

:arrow: ..... aaaa i jeszcze angole dostają taki mały upominek do WRX-a lub STI-aja jak zestaw PPP, prawda, że milusio :twisted::P ........ :arrow: pełny news KLIK!.......

 

 

001.jpg

003.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche szkoda, że nie poszli na całośc i nie dali spoilera i felg takich samych jak w UK300 bug eye. Moim skromnym zdaniem fajniej i bardziej oryginalnie by wyglądał, ale cóż....powiedzmy sobie szczerze, że tak też nie jest źle :wink:

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i w polsce kiedys tak bedzie

 

To i Mikołaj się pojawi :? Mało prawdopodobne, jedyną szansą byłoby zmienienie ruczu na lewostronny. Japonia ma swoje modele którymi się nie podzieli jak np S203.

 

W Polsce będą modele które SIP zaproponuje :roll: oparte na serii europejskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim z powodu tego, ze WRX ma po prostu za slabe zawieszenie i hamulce na takie bajery (dla normalnego uzytkownika ofcoz). STi jest sztywniejszy i z taka sama moca albo i wieksza bezpieczniej mozna nim poruszac sie po drogach niz WRXem z PPP. Czyli chodzi tu wiec przede wszystkim o BEZPIECZENSTWO.

 

To jest tak (oczywiscie troszke przesadzona wersja) jakby wpakowac 2.0 turbo do Seicento: tez by to bylo niebezpieczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STi jest sztywniejszy i z taka sama moca albo i wieksza bezpieczniej mozna nim poruszac sie po drogach niz WRXem z PPP. Czyli chodzi tu wiec przede wszystkim o BEZPIECZENSTWO.

A te durnowate Angole jeszcze na to, po prostu, nie wpadły... i narażają życie i zdrowie klientów!!! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, zarzekalem sie, ze nie bede instalowal PPP ale teraz, po paru miesiacach jazdy coraz bardziej mnie korci, zeby to sobie sprawic.

Jedyna rzecza, ktora mnie niepokoi to zalatwienie tego ..."korespondencyjnie".

Czyli: daj pan 2000 ojro a Prodrive panu przeprogramuje czipa na 265 KM i sie pan ciesz.

Duzo bardzie przemawia do mnie tzw. strojenie samochodu gdzie widac co i jak. Przeciez kazde auto jest ciutke inne.

 

Jezeli sie myle (oby tak bylo) to wyprostujcie mnie prosze.

 

Pozdrawiam,

 

Saval

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim z powodu tego, ze WRX ma po prostu za slabe zawieszenie i hamulce na takie bajery (dla normalnego uzytkownika ofcoz). STi jest sztywniejszy i z taka sama moca albo i wieksza bezpieczniej mozna nim poruszac sie po drogach niz WRXem z PPP. Czyli chodzi tu wiec przede wszystkim o BEZPIECZENSTWO.

 

Po prostu nie wiem czy SIP zamontuje Ci w WRXe PPP (nie chodzi mi o Pruderyjnego Perfumowanego Pętaka, który rzeczywiście byłby niebezpieczny), ale pewnie wielkim problemem załatwienia sobie PPP nie jest. Mnie chodzi o zachowanie gwarancji, a jakoś obieranie gwarancji chyba jednak może pogorszyć bezpieczeństwo...

 

I tak oto doszliśmy, że wbrew pozorom SIP, chce się nas pozbyć, o ! I to wcale nie jest teoriia spiskowa wyssana z palca !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te durnowate Angole jeszcze na to, po prostu, nie wpadły... i narażają życie i zdrowie klientów!!!

 

Kto chce i ma fundusze oraz myśli o bezpieczeństwie to może przed założeniem PPP zainstalować hamulce prodrive do WRX. Hamowanie o niebo lepsze.

 

A u nas nie dają tej możliwości, uważam że jeśli chodzi o bezpieczeństwo tylko to można by było zrobić pakiet PPP plus hamulce z Prodrive wraz z zaciskami. Wiadomo cena wysoka ale możliwość PPP by była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak oto doszliśmy, że wbrew pozorom SIP, chce się nas pozbyć, o ! I to wcale nie jest teoriia spiskowa wyssana z palca !

 

W sumie racja! Nie sprzedaja PPP do WRX, zmienili adres, Imprezy 1.6 tez nie ma w ofercie, a nigdzie nie bylo reklam Imprezy RS :idea: Oni istotnie chca sie pozbyc klientow i splajtowac! :shock:

 

Niunius: zapomniales o zawiasie. A jak zabudujesz do WRXa hamulce, zawieszenie i PPP to cena wyjdzie porownywalna do STI. Wiec nie mialoby to sensu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, zarzekalem sie, ze nie bede instalowal PPP ale teraz, po paru miesiacach jazdy coraz bardziej mnie korci, zeby to sobie sprawic.

Jedyna rzecza, ktora mnie niepokoi to zalatwienie tego ..."korespondencyjnie".

Czyli: daj pan 2000 ojro a Prodrive panu przeprogramuje czipa na 265 KM i sie pan ciesz.

Duzo bardzie przemawia do mnie tzw. strojenie samochodu gdzie widac co i jak. Przeciez kazde auto jest ciutke inne.

 

Jezeli sie myle (oby tak bylo) to wyprostujcie mnie prosze.

 

Pozdrawiam,

 

Saval

 

Nie mylisz się. Ecutek albo Unichip będzie rozwiązaniem Twoich problemów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mylisz się. Ecutek albo Unichip będzie rozwiązaniem Twoich problemów

 

No tak, tyle ze tutaj (NL) PPP jest oferowany przez dilerow i nie narusza gwarancji. A taki Ecutek czy Unichip chyba tak. Choc tutejsi dilerzy wydaja sie duzo bardziej "elastyczni" od tych (jak czytam) w PL. Hmm, musze podzwonic, a noz sie uda. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thankietko_Młoda, nikt nic nie mówił o zmianie zawieszenia. Tylko PPP + hamulce. W Polsce szkoda by było utwardzać zawieszenie WRX'a jeśli się nim jeździ codziennie po naszych miastach.

 

Tylko wiesz, Subaru sie nie psuje. A jak sie psuje to z reguly w ASO. Ja gwarancje "olalem cieplym moczem" - przepraszam za wyrazenie - i nie zaluje.

 

Widzisz, niektórzy, właściciele nowych Imprezami są zmuszeni do dość częstego korzystania z gwarancji, więc ty mi nie mów, że się nie psują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak zabudujesz do WRXa hamulce, zawieszenie i PPP to cena wyjdzie porownywalna do STI. Wiec nie mialoby to sensu

 

Zawieszenie w WRX jest wbrew pozorom całkiem całkiem więc nie widze powodów aby go wymieniać. A jeśli mowa o STi to zgoda jeśli kupujemy odrazu, ale co z osobami które kupiły nowego WRX bo na nowego STi nie miały tyle pieniędzy :?: Po roku mogły coś znowu odłożyć i chciały by polepszyć swój samochód :?:

SIP przegania te osoby więc wybierają one inną droge (ECUTEC)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgoda, ale widocznie SIP nie chce brac MORALNEJ odpowiedzialnosci za zdrowie klientow. Po prostu - STI z ta moca jest bezpieczniejsze od WRX. A jesli ktos chce, to niech idzie do Ecuteka, przeciez nikt mu nie broni. Pamietajcie o tym, ze Padre patrzy na wszytko przez pryzmat bezpieczenstwa...i mu sie specjalnie nie dziwie....popieprzony ten kraj, ja nie moge.......:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STI z ta moca jest bezpieczniejsze od WRX.

 

Większa moc nie zawsze idzie w parze z bezpieczeństwem, jeszcze musi być głowa na swoim miejscu. Bezpieczeństwo to podstawa ale jak tak patrze to WRX powoli zbliża się do STi. Nie mówie tutaj o wersji amerykańskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...