Skocz do zawartości

Czy Dyrekcja może to skomentować?


krzysiom

Rekomendowane odpowiedzi

nie widzialem twojego auta od spodu, ale obstawiam ze tluka sie oslony blaszane

na pierwszym katalizatorze. mozna je albo wywalic lub lepiej umocowac (obspawac).

jak chodzi o goscia od wydechow, to bron boze nie jedz do tego ... kolo gawinow.

totalny druciarz. jak chcialbys cos modyfikowac to proponowalbym mozliwie wieeeeelki

przelotowy ostatni tlumik. wtedy nie bedzie glosno. ja mialem w poprzednim bardzo mala puche

i bylo, delikatnie mowiac, glosno.

 

W takim razie jakie miejsce polecasz by ktoś zerknął na to i ewentulanie poprawił/wstawił inny tłumik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 169
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bluetooth. Jak po przeglądzie?

Hamulce Ok?

 

No wiec mam nowe tarcze (podobno z Forysia XT) i klocki (te miększe). Z serwisu w KRK trasa do WAW, 300 km, wrażenia super!!!!

 

Po pierwsze hamuje!!!!!

Po drugie nie telepie!!!!!

Po trzecie skuteczność hamowania znacznie lepsza!!!!!

 

Zoaczymy co będzie dalej, ale na dzisiaj jest po prostu super!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec mam nowe tarcze (podobno z Forysia XT) i klocki (te miększe). Z serwisu w KRK trasa do WAW, 300 km, wrażenia super!!!!

 

Po pierwsze hamuje!!!!!

Po drugie nie telepie!!!!!

Po trzecie skuteczność hamowania znacznie lepsza!!!!!

 

Zoaczymy co będzie dalej, ale na dzisiaj jest po prostu super!!!!!

To Ci zazdroszczę.

Cały czas jeżdżę na tych rzężących(czekam na lusterko i chce to zrobic za jednym zamachem)

Pozdrawiam

K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po za tym to nie jest kącik towarzyski, a poważne forum dla poważnych mechaników i równie poważnych przyszłych użytkowników, którzy chcą kupić poważny samochód. :wink:

Jak chcesz mieć kącik towarzyski to zacznij nowy wątek i nie będę Cię czytał.

A tak to jakąś kretyńską wstawką zmuszasz mnie do oderwania się od ukochanej TV, człapania na górę do kompa i czytania Twoich bzdetów.

 

[

quote]A tak na poważnie(j), jest duża różnica w postrzeganiu samochodu przez użytkowników w zależności od modeli. Kierowców Imprezy i często Foresiów zadowala AWD silnik itp, wyposażenie jest mało ważne, kierowców OBK i Legasiów odwrotnie. Kierowców zabytków z kolei zadowala znaczek. Dziki temu widać, że nie którzy kupił zły model.

Nie wymagam czytania z przymrużeniem oka ale czytania w ogóle i to choć z minimalnym zrozumieniem.

Wtedy wnioski byś miał bliższe prawdy.

Pozdrawiam

K.

 

mam wrażenie krzysiom że nie pasujesz do tego forum. Bo to jest forum trochę z przymrużeniem oka - nie dla takich jak ty "zawodowców" a wymagać to ty sobie możesz w domu........

 

papa

.

.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ci zazdroszczę.

Cały czas jeżdżę na tych rzężących(czekam na lusterko i chce to zrobic za jednym zamachem)

Pozdrawiam

K.

 

 

 

Dziwne od miesiąca wiesz co zrobić ale dalej jeździsz na "rzężących" hamulcach ... 20 min pracy dla każdego ASO......

 

 

.

.

.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne od miesiąca wiesz co zrobić ale dalej jeździsz na "rzężących" hamulcach ... 20 min pracy dla każdego ASO......

Może Ty masz czas jeżdzić do ASO.

Ja go nie mam......

Zresztą wiesz jak wygląda 20 min w ASO=2godz.

Tak więc zbieram parę rzeczy żeby oddac autko na dzień i załatwiam jakieś inne cztery kółka do jeżdżenia. Inna sprawa to czas oczekiwania na lusterko.

Pozdrawiam

K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wrażenie krzysiom że nie pasujesz do tego forum. Bo to jest forum trochę z przymróżeniem oka - nie dla takich jak ty "zawodowców" a wymagać to ty sobie możesz w domu........
papa

Nie czytam i nie mam zamiaru czytać Twoich wątków z "przymróżniem oka" więc grzecznie proszę o nie pieprzenie w "poważnych" wątkach.

Jak się chcesz pobawić to do piaskownicy.........

Pozdrawiam

K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wrażenie krzysiom że nie pasujesz do tego forum. Bo to jest forum trochę z przymrużeniem oka - nie dla takich jak ty "zawodowców" a wymagać to ty sobie możesz w domu........
papa

Nie czytam i nie mam zamiaru czytać Twoich wątków z "przymróżniem oka" więc grzecznie proszę o nie pieprzenie w "poważnych" wątkach.

Jak się chcesz pobawić to do piaskownicy.........

Pozdrawiam

K.

z przymrużeniem oka !! mogę stwierdzić że nie mam racji :lol: na forum jest tak miło a ty od miesiąca siejesz ferment .... nuuuuuudny już jestes z tymi swoimi pretensjami do życia ....

.

.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą wiesz jak wygląda 20 min w ASO=2godz.

 

Jedz do jakiegos Feuverta albo gdziekolwiek gdzie robia takie rzeczy w kilkanascie minut.

Ekipa Kuzaja na zlocie wymieniala klocki ponizej 10 minut.. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[z przymrużeniem oka !! mogę stwierdzić że nie mam racji :lol: na forum jest tak miło a ty od miesiąca siejesz ferment .... nuuuuuudny już jestes z tymi swoimi pretensjami do życia ....

A ja myślałem że się dobrze bawisz....

Jednak znów lekcji nieodrobiłeś i tak jak Ci już pisałem wczesniej nie czytasz uważnie.

Cały czas błędne wnioski.........

Pozdrawiam

k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Jedz do jakiegos Feuverta albo gdziekolwiek gdzie robia takie rzeczy w kilkanascie minut.

Ekipa Kuzaja na zlocie wymieniala klocki ponizej 10 minut.. :wink:

Chłopaki! Bez obrazy! Nie czytacie tego co się pisze.

Klocki ma mi wymienić ASO na gwarancji, jednocześnie czekam na lusterko które też ma być wymienione więc pojadę we właściwym czasie.

Pozdro

K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt... reszta ekipy w namiocie to byl serwis zorganizowany prez SIP... ale i tak im szybko to szlo :wink: A co do wymiany klockow na gwarancji - faktycznie musze doczytac jak Ci sie to udalo :wink: bo klocki to material eksploatacyjny przeciez...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też czeka niebawem (kiedy otworzą we Wrocławiu) w ASO... Okazało się, że ten zbiorniczek wyrównujący ( tam gdzie się wlewa płyn do chłodnicy), przecieka. Ale dobre, aut. Przeżyło całe Plejady i dojazd :mrgreen:

 

OGS, co do hamulców to zastanawiam się czy tobie też po 10 tys. zetrze się kolor z tych ładnych czerwonych (których zazdroszczę) osłon zacisków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki! Bez obrazy! Nie czytacie tego co się pisze.

Klocki ma mi wymienić ASO na gwarancji, jednocześnie czekam na lusterko które też ma być wymienione więc pojadę we właściwym czasie.

Pozdro

K.

krzysiom przestaje czytać twoje posty spowodowane brakiem doświadczenia samochodowego ... i radze to samo innym forumowiczom......

 

dobranoc

.

.

.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGS, co do hamulców to zastanawiam się czy tobie też po 10 tys. zetrze się kolor z tych ładnych czerwonych (których zazdroszczę) osłon zacisków.

 

Mnie tez? Komus sie jeszcze ztarl? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...