Skocz do zawartości

Jaki kupić telewizor LCD/LED/PLAZMA ?


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

TV (BRAVIA 8, 65") dojechał w terminie, punktualnie o umówionej godzinie, technicy byli uprzejmi, kompetentni, rozpakowali, ustawili, uruchomili, wyjaśnili, zabrali karton ... no muszę przyznać, że profeska - spisało się Sony Centre :ok:

Musiałem wyjść zaraz po nich, więc nie zdążyłem się nacieszyć, ale po paru minutach względem poprzednika (Sony KDL-55W807C) jest duuuuuuuużo lepiej - obraz w 4K, ten kontrast no i rzeczywiście ta czerń ...  wreszcie przypomina czerń ! ;) 

Teraz czeka mnie montaż uchwytu ściennego, zakup lepszych dłuższych kabli i może w przyszłym tygodniu znajdę czas coś obejrzeć ;) 

A tymczasem, weekendzik ... i działka, na którą trafił poprzedni TV .... :biglol:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Adam12 napisał(a):

Ile usługa kosztowała? Jeżeli to nie tajemna wiedza:)

 

Usługa, tj: "Dostawa + Wniesienie i ustawienie TV we wskazanym miejscu + Zabranie starego sprzętu + Podłączenie TV + Sprawdzenie obrazu i dźwięku + Podłączenie TV do domowej sieci WiFi"  przy zakupie TV kosztowała mnie przysłowiową złotówkę, ale teraz widzę na stronie scentre.pl, że ta promocja się skończyła i w tej chwili życzą sobie za ww zakres 199 pln. :huh:

  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, radekk napisał(a):

Na bank w warunkach gwarancji musi być „wymagane oryginalne opakowanie” :P

UOKiK już dawno wpisał to na listę klauzul zakazanych. Ale i tak nie wiedzieć czemu trzymam na strychu karton po TV, "przydasie" :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, radekk napisał(a):

Na bank w warunkach gwarancji musi być „wymagane oryginalne opakowanie” :P


Uwierzyłem na słowo, że nie potrzebne, więc panowie zabrali „ do utylizacji” , a ja mogę nadal cieszyć się większym porządkiem w mniejszej blokowej piwnicy ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...