Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2010


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

aaaaaa i jeszcze prośba... Panie Andrzeju...proszę boooooooooooooooooookiem po patelniach..proszę ;)

 

Chce Pan żebym zawału dostał... :mrgreen:

Niestety nawyki z przedniego napedu zostały a poza tym bez boków jest szybciej....dla widzów niestety nudno.. :cry:

 

AK

ps. cos z silnikiem/programem/benzyną :?: musze zrobic przed następnym asfaltowym rajdem...bo mam watpliwosci co do jego osiagów ( zrobiło się za wolne :shock: ).... ale auto ma jedną niezaprzeczalną zaletę...sześc rajdów do MP i NIC :!: poza osłona przegubu wewnętrznego :idea: ...nie było wymieniane/zdejmowane ani naprawiane. :P ...( gwarancja SIP : 100 tys lub 3 lata :!: :!: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

aaaaaa i jeszcze prośba... Panie Andrzeju...proszę boooooooooooooooooookiem po patelniach..proszę ;)

 

Chce Pan żebym zawału dostał... :mrgreen:

Niestety nawyki z przedniego napedu zostały a poza tym bez boków jest szybciej....dla widzów niestety nudno.. :cry:

 

AK

ps. cos z silnikiem/programem/benzyną :?: musze zrobic przed następnym asfaltowym rajdem...bo mam watpliwosci co do jego osiagów ( zrobiło się za wolne :shock: ).... ale auto ma jedną niezaprzeczalną zaletę...sześc rajdów do MP i NIC :!: poza osłona przegubu wewnętrznego :idea: ...nie było wymieniane/zdejmowane ani naprawiane. :P ...( gwarancja SIP : 100 tys lub 3 lata :!: :!: )

 

 

zawału nie śmiałbym życzyć, więc booooooooooooooooków się już nie domagam :)

 

 

Vert, to może powód, żeby program bezpiecznerajdy rozszerzyć o ograniczenie picia wódy przy oesach..tak wiem ze to nierealne :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale auto ma jedną niezaprzeczalną zaletę...sześc rajdów do MP i NIC poza osłona przegubu wewnętrznego ...nie było wymieniane/zdejmowane ani naprawiane. ...( gwarancja SIP : 100 tys lub 3 lata )

 

proponuje to w reklamie Imprezy umieścić 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to raczej totalnie nie realne,tym bardziej ze na wszystkich odcinkach sklepy z piwkiem co 100 metrów.

 

W czasie rajdów moze zamiast promowac bezpiecznerajdy.pl powinnismy rozdawac ulotki: wódko pozwól zyć :mrgreen:

 

 

no hasło jest dobre, tylko zawodowi alkoholicy...nie zrozumieją przesłania :D

 

zakaz sprzedaży alkoholu na i przy odcinkach byłby jak najbardziej pożądany...w zeszłym roku RPP (wtedy jeszcze PPZM) stracił przejazd Rościszowa, właśnie przez pijaną ekipę, która nie potrafiła zaakceptować, ze nie mogą stać na samej kostce; parę lat temu na którymś odcinku koło Świdnicy strażak ściągał pijane ciało ze środka odcinka 10sek przed przejazdem Kuchara...paranoja jakaś :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na elmocie byłem pierwszy raz :shock: ale bardzo mi sie podobało :D , odcinki, widoki, atmosfera, naprawde super :idea: , fajnie jest , jak sie jest gościem zespołu i widzi sie to wszystko od "kuchni" przygotowania, organizacja, cała otoczka tego, naprawde genialne :idea: , tak mnie to wciągneło że jade na Lotos :D

Co do startujących, to przede wszystkim gratulacje dla Kuchara :idea: , choć za nim szczególnie nie przepadam, wykonał perfekcyjna robote i to trzeba podkreślić, to samo Sołowow, wielkie brawa. Co do Leszka, cóż :roll: , chciało by sie wiecej napewno, ale już na pierwszej pętli przegrał rajd, nawet gdyby nie miał incydentu z kierownicą, i tak by nie wygrał z Kucharem, pewnie by przeszedł Sołowowa, ale to oczywiście gdybanie. Nie wiem jak to Kuchar robił, ale byłem na kilku odcinkach i wszedzie sie wydawało że Kuzaj jedzie grubiej zdecydowanie, widac to było nawet po reakcjach kibiców, Kuchar przejechał i tyle, przejechał Kuzi i aplaus, bo albo bokiem, albo na styk po trawie rowie itd. a czasy tego nie potwierdzały.

Ale osobiście uważam że wygranym tego rajdu jest Kajtek, jechał świetnie, pomimo brzydkiego auta :twisted: . Gdyby nie kapeć , mógłby być pierwszy lub drugi spokojnie, co N grupą nie jest takie proste.

Na Lotosie zapowiada sie dopiero walka, ma być francuzik, włoch, oj bedzie sie działo :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to Kuchar robił, ale byłem na kilku odcinkach i wszedzie sie wydawało że Kuzaj jedzie grubiej zdecydowanie, widac to było nawet po reakcjach kibiców, Kuchar przejechał i tyle, przejechał Kuzi i aplaus, bo albo bokiem, albo na styk po trawie rowie itd. a czasy tego nie potwierdzały.

 

moze podpatrywal lepszych :wink: , po Bryanie tez nie widac bylo nigdy predkosci , wrecz wydawalo sie ze sie "wiezie" a na mecie czasy wrecz dewastowaly reszte :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee, Leszkowi to podobno w rekach zostala i skrecil jeszcze tym co wystawalo... Ale onboardu poki co nie pokazal ;)

 

A patrzac subiektywnie po predkosciach nie po czasach, to powinien wygrac Rzeznik na spolke z Virnikiem. Cala czolowka przy tych dwoch osobnikach wygladala jakby jechali po bulki do sklepu. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie troche zastanawiam, czy to jego beemwu to nie mialo jakichs glosnikow normalnie wzmacniajacych odglosy z wydechu :mrgreen: Pierwszy raz slyszalem tak glosny samochod :shock:

 

A jego awarie po szykanie to mam nawet nagrana, potem to wrzuce gdzies, faktycznie jak niecierpie BMW, tak jego mi bylo autentycznie szkoda, ze mu sie ta skyrznka posypala... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo sprzęgło, ubolewam nad tym strasznie bo wysrał się pare winkli przed moją miejscówką, gdzie widac było kto ma jakie cohones. :mrgreen: A co do głośności BEEMY, to w zeszłym roku już było mega głośno ale troche ciszej i subtelniej. Teraz po każdym przejeździe M3 bolały mnie uszy. Ostatnia tak rycząca rajdówka jaką pamietam to Civic Majchera ale chyba była troszkę cichsza. :wink: Szkoda, że Kacper Puszkiel nie jechał w tym rajdzie, bo on też umie powozic bawarami. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo sprzęgło, ubolewam nad tym strasznie bo wysrał się pare winkli przed moją miejscówką, gdzie widac było kto ma jakie cohones. :mrgreen: A co do głośności BEEMY, to w zeszłym roku już było mega głośno ale troche ciszej i subtelniej. Teraz po każdym przejeździe M3 bolały mnie uszy. Ostatnia tak rycząca rajdówka jaką pamietam to Civic Majchera ale chyba była troszkę cichsza. :wink: Szkoda, że Kacper Puszkiel nie jechał w tym rajdzie, bo on też umie powozic bawarami. :wink:

 

 

Kacper coś ostatnio kupił :) Może się nam tu pochwali, bo czasem bywa...pojechał do uk po gc8, wrócił z jakimś rwd chyba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...