Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2010


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Fajny ten filmik z Kuzim, choć jak pisałem gdzieś indziej, nie rozumiem koncepcji zrobienia go po angielsku. Bo jakoś nie chce mi się wierzyć, by - z całym szacunkiem dla Leszka - ktoś poza Polską był tym filmem zainteresowany, a i pewnie Skoda nie będzie tego filmu pchać do światowych stacji TV :roll:.

 

Obym się mylił :cool:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież to ścisła czołówka

Pelikan też był ścisłą czołówką... SZtuka też miał swoje 5minut.

Swoją drogą przejście do klasy gdzie się coś dzieje, to chyba nie taki znów upadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pelikan to byla czolowka, ale pucharu peugeota, niestety w s1600 sie nie sprawdzil... za bardzo chcial, za goraca glowa. Sztuka ... ech... ciekawe czy zaluje przejscia do seata na ostatni rajd sezonu i oddanie mistrzostwa w Nce... moze z tym tytulem bylo by mu prosciej...

Chyba najbardziej szkoda mi talentu Frycza, niesamowity dar do jazdy, opanowanie, i bezwzglednosc. Niestety ale tak samo bedziemy mowili o Kajtku za kilka lat, kolejny talent, ktory jezdzac tylko w Polsce zostanie zrownany do naszego poziomu... Obym sie mylil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najbardziej szkoda mi talentu Frycza, niesamowity dar do jazdy, opanowanie, i bezwzglednosc.

 

ooooj pamiętam ostatni Elmot w Punto S1600, kopanie samochodu, publiczne wyklinanie Fiata jako marki i Fiata Polska, za zapewnienie slicków na deszcz :D

 

a co do pucharu Puga...to był taki drajwer jak Dariusz Poloński...on to był dopiero numero uno w RPP :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najbardziej szkoda mi talentu Frycza, niesamowity dar do jazdy, opanowanie, i bezwzglednosc. Niestety ale tak samo bedziemy mowili o Kajtku za kilka lat, kolejny talent, ktory jezdzac tylko w Polsce zostanie zrownany do naszego poziomu...
Co do Sebastiana Frycza to z całą pewnością zgadzam się z Tobą, ale co do Kajetana to niezupełnie. Zobaczysz. :mrgreen:

 

a co do pucharu Puga...to był taki drajwer jak Dariusz Poloński...on to był dopiero numero uno w RPP
Ano. Był jeszcze Adam Wrocławski w Pucharze Puga. :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję, że już wszyscy słyszeli, a jeżeli nie to tym bardziej zapraszam: http://www.KlasaN3.pl/

 

czyli jak ożywić niższe klasy w RSMP, przy okazji pozwalając zaistnieć mniej znanym zawodnikom. czy się uda? zobaczymy już na Elmocie, na który wszystkich zapraszamy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hołek startuje w kolejnym Baja już 19.03 , znowu pokaże rywalom kto jest mocny :mrgreen: :

 

http://terenowe.autoklub.pl/news/italia ... ycem,28634

 

a co do Hołka, to jeszcze nie było oficjalnego info, ale wszystko wskazuje na to, że jednak straci zwycięstwo :mad: http://www.northern-forest.ru/en/news/3 ... 3-21-56-28

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...