Skocz do zawartości

Audio w subaru


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo źle raczej ;) Tweeter gra w łokieć.

Jeśli nie słupek to tutaj wg mnie. -> foto:

6xubs9.jpg

W miarę dobre głośniki mają w zestawie fajne uchwyty do montażu tweeterów które da się całkiem sprawnie ustawić jeśli chodzi o kierunek grania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łojtam, łojatam

 

to w trzeba dać w osłony lusterek

szkoda bo jakiś czas temu wyrzuciłem swoje, bo na początku tam właśnie miałem twiterki (ale to z lenistwa), potem zaraz dałem je na słupki

teraz robiąc porządki w garażu, wywaliłem to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łojtam, łojatam

 

to w trzeba dać w osłony lusterek

szkoda bo jakiś czas temu wyrzuciłem swoje, bo na początku tam właśnie miałem twiterki (ale to z lenistwa), potem zaraz dałem je na słupki

teraz robiąc porządki w garażu, wywaliłem to

 

Szkoda. Rozważam na razie opcje budżetowe, i mam zamiar zrobić to samemu: radio wymienić łatwo. Drzwi rozbieralem już więc się nie boję i głośniki wymienię, ewentualnie dokladając dystanse. Ale nie ruszam kabli, bo nie wiem jak mam to zrobić, a drzwi wykleję matami. A skoro nie ma tweeterów to nie bardzo wiem jak to do reszty podłączyć i sądziłem, że może nie być :/

 

Sent with HTC & Taptalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, u mnie w Foresterze tweetery w trójkątach wyglądają tak:

 

s47l.jpg

 

0a1p.jpg

 

Jeśli chodzi o nawigację, to polecam Alpine + Audiomedia + AutoMapę:

 

ng5a.jpg

 

Szkoda. Rozważam na razie opcje budżetowe, i mam zamiar zrobić to samemu: radio wymienić łatwo. Drzwi rozbieralem już więc się nie boję i głośniki wymienię, ewentualnie dokladając dystanse. Ale nie ruszam kabli, bo nie wiem jak mam to zrobić, a drzwi wykleję matami. A skoro nie ma tweeterów to nie bardzo wiem jak to do reszty podłączyć i sądziłem, że może nie być :/
ale dlaczego od razu "szkoda"? kawa nie wyklucza herbaty - możesz założyć tweetery samemu, jeśli chcesz - po prostu podłączysz kabel sygnałowy z głośnika w drzwiach do zwrotnicy (która jest w komplecie w zestawie: woofer+tweeter a z niej wyprowadzisz 2 kable do woofera i tweetera - wszystko zagra jak należy

 

ja przerobiłem trójkąty, które Ty masz w drzwiach, ale jeśli poszukujesz fabrycznych trójkątów z miejscami na tweetery (tych z siatkami):

 

tweeter3.jpg

 

to mogę ich poszukać, chyba mam gdzieś w garażu (powinny być w nich Hertz DT 16, bo te jako jedne z niewielu tweeterów się mieszczą bez problemu) - jeśli jesteś zainteresowany to mogę sprawdzić...

 

jeśli nie - to możesz po prostu wstawić tweetery w ten sposób (jest to jakaś opcja):

 

4051348s-960.jpg

Edytowane przez anakinsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyziek, o 25 czerwiec 2013 - 19:46, powiedział: Impreza '03 - Planuję wcisnąć z przodu Hertz DSK 165.3 Czy ktoś może mi powiedzieć jakiej grubości dystans zastosować, żeby boczek bezproblemowo się zatrzaskiwał, a szyba opuszczała?? kup dedykowane do tego modelu i na pewno wszystko wejdzie jak należy
Napisz proszę co masz ma myśli pisząc dedykowane... jesli chodzi o zestawy z dystansem to nie znalazłem nic do imprezy GD :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyziek, ja też nie widziałem zestawów dedykowanych. Widzę po zdjęciu że masz Bloba czyli głębokość drzwi taka jak w Hawku. Do mnie weszły głośniki o głębokości 65 mm na dystansie MDF i wydaje mi się, że to blisko maksimum jaki da się wcisnąć.

 

W tym tygodniu powinienem mieć ogarnięte audio do końca. :)

Edytowane przez Ayu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4051348s-960.jpg

 

Te akurat są źle ukierunkowane :P

 

nie można jednoznacznie tak stwierdzić

być może pod kątem było robione zdjęcie - i może okazać się, że twetery idealnie krzyżują się pod lusterkiem i wtedy jest dobrze...

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...