Skocz do zawartości

Bemowo, jakie Subaru będzie można podziwiać??


bendi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

cały czas biję sie z myślami czy nie sprawdzić sti us na 1/4; z drugiej strony jeden wybuch S4 (690KM + 150KM gazownictwa) chyba mi w ten dzień wystarczy :lol: :wink:

 

dzisiaj ukręciłem troszku wał główny, z jakiej stali oni to robią, glina jakaś zaprawiana :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SI musiałoby mieć z 600-700 KM a to mi nie grozi;

 

oczywiście chodziło o audi ale nie jest tak źle, tego typu usterki są normalne na tym etapie, po prostu żaden materiał nie przepada za podtrzymaniem turbo na 120 oktanowym paliwie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze udaloby sie zgromadzic czesc kolegow w jakims fajnym miejscu ...

... silna grupa pod wezwaniem SUBARU :)

 

jestem otwarty na kontakt :lol:

Dobra koncepcja, tylko szkoda, ze jeszcze forumowych koszulek do tego czasu nie bedzie - latwiej by sie nam bylo znalezc 8)

 

Może by jakiś transparent zrobic :D

A co do znalezienia się na trybunach, to zawsze można posiłkowac się kom. coś wymyślimy.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nic mi nie przychodzi do głowy z wyjątkiem ferrari enzo.

Kwestię nadużywania przez Ciebie przymiotników pozostawię bez komentarza.

 

Przepraszam masz rację. Czasem mnie ponosi moja nienawiść do tego "sportu". Nie powinienem tak robić. Po prostu przykro mi że na forum Subaru wszyscy się podniecają ćwiartką a nikt nie zauważył pierwszej rundy MPRC. Ale rzeczywiście przegiąłem i przepraszam obecnych.

 

Co do samochodów coś by się znalazło. Różne wynalazkiprodukuja na świecie i akurat Enzo chyba nie jest najszybsze. Z tego co pamiętam RS200 Evo II miało coś koło 11/400m. Jakieś Cobry, czy inne wynalazki z zaturbionym silnikiem Hayabusy robia na świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam masz rację. Czasem mnie ponosi moja nienawiść do tego "sportu". Nie powinienem tak robić. Po prostu przykro mi że na forum Subaru wszyscy się podniecają ćwiartką a nikt nie zauważył pierwszej rundy MPRC. Ale rzeczywiście przegiąłem i przepraszam obecnych.

 

Mysle, ze to za malo. Jakas pielgrzymka, biczowanie - byloby lepiej.

Zapomniales, ze w RC sa zakrety - nie ma nic gorszego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawalo mi sie, ze w MPRC sie przewinelo - skleroza nie boli...

 

 

Może na samym początku Kuzi albo Hołek jakaś Imprezką rajdową coś jeździli, ale to trudno nazwać jeszcze prawdziwym RC. W każdym razie fajnie by było jakby forumowicze Hubertowi w Imprezce pokibicowali, ale wszyscy zauważają tylko Bemowo.. :-/... łącznie ze sponsorami....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja wlasnie o tych starych czasach myslalem.o najnowszych niewiele wiem, bowiem ostatnio motosporty mnie draznia...

wlacznie z rajdami i RC (tenze bardziej, bo generalnie nie przepadam za torami).

 

a co do 1/4, to jest popularniejsza i bedzie popularniejsza - co drugi kierowca uprawia ten "sport". no i koszta uczestnictwa sa mniejsze, publika duza ---> sponsorzy bardzo lubia takie okazje. Ciekawe czy dalej liczba kibicow na przeroznych PZMlotowych (i temu podobnych) zawodach konczy sie na liczbie 999...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że tej zapowiadanej RC imprezy to nie będzie :( i pozostanie oglądanie belgijskiej rallycrosówki.

Co do sponsorów to mylisz się, w budżecie tego sponsora 1/4 stanowi znacznie mniejszą część niż rajdy, RC i wyścigi górskie.

Rozważania na temat sportowości tych czy innych dyscyplin pozostawmy tymczasem na boku. Kto mnie zna ten wie, że i po zakrętach lubię pojeździć - nawet bardziej niż po prostej. Ale w tym sezonie (a być może "w moim wieku") mam budżet i szanse na podium tylko w 1/4 mili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do sponsorów to mylisz się, w budżecie tego sponsora 1/4 stanowi znacznie mniejszą część niż rajdy, RC i wyścigi górskie.

 

hyym... wydawalo mi sie, ze wlasnie to napisalem... koszta male, a widownia duza...

 

a uznanie, czy cos jest sportem badz nie, jest kwestia indywidualna i nie mam zamiaru nikomu wmawiac czegokolwiek - dla mnie nie jest, tak samo jak nie jest "zawsze w lewo".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...