Skocz do zawartości

NUDA DZIKA - APEL prawie poległych


arno

Rekomendowane odpowiedzi

No, to już chyba nie muszę nic dodawać... :-D

 

Może tylko tyle, że fajnie wiedzieć, że są tu jeszcze jacyś miłośnicy offtopbajdurzeniojajcarstwa... Będę śmielszy na przyszłość, jak mnie znów ktoś ochrzani, że zaśmiecam poważny wątek o n-tym pozdrowieniu niebieskiego legasia albo o szczegółach konstrukcji lewego kierunkowskazu w MY'99... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadzieja matkoł głupich jest.

Nic nie bełdzie lepiej.

Sytuacja jest prosta, jak ma być lepiej, jak nie ma.

 

Dobrze będzie. Mówię Ci Arno.

Tarcze wytoczone

Ciężarki założone

Od razu jakoś lżej na duszy

 

Możemy zrobić jakieś zbiorowe westchnienie ulgi w ramach przełamywania nastroju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chryste, nareszcie!!!!

Arno, udało Ci się wyartykułować to z czego sobie nawet sprawy nie zdawałem a dlaczego moja "postowość" drastycznie spadła. Dlatego jako przedstawiciel obszaru wiejskiego zamierzam zgodnie z wytycznymi siem nieco poudzielać w tematach offtopicznych :wink:

 

Aha, "eeechhhhhhhhhhh"

Se westchłem normalnie....

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy Panowie głównie oraz Panna zauważyli, że często w tym topiku pojawia się słowo MARUDZENIE.

 

marudzim albowiem: na prezydeta nie ma kandydata. Co prawda jest 2 brajdaków, ale jak na jejich sie patrze to mi się zbiera na wycieczke na Łotwę. Z drugiej strony brajdaki się skojarzą z PO a tam kamela Sowinska coś tam. A ona mówi - podatki 15%.W tak tragicznej sytuacji trzeba będzie na Donalda tez kaczora głosować. To juz parlametarnie. Ale Kaczor 2, brajdak, będzie premierem przeicież, więc na jedno wychodzi., tak?

 

Marudzim, albowiem po tygodniu umartwiania, cudownie podsycanego przez media, wrociły ryje debilne na ekran. I znowu różńe posły trują. Mówi jeden taki, Marek Nowakowski, żęśmy se sami ich wybrali. A to jednakowoz nie jest prawda, albowiem wybralim mniejsze zło jedynie.

 

Jadziem dalej, marudzim, bo: 25-30 latki nie znajdują mężów. Bo egoizm jest ogólny. Bo nakrecono spiralnie konsumpcyjne nastawienie wywołując depresyjne stany u nieposiadających walorów płatniczych. Bo życie okazało się po latach 45 nie jest usłane różami, a jest parszywym pasem udreki nerwowej.

I tak se dalej marudzim, marudzim, marudzim., Bo polak lubi kurde baląś marudzić i do tego jest stworzony przez Mickiewicza i lekcje polskiego.

Nie po to sie jack soplica rehabilitował, zebysmy teraz nie marudzili, tak?

 

Dzienm bez marudzenia jest dniem straconym bezpowortnie.

Zamiast marudzenia można uskuteczniać magiel. magiel nie jest zła rzecz ( Wielkopolaninie, pamietaj że tam u wasz sie mowi TA MAGIEL) Ale u nasz za to sie nie mówi FLIZY na kafelki.

Filozofii ciag dalszy następuje - mamy wszystkie durne napady marudzenia, albowiem dziewczyny, żony rozczytane w COSMO i innych galach, avanti i takich tam, wiedza jak robić pewne rzeczy, co jest z korzyścia dla nasz, ale za to lubia to robić na wielu frontach paralelnie. My o tym wiemy, ale udajemy, że nie wiemy.

Sami lepsze nie jestesmy. dreczy nas poczucie winy , 7 grzechów i takie tam tego ten...

Słowem ruja i poróbstwo.

A stąd MARUDZENIE.

Wniosek - w niedzielę do kościółka na sumę. I słuchac co katabas wyda z siebie pieknie intonując i z pewnością nie fałszując. Bo w seminarium uczą głównie śpiewu, bo przecież nie ma nauczycieli zawodzenia.

I stosować się do wskazań. A jak ktos cos buchnie, kogos tam se zdradzi, zabije, albo kasiorki będzie chciał mieć nadmiar, reszte se dopowiedzieć z pamięci, to do spowiedzi, potem na sumkę, i de novo hulamy.

Walka z 7 grzechami, sposobem na marudzenie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość techniczna - dobra gość!

Więc odstraszać całkiem nie kcę...

Kiedy auto da mi w kość,

offtopiki ważę lekce!

Wtedy w bólu i pokorze

się do kompa czołgam z wolna:

może wiedza mi pomoże

inżynierska... Jana z Kolna?

Więc niech zgodnie egzystują

ci techniczni i ci nie-,

niech humorków se nie psują!

Taka żizń - i se la wie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...