Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Ja bym polatał ale nie ma czym :biglol:(N/A125)  ogólnie słabo tu (Poznań) ze spotami itp.Ja Tu(SIP) jestem od niedawna,ale przedtem 7 lat w Mazdaspeed i nadal tam siedzę.Spocimy się co niedzielę ok 19 w zależności od pogody na Lizawce lub 5p CH Malta. Przyjeżdża nawet jeden GTek(MariuS,też były mazdowicz) . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 czy ktoś z Was byłby zainteresowany kupnem gratów od mojego forka ? Mam na myśli części, nazwijmy je, "performance", zwykle wymienne "bolt-on" z Imprezą:

 

1. Komplety felg - 6 x 15 + opona kolec, 5 x 17" OZ Crono HT, 4 x zapomniałem jakie. Wszystkie, poza kolcami, wchodza na brembo

2. Brembo przód

3. Monitor PSI 3

4. Pseudo kubły - 1 x bug, 2 x hawk + szelki schroth (wlasnie im sie konczy homologacja, who cares)

5. Komplety przelot 2.5" H&S (tutaj nie bedzie bolt on) + up-pipe perrina (wąski)

6. Stabilizatory whiteline 22mm + mocowania whiteline

7. Amortyzatory KYB AGX i sprezyny sti performance (amortyzatory maja jakies 3kkm przebiegu, ale staly ok 2 lat.)

8. Opony chyba juz zostaly wywalone

9. Jakies inne pierdy, TT, IC od Spec B, wloty, wyloty, przeloty, komputery, klocki, turbiny.

 

Sorry, ze tak malo szczegolowo, ale po pierwsze, znowu jestem przykuty do lozka, bo zerwalem miesien, a po drugie - sonduje rynek. 

Ostatnio nawet znowu troche jezdzilem, ale im wiecej czasu uplywa, tym bardziej się przekonuje, że to nie ma sensu. 

A mojego syna raczej forek nie doczeka.

 

BTW - Forek odpala jak złoto, lepiej niż Legacy. Jeździ jeszcze lepiej, poza tym, że redukcja do 1 jest awykonalna, a sprzęgło umiera.

 

 

Pozdrawiam i - mam nadzieję - do zobaczenia.

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

lizawka? co to / gdzie to? 

Z antoninka zjeżdzasz na Bałtycką i jadąc w kierunku przejazdu kolejowego(krzyżówka  na Bogucin/Gniezno) po prawej stronie jakieś 50m za światłami.ok 500m od węzła Antoninek

https://www.google.pl/maps/place/Go%C5%9Bciniec+Lizawka/@52.420367,17.021722,17z/data=!3m1!4b1!4m2!3m1!1s0x0:0xc87e23c4cf379b4b

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

lizawka? co to / gdzie to? 

Z antoninka zjeżdzasz na Bałtycką i jadąc w kierunku przejazdu kolejowego(krzyżówka  na Bogucin/Gniezno) po prawej stronie jakieś 50m za światłami.ok 500m od węzła Antoninek

https://www.google.pl/maps/place/Go%C5%9Bciniec+Lizawka/@52.420367,17.021722,17z/data=!3m1!4b1!4m2!3m1!1s0x0:0xc87e23c4cf379b4b

 

ach takie rzeczy. w życiu tam nie byłem. czekam na cholernego spota, bo muszę nabyć kilka informacji od fachowców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 czy ktoś z Was byłby zainteresowany kupnem gratów od mojego forka ? Mam na myśli części, nazwijmy je, "performance", zwykle wymienne "bolt-on" z Imprezą:

 

1. Komplety felg - 6 x 15 + opona kolec, 5 x 17" OZ Crono HT, 4 x zapomniałem jakie. Wszystkie, poza kolcami, wchodza na brembo

2. Brembo przód

3. Monitor PSI 3

4. Pseudo kubły - 1 x bug, 2 x hawk + szelki schroth (wlasnie im sie konczy homologacja, who cares)

5. Komplety przelot 2.5" H&S (tutaj nie bedzie bolt on) + up-pipe perrina (wąski)

6. Stabilizatory whiteline 22mm + mocowania whiteline

7. Amortyzatory KYB AGX i sprezyny sti performance (amortyzatory maja jakies 3kkm przebiegu, ale staly ok 2 lat.)

8. Opony chyba juz zostaly wywalone

9. Jakies inne pierdy, TT, IC od Spec B, wloty, wyloty, przeloty, komputery, klocki, turbiny.

 

Sorry, ze tak malo szczegolowo, ale po pierwsze, znowu jestem przykuty do lozka, bo zerwalem miesien, a po drugie - sonduje rynek. 

Ostatnio nawet znowu troche jezdzilem, ale im wiecej czasu uplywa, tym bardziej się przekonuje, że to nie ma sensu. 

A mojego syna raczej forek nie doczeka.

 

BTW - Forek odpala jak złoto, lepiej niż Legacy. Jeździ jeszcze lepiej, poza tym, że redukcja do 1 jest awykonalna, a sprzęgło umiera.

 

 

Pozdrawiam i - mam nadzieję - do zobaczenia.

 

Piotr

Hm, moze kubły, moze Brembo. Rzuć ceny. Wyprzedaż czy nie wiesz co dalej? Jak bym go przechowal.

Ja bym polatał ale nie ma czym :biglol:(N/A125)  ogólnie słabo tu (Poznań) ze spotami itp.Ja Tu(SIP) jestem od niedawna,ale przedtem 7 lat w Mazdaspeed i nadal tam siedzę.Spocimy się co niedzielę ok 19 w zależności od pogody na Lizawce lub 5p CH Malta. Przyjeżdża nawet jeden GTek(MariuS,też były mazdowicz) .

 

Nie dawno latalismy w okolicach Wisły. Teraz wylizujemy sie z ran, a już niedługo IV Subariada i trzeba sie szykować. Pod koniec sierpnia zlot Subaru Imprez w Kielach, potem Rajd Dolnoslaski, moze jeszcze jakiś Track Day itd. Wiec czasu na parkingowe "pogaduchy" bardzo mało. Ale dajcie jakieś info jak cos bedzie to z chęcią podlecę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiec czasu na parkingowe "pogaduchy" bardzo mało.

 

Dokładnie, less talk more action ;)

 

 

Może w sierpniu zrobimy małe forumowe szkolenie SJS pod Poznaniem  ;)

 

 

 

Ja się pisze, tylko od 4 do 18 mam urlop i spadam do Azji ;)  Próbujcie nie robić w tym terminie. Plisssssssss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jestem za! Eme Due Rife Fake, chojny organizuje pake!

 

Fake, fake, fake... pomyślimy bo tak :D 

 

 

 

Ja się pisze, tylko od 4 do 18 mam urlop i spadam do Azji   Próbujcie nie robić w tym terminie. Plisssssssss

 

Postaramy się ogarnąć tak abyś był. ;)

 

Musze więc pogadać z zoui bo ją jakoś chłopaki z SJSu słuchają... a mnie nie lubią  B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jestem za! Eme Due Rife Fake, chojny organizuje pake!

 

Fake, fake, fake... pomyślimy bo tak :D

 

 

 

Ja się pisze, tylko od 4 do 18 mam urlop i spadam do Azji   Próbujcie nie robić w tym terminie. Plisssssssss

 

Postaramy się ogarnąć tak abyś był. ;)

 

Musze więc pogadać z zoui bo ją jakoś chłopaki z SJSu słuchają... a mnie nie lubią  B)

 

 

 

Bo masz krew na rękach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chojny skrywa się teraz za inteligentnym wyrazem twarzy. Zobaczym co wskóra siłą perswazji :biglol:;)

 

 

 

Ja się pisze, tylko od 4 do 18 mam urlop i spadam do Azji ;) Próbujcie nie robić w tym terminie. Plisssssssss

 

Spoko, ja nie dam rady wcześniej jak na 23-24.08. To co, termin klepnięty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...